Sizlerden İstanbul da tüp bebek merkezi önerileri

İstanbul da tüp bebek merkezi önerileri

• Prof. Dr. Aydın Arıcı

OY: 0 0,0%
  • Brüksel Tüp bebek Merkezi Yücel Karaman

OY: 9 56,3%
  • Uzm. Dr. Ali Osman Koyuncuoğlu

OY: 1 6,3%
  • Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

OY: 6 37,5%
  • Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    16
Ne kadar kararsiz kisi var ama snairim biraz nasip isi iyi bir yer mi iyi bir dr mu neye onem vermek gerekiyor beni de aklimda bir kac yer var ama cok kararsizim adi duyulmus yerler mi yoksa neye dikkwt ermeliyim son 1 ayim ve ben halen kararsiz kaldim bruksel,bahceci, alle klinik aklimdaki. Bir kac yer ama sanirim bahceci cen bey olacak gibi hayirlisi

Bahceci fulya guvenc karlikaya tavsiye ederim

Merhaba,
Tüp bebek tedavisi için birçok yazıdan doktorun yanında hastanenin veya merkezin embriyoloji uzmanının da oldukça önemli bir etkisi olduğunu okudum..

Merhaba hayirli olsun ne kadar guzel masallah siz sormak istedigim bir konu var oda ilk denemede hemen pozitif mi aldiniz yani ilk denm ve 2.denemenizde... sevgiler

L Lawinya34 evet.. sebepsiz infertilite. 1 aşılama 1 tüp bebek denemesi.. ikisi de negatif maalesef. Birkaç ay ara verip olmazsa tekrar deneyeceğiz. Hepimiz için güzel sonuçlar olması dileğimle..

Merhaba Fulya Bahçeci ve Dr Mustafa Bahçeci ve ekibini öneririm.3.denemede hamileyim Boşa o kadar Dr gezmişim.

bahçeci umut tüp bebek tavsiyem

Merhaba bende 3 kere tup bebek denedim ilk 2 si özel bir hastanede negatifti ve emriyolarimi acibadem maslak hastanesine taşıdım ve 3 denemeyide orada yaptım şükürler olsun pozitif gordum

O yazdığınız 5 merkezle de görüşün bence.Soracağıniz soruları önceden planlayın size nasıl bi tedavi uygulayacak neler öneriyor? Istediginde o Dr'una ulaşabilecekmisin ( ben bundan çok çekmistim bi merkezde ismi lazım değil ulaşamıyordum bildiğin hemşireler cevaplıyodu Dr'u gören cennetlikti.) Yumurta toplamayı Dr un mu yapacak ? Muayenelere Dr un mu girecek? (Bazı merkezlerde farklı farklı Dr lar giriyor muayneye başıma geldi) .Transferi dr'un mu yapacak bunlar çok önemli . Size en samimi gelen rahat hissedeceğeniz merkezi kendiniz seçin.Kafanızda soru işaretleri olmaz en azından acaba şurayı mi secseydim ora nasıl acaba demezsiniz. Merkezlerle görüşmeden önce arayıp ücretsiz görüşme talep edin.Çünkü bazıları baştan yolmaya çalışıyor dikkatli olun ve son olarak bu tedavi bana toplamda ne kadara mal olacak diye sormayı kesinlikle atlamayın. .

Brüksel tüp bebek prof. Dr. Yücel Karaman tavsiyemdir. Çok iyi bir doktor ben çok memnun kaldım tecrübesi tartışılmaz. İki kere tüp bebek denedik birincisi kimyasal gebelikle sonuçlandı. Histereskopiyle çizik atıldı rahime sonra tekrar transfer edildi şuan hamileyim. Başarı oranları da gayet iyi. Ama ücretsiz ön görüşme yapmıyorlar

aliosman bey hangı merkezde ?

Kızlar bende Ali Osman beye tedavi olmak istiyorum, kendisi hangi hastanenin labaratuvarını kullanıyor , yumurta toplama ve transferi nerde yapıyor, bilgisi olan yazsınn lütfennn

Bnde istanbul aydın üniversitesi medikal park hastanesi de can koşal ı tavsiye ederim çok iyi ve başarılı bir doktor umarım hakkında hayırlısı olur

Yeditepe üniversitesinde Cem bey ayrılmış tedaviye nerde devam edeceğimi bilemiyorum takiplerimi önceden kendisi yapıyordu Gazi bey varmış aynı yerde önerilerinizi almak istedim

Arkadaşlar buraya sizlere de umut olmak için yazmak istedim. Zamanın da bu forumu ben açmıştım. Ali Osman Koyuncuoğlu ile devam ettik. Diğer doktorlara da gittik ama ben hiç birinden o elektriği alamadım. Sadece sizi para olarak gören yerler. Ali Osman Bey işini en iyi şekilde yapan, olmayacak ise umut vermeyen biri. Şu an ikiz bebeklerim var 2 yaşında ve iyi ki Ali Osman Bey i tercih etmişim. İlk tüp Bebek denememdi. Sizlere de öneririm. Hep derdim çocuklarım olursa sizlere umut olsun diye buradan yazacaktım.

Bende şuan Fertijin'de tedaviye devam ediyorum, Daha önce eşimin kuzeni taa Almanya'dan gelip burda tedavi oldu ve başarılı sonuç aldılar. Bizim de çok iyi ilerliyor süreç, şu zamana kadar çok gezdim ama burası başka. Gördüğüm en iyi ilgi, alaka, her çalışanı ayrı ayrı titizlikle seçilmiş sanki. Çok memnunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…