Sizin hisleriniz doğru çıktımı K/E ?

lilywater

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
89
0
Bugun Dr'a gidcem coook heycanlıyım suan 12 hafta 2 günlük hamişim kız mı erkek mı ögrnenecegim sanırım içimde kız olcakmış gibi bi his var sizin hisleriniz dogru cıktımı ???

ayy canım ısın kötüsü ben hiçbirşey hissetmiyorum erkekte olabilir kızda diyorum doktora gıtmeme 2 hafta var nasıl gecıcek bılmıyorum bızım bıcırık belkı gostermez

a.s.kızlar ben rüyamda hep erkek görüyorum o kadar tatlı ki yiyesim geliyo valla o bebişi ama eşim kız olacak diyo kontrolum haziranın 9 unda ama ben böyle giderse bugün yarın gidecegim dr a acayip bi baş dönmesi yaşıyorum yanlız yola bile cıkamıyorum artık.bu sıralar gidersem dr aumarım gösterir bi taraflarını bizim ufaklık ta cinsiyetini de ögrenmiş oluruz...cok merak ediyorum yaaaCADIARZU

bende ruyalarımda kız görüyorum.beni görenler kızın olcak içime öyle doğuyor diyorlar.eşim erkek diyor.hayırlısı...
14 haftalıkken gitmiştim.göremedi doktor.haziranın ilk haftasını merakla bekliyoruz.inşallah pozisyon verir.

henüz cinsiyetini öğrenemedim belki bende 22 mayısta öğrenirim ama daha ilk günden buyana rüyalarıma bile giriyor bebeğimi görüyorum bakalım doğrumu çıkacak

bende rüylarımda doktor esıme erkek diyormus ama ben duymuyormusum kız kardesımde kız olsun ıstıyor dua edıyormus bılmıyorum hayırlısı olsun

kızlar valla ben rüyalarımda erkek görüyordum ve beni gören herkes oğlun olcak diyordu ama dr %90 kız dedi.belli olmuo yani.

kızlar valla ben rüyalarımda erkek görüyordum ve beni gören herkes oğlun olcak diyordu ama dr %90 kız dedi.belli olmuo yani.

hale cim benide gören herkes oğlumuz nasıl diye soruyor bende rüyamda hep erkek çocuğu görüyorum hemde pipisine kadar demekki tersi çıkıyor sağlıklı olsunlarda erkek kız hiç önemli değil

Canım,
İnşallah herşey gönlünce olur, tabii ki hayırlısıyla.
Doktorumuz 12+2’de bilerek birsey soylemedi. Ben de ısrarcı değilim bu konuda. Allah hepimize hayırlısını versin. (Tabii sarp ve derin bizim yılar önce koydugumuz isimler oldugundan simdilik bu isimlerle devam ediyoruz yolculuga)

aynen bana da öle oluo du işte hatta kusenlerim falan mavi patikler almıs :):) aman dediğin gibi sağlıklı olsunda gerisi hiç önemli değil..

benimde ilk günden beri erkek diye geçiyodu içimden.rüyalarımdada erkek bebek görüyordum hep.rüyalar tersine çıkarmış ama..sonunda öğrendikki erkekmiş..

bende hep rüyamda erkek görüyordum pipisini bile gördüm ama daha belli değil salı günü gideceğiz
bakalım belki görürüz

valla benım ıcıme hep kız doguyodu ama erkekmiş.anlıycagın hısler bazen tutmayabilir canım =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…