Sizin de kalçalarınızın üstü pütürlü mü?

evet canım. sıkılaştırıyor. aynı zamanda soguk suda tutuyorum tüm vücuda. Bununda yararı oldu dıye düşünüyorum.. bazı hareketlerde yapıyorum. Zenci kalçası gibi olsun diye:):):):)

Zencilerin kalçası çok küçük ama yaa az olsun :)

Ya bu kahve limon karışımını nasıl yapıyorsunuz bi açıklarmısınız kızlar bacaklarımızada kullanabiliriz heralde dimi

benim sadece kalçalarım pütürlü olsa yine iyi!!
aynı zamanda kollarımda ve bacaklarımda da var!!
kahve-limon u bugün denedim ilk defa cildimi çok yumuşattı
bakalım pütürler için de bi faydası olcak mı
kabak lifini de denemeyi düşünüyorum..

bende limon ve kahveyi deniyecem
evde bi kilo bayatlamis kahvem var cope gitmesin bari
bi ise yarasin kaydirigubbakcemile3

kahve limon kesinlikle çok iyi ben bir yıldır aklıma geldikçe kullanırım bebek gibi oluyor cilt birde kese muhakkak yapılmalı banyo sonu nemlendirici de şart o zaman sorununuz büyük oranda çözülecek bu konuda bana güvenin benim cildim de işe yarıyorsa sizde haydi haydi yarar benim cildim aşırı kurudur ihtiyoz hastasıyım düşünün yani birde denemediğim hiçbir şeyi önermem hanımlar

kahve ve limonla kaç dakika masaj yapmamız gerekiyo kızlar daha çok bilgi verebilirmisiniz

bende de var pütürler.. banyodan sonra cilt ıslakken bebeyağı sürersem biraz yumuşatıyor.. her banyodan sonra tekrarlayınca nispeten daha pürüzsüz oluyor ama üşeniyorum ben..

keselenmek lazım bunu çözmek için. bende de var aynı sorun. bir de bebek yağı veya zeytin yağı ile masaj yapılması lazım. faydalı olacağını düşünüyorum.

ya benim de var ama sivilcede var yüzüm çok güzel sivilce fal çıkmaz ama kalçalarımda sivilce var acaba onun için bir çözümü olan var mı ?

bende de sivilce var sadece kalçamda çıkıyor. doktora gitmiştim 3 kullanımlık hap verdi bi de krem ama ben yaptım mı hayır :mymeka: hapları kullandım kremi sürmedim. pek bi işe yaramadılar:1no2:

benim de pütürlü. sadece kalçalar deil kollar ve bacaklar da sivilce gibi ama sivilce olmayan şeyler var.. kese ve sürekli nemlendirmek nispeten azaltıyor ama tamamen geçmedi..kesin çözüm arıyorum ben de bıktım:/

kahve-limonla pütür olan yerleri 5dk boyunca hızlı hızlı ovalayın....geçicek pütürlük..haftada 2 kez falan yapın..benim de pütürdü ve geçti:) 3tatlı kaşığı kahveye 1 adet limon sıkın karıştırıp ovalayın...sonra nemlendirici sürün...

ya sizin de böle sivilce gibi mi sıkınca sivilceden çıkan gibi yağ çıkıo mu deri altında birikmiş?

kahve limonu ne kadar zaman uyguladın cnm? pürüzsüz oldu mu?

ya sizin de böle sivilce gibi mi sıkınca sivilceden çıkan gibi yağ çıkıo mu deri altında birikmiş?

kahve limonu ne kadar zaman uyguladın cnm? pürüzsüz oldu mu?

pürüzsüz oldu bunu net söyleyebilirim..yumuşak da yapıyo hem...ben 1.5 hafta falan uyguladım...geçti pütürlük...

pürüzsüz oldu bunu net söyleyebilirim..yumuşak da yapıyo hem...ben 1.5 hafta falan uyguladım...geçti pütürlük...

kızlar aynı dert bendede var...sivilcenin yanında böyle içli garip olumlarda cıkıyor....vee patlayınca iz bırakıyor popom fena sekilde....2 gün önce doktora gittim..kac zamandır gitmek istiyordum ama utanıyordum..neyse bana bi krem verdiii bu kremi benim yegenimde yüzündekiler için kullanmıs iyi gelmiş...doktor banada yüzündede cıkarsa sür sivilcenin üzerine dedi.....kremin adı BENZAMYCİN bi deneyin derimm...ben 2 gün oldu baslayalı inşallah sonuc verir cok saplantı yaptım artıkbilmiyorumkismile kaolay gelsin canlarrrropuyorumnanaktan

bende yıllarca bu dertten muzdarıp oldum hatta yazları oralarda kucuk kucuk kabarcıklar cıkıyordu sıvılce gıbı dr ye falan gıttım bakım sutu antıbıyotık falan verdı ama 2 hafta sonra tekrar cıkyıordu bende cok cok uzun zamandır banyomu yaptıktan sonra cıkmadan once yanı hala ıslakken kurulanmadan bebe yagı dokuyorum hem cokta guzel kokuyo sularla karısıyor vucudumun her yanına suruyorum ve cok memnunum yumusacık ve o putur putur halı hıc kalmadı yumusacık oldum kesınlıkle tavsıye edebılecegım bır yontem herkeste kullanabılır sonucta bebek cıldıne uygulanan bırsey ne zararı olabılırkı??? bırde oyler zahmetlıde degıl banyodan sonra ustunu gıyınmeden sursen cok zahemtlı gelıyo bana ama ıslakken suyunda etkısıyle daha cabuk yayılıyor ondan dustayken tercıh edıyorum hoscakalın

aynı dertten ben de yakınırdım.bi gün aktara gittim.bacaklarımdaki selülitler için mecitefendi yosunlu selülit sabunu aldım.daha kullandığım ilk gün kalçalarımda sivilce ve pütürlerden eser kalmamış.mucize gibi resmen.3 milyon.hem çok doğal hem de çok ucuz.hala kullanıyorum.hepiniz alın farkı görün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…