Sizin de kalçalarınızın üstü pütürlü mü?

cornus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
77
0
kızlar ya kalçalarım ve bacakalrımın arkası resmen pütür pütür.
özellikle kalcaalrımdan şikayetçiyim.
hamama düzenli gitmeme ve kese atmama ragmen bi çözüm bulamadım.
maske falan yapan çözümü olan :Saruboceq: yazssın lütfennnn

hangi kese bez olan mı Canım topuk taşı yani ponzayla keseliceksin pürüzden eser kalmıcak ama her banyoda yapıcaksın aksatmadanyerimseniben

kabak lifi kullanıyorum yaaaa.
kese de yapıyorum ama minik minik batık gibi sanki

benim de öyleydi çözümü hamamda buldum.ıki haftada bir gidiyorum çok farketti eskisine göre.Tavsiye ederim.

kızlar ben onun çözümünü buldum :) ayda 1 yada 2 kere vucudunuzu komple fırçayla dairesel harehetlerle fırçalayın kızarana kadar tabi vucudunuz ıslak olamamalı yarım su bardağı zeytin yağına 1 avuş tuz atın vu karışımı vucudunuza sürün 10-15 dk bekleyip duşunuzu alın veee resmen vücüdunuzun kadife gb olduğunu göreceksiniz ( ağdadan 1-2 gün sonra yaparsanız daha ii sonuç alırsınız)

bu yagı sürerek mi fırcalıyoruz yoksa fırcaladıktan sonra mı yagı sürüyoruz tuana.
bu fırca nasıl bi fırca. elbise fırcası mı?

ya hamama da gidiyorum ama agdadan sonra tekrar eski halıne dönüyo kahrolascalar :))

kahve limon karışımını uyguladınız mı. Vücut için mükemmel bir peeling. Hem sıkılaştırıyorda. Ben her banyoda uyguluyorum. Kendimi iyi hissediyorum. Tuzla falanda peeling yapabılırsıniz.

benımde boyle bır sorunum var kalcalarım sureklı sıvılcelı gıbı putur putur sınır oluyorum bı muddet banyoda temızleyıcı yesıl sabunlarla yıkadım gectı gıbı oldu ama yıne oluyor

kahve lımon dedıgınız karısım nasıl bır sey nasıl uyguluyorsunuz?

ve ponza tasınıda merak ettım?

canım çatlakta neymiş konusundan ögrenmiştim. vücuduna yetcek kadar kahve yi limonla çamur halına getıryorsun. banyoda masaj yapıyorsun. kahve pütürlü olduğu içinde peeling yapıyor. limonda renk açıyor galıba çatlak görünümünü biraz hafifletiyor. masaj yapıldıgı içinde pürüzsüz oluyor. hem yumaşacık hisediyorsunuz.

ya benim de var ama sivilcede var yüzüm çok güzel sivilce fal çıkmaz ama kalçalarımda sivilce var acaba onun için bir çözümü olan var mı ?

kahve limon karışımını uyguladınız mı. Vücut için mükemmel bir peeling. Hem sıkılaştırıyorda. Ben her banyoda uyguluyorum. Kendimi iyi hissediyorum. Tuzla falanda peeling yapabılırsıniz.

aynı sorun bendede var...kahve limon karışımını denicem.sıkılaştımı peki ? :-):-)

Bana gittiğim doktor bu pütürler için iki tane krem vermişti ikisini karıştırıp sürüyorum yumusacık ve pürüzsüz oluyor ama sürmeyi bıraktığımda ya da unuttuğumda ya da sürmek zor geldiğinde eski haline dönüyor. Kahve limon karışımını bende deneyim bakalım sonuç nasıl olacak

yaa evet benimde pütür pütür çok kötü offf:KK43::KK43:

doktor hangi kremi verdi canım pütür için

aynı sorun bendede var...kahve limon karışımını denicem.sıkılaştımı peki ? :-):-)

evet canım. sıkılaştırıyor. aynı zamanda soguk suda tutuyorum tüm vücuda. Bununda yararı oldu dıye düşünüyorum.. bazı hareketlerde yapıyorum. Zenci kalçası gibi olsun diye:):):):)

X