sizin bebekler dönmeye başladımı

benim kuzuda iki aylıkken ileri geri yapıyordu ayaklarından kuvvet alarak.ana kucağında ayağını bi vuruyor küçük adam güçlüyüz ya sallıyor kendini.yaklaşık bir aydırda dönüyor sağa sola ama bir kolu altında kalıyo yardım çığlıkları atıyor çıkarıyoruz kolu bu sefer düzelecem diye uğraşıyo.
fazla hareketli ben böyleymişim küçükken.seni zaptedemezdik diyor annemler.bi tek bu konuda bana çekmiş tipi tıpkı babası kıskanıyorum biraz ya hareketliliği bana çekmiş deyip duruyorum herkesekaydirigubbakcemile3

buraya yazdım mı biliyorum da dün arda da sırtüstünden yüz üstü döndü 5 dk kadar içeri gidip geldim geldiğimde dönmüştü çok şaşırdım ve inanılmaz sevindim dönme sebebide oyuncağı eline takılmış çıkarmak için sinirden dönmüş kuzuu :teytey:

eyif benim oğlan dönmeye başladı canım :) seninkinden ne haber.dönüyormu?altını değiştirken çok zor oluyor ama bi türlü durmuyor ::)))

kızlar bişi sorucam..bu dönme işine kafayı taktım ben de..bebişleirniz sırt üstünden yüs üstüne mi döndü önce? yoksa yüzsütünden sırt üstüne mi? benim oğlan yüzükoyun yatmayı hiç sevmiyor...napcaz bilmem...sırt üstü de rahat geliyor anca sağa sola dönüyor..şimdilik gelişmesi bazı şeylere uzanıp tutuyor...tabi yakın olan elinin altında olan şeyleri...

aylin kardelen ilk başta yan dönüyordu sonra yüzüstü dönmeye zorluyordu kendini iki üç gündür tam yüzüstü dönüyor sonrada ileri doru gitmek istiyor beceremeyincede basıyor çığlığı :))

dönmeye başladık hatta ilk düşüşümüzü yaptık bile Çok üzgünüm çoook

krakerim çok geçmiş olsun canım.allah böle kazalardan korusun yavrularımızı.
benim oğlan önce sırtüstünden yan dönmeye başladı.sonrada yüzükoyun dönmeye başladı.kaan yüzükoyun uyumayı çok sevdiği için sürekli dönmeye çalışıyor.ama henüz her seferinde yüzüstü dönemiyor.bunu için baya çalışması lazım :)

ohhoooo bizimki ters takla bileem atoyooooolülülülülülü:roflol:

pembepanter benim oğlanda dönüyo altını değiştiriken yıkarken zorlanıyorum kıpır kıpır çıplaklık hoşuna gidiyo keretanın daha da bi seviniyo şimdilerde hiç yatmak istemiyo sürekli oturmak istiyo en büyük keyfi kucağımda oturup ablasının oynamasını izlemek iyi ki doğurmuşum pek iyi oldu valla RABBıM YAVRULARIMIZI KORUŞUN MAŞALLAH

aynen canım şimdi yıkaması bileee zorlaştı ya.eskiden ne güzeldi hemencecik yıkanıyolardı,çünkü kıpırdamıyolardı pek fazla ama şimdii .:))) aminn canım allah hepimizi bebişlerini korusun tüm kötülüklerden :)

eyif merhaba..
2 gündrü sürekli sayfaları karıştırıyorum benimle benzer durum yaşamış biri varmı diye meraktan.çünkü çok üzgünüm.8+6 hamileyim.2 hafta önce bebeğimin kalp atışlarını duyduk.cuma günü kontrolüm vardı.8+4 ken yani.ve dr um bebeğimin kalp atışlarının yavaşlamış olduğuunu söyledi.dünyam başıma yıkıldı.bu gün bir arkadaşımda benim için araştırıken senin 15 haftalık hamileyken açtığın bir konuyu bulmuş ve bana haber verid.bebeğimin kalp atışları yavaşlamış diye yazmışsın.şu an doğum yaptığına göre problem olmamış.bana biraz sürecinden bahsedermisin.bu yavaşlamayı duyduktan sonra su içmek dışında yaptığın başka birşey varmıydı.olması gereken kalp atışının çokmu altındaydı.. allah bebeişinle çok sağlıklı bir ömür yaşatsın size..
şimdiden teşekkür ediyorum vereceğin bilgiler için.

aaabbboooo kıss yandınnn sennn şimdidennn bunları yapıyosaa ilerdeee sana attırır taklayı muuhahahhaaaaa :::))))))))))) maşşallahh canımm benimmm :)

:roflol::roflol::roflol:

ileriye gerek yok canım biz şimdiden atıyoruz ailecek ters taklayııııı

küçücük parmağında oyuncak etti bizi cadııısırnaşık şey

elifyıldız yeni gördüm mesajını canım kimbilir nasıl merakla bekledin inşallah hiç bi sorun olmadan sende bebeğini alırsın kucağına evet bebeğim ilk haftalardayken düşük tehlikesi geçirdim kanamam oluyodu sürekli yatmam ve ilaç kullanmam gerekiyodu 11 haftalık olduğunda netten düşük tehlikesin büyük ölçüde geride bıraktınız yazıyodu ama ama benim daha fazla kanamam oldu ilacın dozunu iki katına çıkardık ve tuvcalet haricinde hiç ayağa kalkmadım ayrıca dr suyumun azalmış olduğunu çocuğun hareketlerinin az ve kalp atışının yavaşlamış olduğunu söylediğinde çok kötü oldum çok panikledim dr bana 80 km uzaktaydı her an gidemiyodum yol kötüydü bişey olmasından korkuyodum yapacak bişey yok dedi istirahat edeceksin ve bol su iç dedi netten araştırdım kimisinde su içmek fayda etmiyo yazıyodu ve çok kötü oluyodum günde 4 litreye yakın içiyodum ve gece bile çok dikkatli yatıyodum sol tarafıma yatmaya özen gösteriyodum o yatış şekli bebek için daha iyiymiş iki sonrasında dr a gittiğimde çok şaşırdı o bebek bu bebek değil sanki dedi su içmenin ve inancını kaybetmemenin faydası çok sen yaradandan iste dileğini dr unu dinle ve resimde görüldüğü gibi paşam sağlıcakla geldi kollarımıza çok şükür iyi maşallahı var RABBıM HEPıMıZıN KUCAĞINDA VEYA KARNINDA OLAN YAVRULARI KORUSUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…