Anket Sizi terkeden sevgiliniz, tekrar sizinle beraber olmak isterse ne yaparsınız?

Sizi terkeden sevgiliniz, tekrar sizinle beraber olmak isterse ne yaparsınız?

• Ankete Katılan
    43

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
*Kibarca reddederim
*Asla kabul etmem
*Zamana bırakmamız gerektiğini söylerim
*Yüzüne tokatı patlatırım,bir çiftte laf soylerim
*Hiçbir şey söylemeden çeker giderim,sonsuza dek....
*Hemen ona sarılır ve herşeye yeniden başlarım
*Diğer(lütfen belirtiniz)

valla orda kibarca dedim ama bazen kibarca da olmayabilir..reddederim tabi ki...

hadi canım hadiiiiiiiii
allah çarşına pazar versin derimm:mymeka:
(çokmu sokak ağzı oldu neee :Roflol: :Roflol: )

*Diğer(lütfen belirtiniz)

BELİRTEYİM....
BENİ TERKETME NEDENİ ÖNEMLİ,

* BELKİ BEN ONU O ANDA ÇOK İNCİTTİM ve O KARARI VERMESİNDE ETKİLİ OLDUM.
* MADDİ - MANEVİ SEBEPLERDEN ÖTÜRÜ KENDİNİ BENİM KARŞIMDA EZİK HİSSETTİ ve BİTMESİNİ İSTEDİ. ( İşsizlik, aile baskısı vb.)
* KİŞİSEL SORUNLARI ya da BİR RAHATSIZLIĞI VARDI. BENİM ONUNLA ÇOK İLGİLENMEM, ONUN VİCDANINI RAHATSIZ ETTİ ve BEN BU KİŞİYİ HAK ETMİYORUM DİYE DÜŞÜNDÜ.

ÖRNEKLER ARTIRILABİLİR, BEN TERKEDİLMİŞ GİBİ DEĞERLENDİRMEM BU TİP SEBEPLERDEN AYRILMIŞSAK EĞER...
AKSİNE HERŞEYE RAĞMEN ONUN YANINDA OLDUĞUMU HİSSETTİRİRİM.

YOK HAYIR EĞER BENİ 3. KİŞİLER İÇİN ya da AŞAĞILAYARAK TERKETMİŞSE
İŞTE O ZAMAN BENİM İÇİN ASLA ÖNEMLİ DEĞİLDİR.
KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE BİRDAHA TEKRARI OLAMAZ...

bilmiyorum yaa şimdi düşündüm dee olmaz istemem gb geliyor ama görüştüğümüzde aldığım elektirğe de bağlıı ... ama dönmez kii keçii yaaa off offf pis keçii..

Asla kabul etmem ;

böle bi durum başıma gelmiş gerçi küçüktüm (net) hatırlamıyorum ama bir anda görüşmeyelim dedi.şok oldum 2 - 3 gün bu kısmını net hatırlıyorum çok üsüldüm hatta agladım,sonra bi şansımıs daha olabilir die geri dönmüştü,Ben kendimi çoktan işime vermiştim.
Seni bırakmış terk etmiş yeniden eskisi gibi olur mu???
Büyük yasmayayım ama asla kabul etmem..

Zamana bırakmamız gerektiğini söylerim .
Fakat bu süre icinde asla oan yüz vermem,önüne kücük lokmalar atar sonra cekilirim.(Umutlandirip,onu cileden cikaririm.)(Bir zamanlar onun bana yaptigi gibi)
Cok cektiririm ona,hem istekli hem isteksiz görünürüm,az süründürdükten sonra zamanin doldu,seni istemiyorum,bir daha karsima cikma cicim derim.:)

Eqer qerçekten bu yeniden başlatmak istediqi ilişkiye , birşeyler katıp, qerçek anlamında beni mutlu edip savaşıp mücadalesini vericekse....... evet kabül ederim ozaman......

ayrıcana :) o qelene kadar da ya ben yeniden aşık olmuşsam :)

asla asla kabul etmem

ben sebebi ne olursa olsun asla geri dönmezdim

bizde bir laf vardır
karadenizliler bilir

ekşimiz yemek daha yenmez

bu ilişkide çok laçkalaşmış olacağından asla geri dönmem ve onada ya kibar yada çok sert bir dille bunu anlatırımm

terketme nedeni önemli eger benim bi hatam yüzünden se eger neden olmasın adam düşünmüş taşınmış sevgisi kininden büyük çıkmış ve gelmiş.. atlarım üstüne:))

duruma göre değişir..
geri geldiğinde aradan çok zaman geçmemişse ve ayrılma nedenimiz sudan bir sebepse..
ayrılırken kırıcı sözler söylenmediyse...
hala seviyorsam barışırdım...
fakat...!!!
beni aldatıpta gittiyse,
ayrılırken bana demediğini bırakmadıysa,
ayrıldıktan sonra arkamdan ileri geri konuştuysa asla kabul etmem...
birde ayrıldıktan sonra keyif benim aşk benim diyipte yeni biriyle bir ilişkiye başladıysam ozaman daha teklife varmadan sepetlerim...
(uzunmu oldu ??)

asla kabul etmem
gururum önemli valla benim için
zaten hiç bir şey eskisi gibi olmaz bence
o yüzden asla ve asla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…