Sizi en çok ağlatan filmler..

İçimdeki yangın ı tavsiye ederim..savaşın kadınlara cocuklara verdiği acıları anlatıyor temelin de ..filmin sonunda cok şaşıracagınız bir final var..

Pattywoman
Bunu izlemedim işte
değerlendireceğim emin olun çok teşekkürler

Rica ederim ..sizin tavsiye edeceğiniz etkileyici bir film öneriniz varsa ben de degerlendirebilirim. Gün de bir film izlemeye calısıyorum ben de uzun zamandir.iyi günler.

Pattywoman

Tarık Akan'ın "Canım Kardeşim" filmi kadar ağlatan bir film olmadı beni. Lösemi hastası kardeşinin son isteğini yerine getirmeye çalışan fakir bir ağabeyi canlandırıyor Tarık Akan. Kardeşinin son isteği de televizyon 😢

İşte geldik gidiyoruz, hoşçakal kardeşim deniz...

Bu Benim Dünyam kesinlikle. Kör ve sağır bir kızı anlatıyor. Kızın ilk kez anne diye koşması babasının ona kötü davranması ve annesinin onu koruması süperdi. Beren Saat muhteşemdi bence :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ağlatan flimleri sevmem korku ve aksiyon gerilim tarzı severim hiçte izlemezdim....arkadaş tavsiyesiyle benim adım khanı izledim biraz gözlerim doldu açıkcası.... sonra 3 idiots da peşinden black ve son olarakta her çocuk özeldiri izledim.... bunlarda çok çok agladım bidahda izlemem sanırım kötü olmuştum

hayata bakış açış degişmişti ama oda ayrı bir konu..

Ghajini hayatımda izlediğim en güzel filmlerden biri. ailenizlede rahatlıkla izleyebilirsiniz

schindler's list izle hem gercek yasanmis hemde baya bi acikli ben sahsen nazilerle ilgili her filmi izledigim icin aralarindan en cok bunu begenmistim:)

12 years a slave

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Umut...

Türkan Şoray DÖNÜŞ ... Her izlediğimde ağlarım.
Fanaa, Ghajini, Evim Sensin

Uzun hikaye de fazlasiyla duygusal. Tavsiye ederim

hayat güzeldir, shindler'in listesi, titanik, yeşil yol, umudunu kaybetme ... hepsine ayrı fenalaştım izlerken

Her çocuk özeldir- İzlemeden önce böyle duygusal olacağını düşünmemiştim tavsiye ederim

İçimdeki Yangın-12 yıllık Esaret-Ölü Ozanlar Derneği

Fanaa
Beyaz melek
Aklima baska bir sey gelmiyor su an

Çağri, Hayat Güzeldir, Yeşil Yol, Cennetin Çocukları, Cennetin Rengi, Sercelerin Şarkısı, Baran, Ve en etkilendiğim de Kaplumbağalar da Uçar filmiydi. .

Valla ciddi ciddi oturdum düşündüm de Babam ve Oğlum'dan başka hiçbir filmde ağlamadım. Sinemada arkadaşlarım ağlamaktan helak olurken kıkır kıkır gülerdim bir de balık burcuyum tüh bana :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…