Sizi en çok ağlatan filmler..

a moment to remember
always
more than blue
childeren of paradise
notebook
faana
my name is khan

bunlar normal hadi ağladım da
ben şunlara da ağladım :)
old boy
carlitos way
scarface
scan of a woman
godfather(1,2,3)
milk
hours
esaretin bedeli
leon

bir gün- aşk tesadüfleri sever- babam ve oğlum

a moment to remember,my sister's keeper,p.s. ı love you,,the pianist,esaretin bedeli,the impossible,beyaz melek,ingiliz hasta,yeşil yol,mutluluk,kefaret,the flowers of war,soğuk dağ,sweet november,titanic,august rush,hep seni aradım,listen to your heart,pearl harbor,...

Son düzenleme:
Taare Zameen Par ( her çocuk özeldir )

oğlumla birlikte izledim ağlamaktan helak oldum başıma ağrılar girdi.beni ağlatan film ,dizi izlemek istemiyorum:_)

not: seni seviyorum aramızda bebek var.(özellikle doğum sahnesi ve ilk emzirme sahnesinde gözyaşlarım sel oldu )

Kız kardeşimin hikayesi

Birçok filmde ağladım ama bu filmde ağladığım kadar değil..

umutta çok ağlamıştım salya sümük o derece yani ıf only(keşke) evim sensin bunlardada ağlamıştım

gelin benim olacak diye romantik komedi tarzında bi filmde ağlamıştım. Evet yanlış değil romantik komedi . İnsan komedi dahi olsa içinde kendinden bişey görünce ağlıyo maalesef ..

Kate Hudson'un oynadigi Bir Tutam Cennet filminin sonunda aglamistim

Gönül Yarası, Kız Kardeşimin Hikayesi, Babam ve oğlum, İncir Reçeli, Kasımda aşk başkadır, Seni uzaktan sevmek.

My name is Khan
harika bir film . Hint filmi giderek kendini aşıyor.

Ghajini
Yine bir hint filmi. Herşey içinde. Sondaki dövüş sahnesi biraz vasat kalsada herşeye değerdi..

...çok güzel....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…