Sizde veya yakınlarınızda cvs veya aminyosentezi kötü çıkıp sağlıklı bebeği olan oldumu?

hayır, annenin kanından yapılan fetal dna testinin yanlış pozitif çıkma ihtimali , yani yanlış pozitiflik oranı küçümsenmeyecek kadar var, yabancı sitelerde çok örnekleri var, wrong positive fetal dna test vb.. cümlelerle aratırsanız örnekler çıkıyor karşınıza, google translateri kullanabilirsiniz çeviri için.

burda maviorkide34 isimli kullanıcının yurtdışına gönderilen kan testi pozitif çıkmıştı, yanlış pozitifti.

burda maviorkide34 isimli kullanıcının yurtdışına gönderilen kan testi pozitif çıkmıştı, yanlış pozitifti.

Bu yazdıklarınızla benim gibi olan ınsanları cok umıtlendırıyosunuz lutfen gerceklık payı olmayan bir tanıdıgımın tandıgı ya da bılmem kımın cocugu dıye ornekler vermeyın :KK43: bu zaten yeterınce zor bır karar turkıye sartları maddi durum bebegın saglında neler olabılıcek endısesı yasanan travma yeterınce zor kotu aglamaktan gozumde yas kalmadı

sizi çok iyi anlıyorum, keşke okuduklarımı not alsaydım, kimbilir hangi topikte yazdılar, ama hiç kimse yalandan benim ablamın şöyle çıktı vs.. diye yazmaz., şuda var amniyosentez sonucu doğruda olabilir, yanlışta olabilir. çoğu insan aldırmayı seçtikleri için doğumdan sonrası bilinmiyor pek fazla.

halaumutvar arkadaşım, eğer bebeğini aldırmayı düşünüyorsan, sonbirkezde kordosentez yaptırmanı öneririm.

durumunuzu çok net anlamadım ama kuzenim için amniyosentezde yüzde 90 down sendeolmlu demişlerdi. zaten ense kalınlığı vsden dolayı amniyosenteze yönlendirdiler. hiçbir şeyi olmadan doğdu. şimdi 15 yaşında. bence sağlığınıza olumsuz etki etmedikçe aldırmayın...

BUDA -nemesis- isimli kullanıcının yazısı. yazışırsan -nemesis- diye yazış, aktif bi üye

durumunuzu çok net anlamadım ama kuzenim için amniyosentezde yüzde 90 down sendeolmlu demişlerdi. zaten ense kalınlığı vsden dolayı amniyosenteze yönlendirdiler. hiçbir şeyi olmadan doğdu. şimdi 15 yaşında. bence sağlığınıza olumsuz etki etmedikçe aldırmayın...

BUDA -nemesis- isimli kullanıcının yazısı. yazışırsan -nemesis- diye yazış, aktif bi üye

Ben seni anlıyorum sende aynı durumdasın kendine gore bır umut bır yol bulmussun haklısında belki umut olmadan olmaz amnıyosentez %100 nerdeyse %90 degil bılıyosun

Ayrıca zaten ben kendımı dusunmuyorm ki dıyelım ki bu hıkayelerden etkılendık bizde bırer mucıze oluruz dedık bekledık ılerıde saglık sorunu olup daha kotu bı hale de gelebılırız gebelıkte o yuzden esaslıca dusunmek lazım sen kalbının sesını dinle

Ben henuz karar vermedim zaten beklicem organ takıbı yapıcam bı kac uzmanla gorusucem hakkımızda hayırlısı

işte nemesis isimli kullanıcının kuzenine öyle demişler, ben alıntı yaparak aynen yapıştırdım. verdiğim linkten ulaşıp ayrıntılı olarak sorabilirsin..
kendime gelince, ben her halukarda sonuna kadar gideceğim Rabbim ne gösterirse razıyım. kaç haftalık oldu bebeğin*

işte nemesis isimli kullanıcının kuzenine öyle demişler, ben alıntı yaparak aynen yapıştırdım. verdiğim linkten ulaşıp ayrıntılı olarak sorabilirsin..
kendime gelince, ben her halukarda sonuna kadar gideceğim Rabbim ne gösterirse razıyım. kaç haftalık oldu bebeğin*

17 haftalık su an

Ben 12+ 2 ense kalınlığının 5.2 olduğunu öğrendim. 12+5 de cvs yaptırdım ve sonuç trinomi 21 çıktı. Dr kesinlikle yaşamaz hatta belki şimdi bile kalbi durmuştur dedi. Benimle aynı durumda olupta bebeği sağlıklı olan var mı. Çok acil cvp ne olur...

Ben 12+ 2 ense kalınlığının 5.2 olduğunu öğrendim. 12+5 de cvs yaptırdım ve sonuç trinomi 21 çıktı. Dr kesinlikle yaşamaz hatta belki şimdi bile kalbi durmuştur dedi. Benimle aynı durumda olupta bebeği sağlıklı olan var mı. Çok acil cvp ne olur...
1 ayı geçmiş siz bunu yazalı. Ne yaptınız sonuç ne oldu?

Son durumunuz nedir acaba aynı teşhisi dün banada koydular yıkılmış durumdayım

X