sizde hamile ola bilirsiniz

emriye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
5
0
37
merabalar sitedeki bi arkadaş gibi bennim de adet günüm de 1 2 damla kahve ren ginde akıntım olmuştu sonrada kesildi üstün den 14 gün sonra ben ulturasyona girdim ve 6 haftalık hamile oldyğumu öğredim sizde belki benim gibi ola bilirsiniz ama çok deyişik ve çok özel bi duygu allah herkese nasip etsin:dance:

benimde adetime daha 5 gün vardı bugün kırmızı bir akıntı geldi bi daha yok umarım da gelmez ve hamileyimdir

heyyy benımde adetıme daha 3-4 gun var sabah kalktıgımda kahverengı camur gıbı bı leke vardı ben hasta oldum sandım suan hıcbısey yok ama karnımda agrıyo hasta olucakmısım gıbı ne sımdı hamıle olabılermıyım acep recep sok olurum valla :))

canım inşallah hamilesindir ama kendini fazla umtlandırma sonra çok üzülürsün geçen ay ben hamile göstermişti testler ama kandada ulturasyondada çık madı çok hayal kırıklığına uğradım ama nasip bu ayay mış fazla umutlanma zaman gecsin biraz adet olmassan doktora git evdeki testlere de güven me ben hamile deyilken beni hamile gösterdi iki defada inşallah allah sanada nasip eder canım şutarafagitti

canım belli olmaz ama ben de ağrı yoktu biraz bekle üstünden zaman gecsin inşallah hamilesindir bende de senin gibi kahve rengi çamur gibi gelmişti ama

yok canm ben zaten umıtlı degılım sen ole dedınya benımde ole oldu dedım zaten dedımya olurda sok olurum dıye hıc beklemıyorum yanııı:))

bende bugun adet olmam gerekiyodu ama olmadi belki gece belki yarin olurum (insallh hamileyimdir coooook istiyom coook)bugun olamamam stresden olabilir cunku her an adet olcam korkusu var.bu arada cok karnim agriyo.bana hamilelikte olan ve normal belirtiler nelerdir yazarmisiniz?tesekkurler arkadaslar

adetim 3 gün geçti ama açıkçası üstünde durmadım,bu başlığı okuyunca düşünce aldı valla beni...acaba

yok canm ben zaten umıtlı degılım sen ole dedınya benımde ole oldu dedım zaten dedımya olurda sok olurum dıye hıc beklemıyorum yanııı:))

boşyere umutlandırmak istemem ama ben hiç beklemediğim bir anda hamile kaldım. regl olmayı bekliyordum, o kahverengi çamurumsu akıntıyı da regl bugün yarın gelecek heralde diye değerlendirdim, 7 haftaya kadar test bile yapmadım akıntı geldi nasılsa regl olucam, heralde stresten gecikti diye düşündüm çünkü ağrılarım da vardı regl ağrısı gibi, kendimi şiş hissediyordum vs. arkadaşlarımın zoruyla test yapınca hamile olduğumu öğrendim. hemde testin üzerinde yazdığı gibi 3-5 dk falan da beklemedim anında iki kopkoyu çizgiyle karşılaşıp neye uğradığımı şaşırdım.

ne guzel ya zaten hep bole oluyomus cevreden hep ole duyuyorum hıc ummadıkları beklemedıklerı anda kalıyolar tabı olayı kafada bıtırınce kaıyosun ama kım bıtırecek zor cookkk zoor ben ılk defa bu ay beklemıyorum

CANIM SİZ NEZAMANDAN BERİ İSTİYOSUNUZ ÇOCUKK..
İNŞALLAH BİRAN ÖNCE KALIRSIN HAMİLE.
İLK ÇOCUĞUNMU OLCAK ..
ÇOKMU SORU SORDUM NE..:1rolleyes:

CANIM SİZ NEZAMANDAN BERİ İSTİYOSUNUZ ÇOCUKK..
İNŞALLAH BİRAN ÖNCE KALIRSIN HAMİLE.
İLK ÇOCUĞUNMU OLCAK ..
ÇOKMU SORU SORDUM NE..:1rolleyes:

gamzecım bız 1.5 yıldır ıstıyoruz benım sorunlarım vardı (prolaktın sut hormonum yuksektı onu ılacla kontrol altına aldık suanda dusuk rahım agzında yara vardı onu aldılar gecen ay sımdı bıseyım yokmus artıkın dr ole dedı ) daha esıme bakılmadı onda bı sorun varmı bılmıyoruz cts onun spermıyografı tahlılı var ınsallah bısey cıkmaz:1no2: ılk cocugum olucak canm 2002 de bı kurtaj gecırmek zorunda kalmıstım hayırlısı bakalım beklıyoruz ha bu arada ıstedıgın kadar soru sorabılırsın ılgılendıgın ıcın sagol canım

arkadaşlar bahsettiğiniz o çamur gibi akıntıdan bende de oldu adetimin ilk günü çok yoğun miktarda geldi,ikinci gün normal adet oldum ama 1.5 gün sürdü..adetim biteli yaklaşık bir hafta oluyor,ama bu seferde devamlı akıntım var,ovulasyon dönemim olamaz ama bu akıntı neden kaynaklanıyor anlamadım,bir fikri olan varmı?

canım o durumda birkaç damla kandan bahsediyorlar,bense 1.5 günde olsa normal adet odum...

hayır canım normalde en az 5 gün sürüyor,dedimya bu ay bende anlayamadım..şimdide yoğun akıntım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…