Sizce?

Kizlar evlenememekten evde kalmaktan korkuyorum. Birde biriyle tanismaktan flört etmekten de çekiniyorum zaten oyle bir durumum olmadı. Ne yapmali bu durumlarda?
Korkma evde kalmazsın. Sen dua et merhametli iyi niyet biri karşına çıksın. Flört etmezsen görücü usulü bulursun.

evlenince de öyle çok bir sey olmuyor kfkfk
evlenememe korkusu bi biz türklerde var he. nolacak evlenmesek yani?

evlilik doğru kişiyi bulunca girilecek bir yoldur. yani amaç evlilik değildir. evlilik, sevip sayılmanın bir sonucudur bence. az salın. sürekli evlilik düsüncesinde olursanız tabii
ki sağlıklı ilişkiler yasayamazsınız

Kizlar evlenememekten evde kalmaktan korkuyorum. Birde biriyle tanismaktan flört etmekten de çekiniyorum zaten oyle bir durumum olmadı. Ne yapmali bu durumlarda?
Kız daha az önce bi konunu okudum, bakışlar-sorular-benden hoşlanıyor mu diyordun....
Birde bir söz var asıl evlenen evde kalır evlenmeyen gezer tozar diye:halay::halay::halay::halay:

Ne idüğü belirsiz herhangi birine kalmaktansa evine kal…
Ki sen de öyle düşünüyorsun muhtemelen.
Ama iki yoldan bir yol.
Evlenmek istiyorsan atik olacaksın, fırsatları kollayacaksın, değilse ev yerinde duruyor zaten.

Su zamanda bu düşünceyi garipsiyorum herkes evlenecek diye birşey yok ki hem nasıp işi nasibinizde varsa evlilik siz kacsanizda sizi bulur merak etmeyin yaş takıntısı ile sakın ola sevmediğiniz biri ile evlenmeyin derim o hatayı yapmayın sakın guvenilecek insan bulmak zor gerçekten su zamanda haklısınız bu durumda da size ve ümmeti Muhammede duam Allah iyi insanlarla karsilastirsin

evlenince de öyle çok bir sey olmuyor kfkfk
evlenememe korkusu bi biz türklerde var he. nolacak evlenmesek yani?

evlilik doğru kişiyi bulunca girilecek bir yoldur. yani amaç evlilik değildir. evlilik, sevip sayılmanın bir sonucudur bence. az salın. sürekli evlilik düsüncesinde olursanız tabii
ki sağlıklı ilişkiler yasayamazsınız
Altına imza mi atarım eşime aşık olmasaydim(nasıp işi ) kimse beni evliliğe ikna edemezdi evlilik kadın için büyük sorumluluk yav erkeğin hayatında çok bişey değişmiyor sanki :)

X