sizce umut var mıdır??

cardelenss

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
2.131
27
merhaba arkadaşlar,
sizde benim gibi bilirsiniz bebiş özlemini gerçi ben daha yeni bekleyişteyim ama çok zor çokta heyecanlıymış.
benim bu ay çok umudum vardı sat 6 subattı benim adetlerim 28 gün sürer ve düzenlidir.hep günümde adet olurum sabaha karşı olurum saati bile bellidir.bu ay 6 martta adet oldum akşam üzeri ve 2 gün sürdü toplamında 3 ped kullandım tam dolu bile değildi.koku olmasın diye değiştirdim şimd bu az gelen adetim aklıma üstüne görmeyi getirdi burdakileri okurken..sizce mümkün mü??
haaa sorarsanız ki kaç gün sürüyordu adetin diye evet normalide azdı.4 gün sürerdi ama dolu dolu değil..agrılı gelirdi.bu kez ne ağrı oldu ne de başka bişi.hep yaşadıklarımı bu ay yaşamadım.üstüne görme leke leke mi olur sadece..

bana yorum yapın kızlar nedense umudum bu ay geçmedi??:nazar:

canım benim bildiğim üstüne görme normal adet oluyosun ama süesi ve miktarı az oluyo lekelenme olana yerleşme kanaması diyolar bir doktorun sitesinde öyle okumuştum yane herkes yerleşme kanamasına üstüne görme der ama değildir yazmış üstüne görme adet miktarı ve günü az olana deniyomuş yani sende üstüne görmüş olablirsin inşlh hamişsindir değilsende en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla kavuşursun melegine :)

evet bende 2 gündür dr.lar sitesinde okudum benim adet günüm bu kez her zamankinden az kısa geçince öle düşündüm ama doktora gitmeye çekiniyorum çünkü belirtin varmı diye soracak ama bbnm hiçbir belirtim yok ama burda da çok bayan bu durumda olup daha sonra hamile kaldığını öğrenmiş umarım benimde öyledir.kan testi midir en iyisi?
yada diğer aya kadar beklemek mi

canım benim bildiğim üstüne görme normal adet oluyosun ama süesi ve miktarı az oluyo lekelenme olana yerleşme kanaması diyolar bir doktorun sitesinde öyle okumuştum yane herkes yerleşme kanamasına üstüne görme der ama değildir yazmış üstüne görme adet miktarı ve günü az olana deniyomuş yani sende üstüne görmüş olablirsin inşlh hamişsindir değilsende en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla kavuşursun melegine :)

bu arada site aklındaysa bana yazarmısın? bende okuyum ordan

bu arada site aklındaysa bana yazarmısın? bende okuyum ordan

valla hatırlamıyorum hangisiydi o kadar çok araştırmıştımki :) googlede ara gebelik aşamalrını anlatan siteler var yine bilen arkadaşlar sana daha sağlıklı cevaplar verirler umarım belki ben yanlış biliyorumdur ama öyle hatırlıyorum :)

valla hatırlamıyorum hangisiydi o kadar çok araştırmıştımki :) googlede ara gebelik aşamalrını anlatan siteler var yine bilen arkadaşlar sana daha sağlıklı cevaplar verirler umarım belki ben yanlış biliyorumdur ama öyle hatırlıyorum :)

çok sağol arkadaşımm

çok sağol arkadaşımm

rica ederim,pek yardımcı olamadım ama.. bende geçen ay senin gibi 2 gün adet oldum normalde 6 gün sürer ilk 2 gün çok gelir sonra az ama bu anormaldi şimdi bu ayı bekliyorum bende biraz umudum vardı 2 3 gün öncesinde ama şimdi o belirtilerimde gtti sanırım yine olmadı benimki :KK43:

geçn ay aynı şey bnm başımada geldı 6 gun süren regl 2 gnde bıttı şaşırdım doktora sordugumda stress ve sinirden kaynalanabilecegını söledi gbelik yoktu....

cardelencim şüphelerin varsa gidip kan testi yaptırsana.hem içinde rahat eder.inş.en yakın zaman da bebeğine kavuşursun canım:KK70::emir_bebek:

bendede aynısı olmuştu,,,normalin çok altında oldu bende şüphelendim ama,kansızlık olduğu için bende dr ye gidip kan sayımı yaptııyorum genelde beta hcg değerime de baktırdım gitmişken
maalesef sonuç negatiff,,,stresten oluyo sanırım,ama bi sonraki ay daha yoğun geldii,yani onun yerinede geldi diyebilirim
muhtemelen strestendir seninde

benim de geçen ay sadece 1 gün sürdü nromalde ise 3 gün sürerdi sanırım hepimizi stresliyiz ondan böyle oluyor

bende 3 ay önce başıma geldi 6 gün süren adet 3 gün sürdü daha sonra normalde 1 ay sonnunda olmam gerekirken o az süren adetten tam 14 gün sonra adet gördüm ve fazlaydı

inşallah send e hamilesindir canım benim Rabbim herkesin gönlüne göre versin bizi boş cevirmesin saglık ocaklarından hastanelerden... amiiiiiin

cardelencim şüphelerin varsa gidip kan testi yaptırsana.hem içinde rahat eder.inş.en yakın zaman da bebeğine kavuşursun canım:KK70::emir_bebek:

bende sana özelden yazacaktım yasmincim çok sağol gidicem doktora yarın biraz daha durayım dedim zaten iltihap var onun içinde gitmem gerekli bugünde kahverengi akıntılar gelmeye devam etti..

canım kan tahlilinde kesin çıkar yaptırsana

geçn ay aynı şey bnm başımada geldı 6 gun süren regl 2 gnde bıttı şaşırdım doktora sordugumda stress ve sinirden kaynalanabilecegını söledi gbelik yoktu....

tahlim yaptırcam stresten olsa bile içim rahatlar..hem bugün kahverengi akıntılar geldi ara ara.şimdide üsütmüşüm gibi kasık ağrıları(ara sıra)

kardelencim benim kaybettiğim bebeğide bende :KK50: iltihap varmış.ben doktora gittim bebeği görmedi.ilaçlarımı pahalı diye alamadım.15 gün sonra gittiğimde bebeğim iltihaptan görememiş doktor.yumurtalıklarım iltihaplanmış.bebek haberi alınca şok oldum ama,doktorun verdiği ilaçlara rağmen malesef iyileşemedim.sana tavsiyem eğer hamile değilsen tedavini bitir sonra bebek düşün.o halde hamileleik çok sıkıntılı oluyo.

X