Sizce uçak mı, otobüs mü ? Yardımcı olur musunuz ?

Ucakla giderdim tabiki. Cocugum olmasa dahi, ve ucak-otobüs fiyatlari arasinda fazla fiyat farki yoksa yine ucagi tercih ederdim, ki sen 3 cocuklusun yolda perisan olmayin. Atla ucaga 45 dk ordasin.

ne alaka ülkeye gelmekle otobüs 12 saat uçak45dk diyosun fiyat farkı yok diyosun hala neyi soruyosun derdim var diye açmışsın birde konuyu

Arkadasim!!!!
Nereye yazacagimi bilemedim.. Birinci sayfaya cik oku bakalim ben ne yazmisim..
Nereye yazacagimi bilemeden bu konuyu bu bolume yazdim demisim, iyi oku kaniksa!
Okey ????

Sen benim laf bekcim misin, sanane belki ben sormak istiyorum..
Fikir almak istiyorum.. insanlarin dusunceleri benim icin onemli demekki..

sizi baglamaz!

Ne kadar lüzumsuz insanlar var ya.
Isteyen istedigi konuyu acar size ne, KK müdürü sizmisiniz.
Insanlarla dalga gecmekten baska isiniz gücünüz yok.

Sıcaktan herhalde...Herkes pek bir agresif.naniknanik
10 yıldır gelmiyormuşsunuz,moralinizi bozmayın durduk yerde,uçağa binin gelin.bayanssulusmile

ewet benimde senin gibi işim yok böyle boş luzumsuz konulara boş cevaplar yazıyorum haklısınnnkaydirigubbakcemile3

bende bi ara internetden ucak bileti bakmistim ama otobüsten pahaliydi
sen hangi sirketten baktin ucak biletinibilmiyorumkismile

bende bi ara internetden ucak bileti bakmistim ama otobüsten pahaliydi
sen hangi sirketten baktin ucak biletinibilmiyorumkismile

Sun Express canim..
Ordan bakabilirsin ..

Ayrica beni anlayip da yorumlariyla bana yardimci olan arkadaslara sonsuz saygilarimla..
sagolun.. olumunekankayizsmile

Sun Express canim..
Ordan bakabilirsin ..

Ayrica beni anlayip da yorumlariyla bana yardimci olan arkadaslara sonsuz saygilarimla..
sagolun.. olumunekankayizsmile

Aaaaaaaaa baktim gercekten ucuzmus 49 tl diyobayanssulusmile aklimda bulunsun
bursa - izmir niye yokki:gitme:
tskler canimkaydirigubbakcemile5

ozaman ucakla git canim, tr ye gitmedenmi alicaksin biletiboshayallersmile

TR ye inince hayirlisi ile alicaz bileti ..
Sehir ici ucak biletini yani ..

Evet canim bende ucak da karar kildim .. En guzeli cunku 12 saat uzun sahidende cocuklarla..
Gerci gec saat de gidiyor otobus ama yinede, perisan olurlar otobusde..

Ucak tabii ki.
Hem sizin hem cocuklarin hem de otobusteki diger yolcular icin en iyisi.
He, otobusteki diger yolcular ne alaka diyorsaniz, bebek aglamariyla 12 saat cekilmez. :)

Cok haklisiniz, bir de orasi var tabi..
10 Aylik bebegim huzursuzlanir eminim

ewet benimde senin gibi işim yok böyle boş luzumsuz konulara boş cevaplar yazıyorum haklısınnnkaydirigubbakcemile3

belli oluyor isinin olmadigi, ben en azindan bos vaktimi insanlarla dalga gecerek gecirmiyorum, sendeki hobi haline gelmis gibi

yok 3 bebeyle otobusle gidin 12 saat ne varki bunda. ucaktan daha ucuz 5-10 tl oynar..

ucak 45 dk surer insanin cani sykilir goz acip kapanana kadar birde baktiniz yetistiniz

dün afyon eskişehir arasından izmire özel arabamızla dönmüş biri olarak diyorum ki kesinlikle uçak!!
yok valla çekilmiyo bu havada kara yolları..
biz saatte bir durup dinlendiğimiz halde öldük,bittik..
gidin rahat rahat.. ohh mis gibi..
iyi tatiller şimdiden..

tabiki uçak
3 çocukla hele ki 4 yaşında ve 10 aylık bir çocukla otobüs yolculuğu yapmak çok çok zor

TR ye inince hayirlisi ile alicaz bileti ..
Sehir ici ucak biletini yani ..

Evet canim bende ucak da karar kildim .. En guzeli cunku 12 saat uzun sahidende cocuklarla..
Gerci gec saat de gidiyor otobus ama yinede, perisan olurlar otobusde..

cnm TR ye gelmeden almaya calıs biletini yoksa zaman gectikce dahada artar bilet fiyatları. istersen tarihlerini yaz özelden ben bakıyım fiyatlarına suanda nekadar?a.s

ucak biletleri her 9 koltuk satıldıkca artıyor cünkü

bütçem varsa heleki 3 çocuk ile direk uçak yolcuğulunu tercih ederdim. İzmir-Kuşadası çok yakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…