Sizce neden böyle bir şey yaptı amacı ne olabilir ki ?

asliklnsz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2024
10
-5
22
Merhaba bir senelik ilişkim var sevgilim arkadaşlarıyla birlikte bir günlüğüne şehir dışına gezmeye gittiler sevgilime güvenen biriyim arkadaşları da arkadaşlarım ama şöyle bir şey oldu ki arkadaşlarından x diyelim gittiği gün storylerini bana gizledi ve Story attılar aynı gün benim erkek arkadaşım herkese profilini açtı ben bu storylere fake hesabımdan baktım x inde profili açık çünkü ama bana gizlemiş storylere bakınca da kızacağım bir şey değil ben çok karışan ve kızan biri değilim kendilerini atmışlar bir de canlı müzik bir yere gitmişler alkollü orayı paylaşmışlar ben görsem bile bir şey demezdim geri kafalı bir insan değilim ama neden böyle şeyler yaptılar bir türlü aklım almıyor

Demek ki sonrasında piyasa yapacaktı seninle uğraşmak istemedi.

Senin görmeni istemediği şeyler vardır. Erkek arkadaşının profilini açma sebebi de attıkları storylerde konum paylaştılarsa kızlar onu görebilsin profiline baksın diye.
Storylere baktığımda kızacağım bir şey yok o yüzden çok yersiz geldi bu hareketleri

Storylere baktığımda kızacağım bir şey yok o yüzden çok yersiz geldi bu hareketleri
her halükarda sorun var. alkollu yere gittikten sonra sevgilinin o gün içerisinde profilini açması da bana pek masum gelmedi maalesef... erkekler böyle senin kızacağın bir şey olmasa bile suçluluk psikolojisi ile gizleyebiliyorlar.

Açıkçası ona bugüne kadar asla böyle bir sorun çıkarmadım ki böyle bir psikolojiye girsin kızan biri olsam neyse kızacağımdan korksun derim

Sevgilin diğer kızlara selam çakmış .

Arkadaşları onu etiketlemiş , konum eklemiş vs .
Sevgilin de daha " bulunabilir ve bakılabilir" biri olmuş .

Aldatılmış olmasan bile , adam diğer kızlara da bi şans vermek istemiş .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…