Sizce Ne Yapmam Lazım ?

Herkese merhaba. Bulunduğum durumdan dolayı tecrübelerinize ve düşüncelerinize danışmak istedim yardımcı olursanız çook sevinirim. Yaklaşık 2 senelik bir ilişkim vardı. İkimiz de 20 yaşındayız. Aynı üniversitedeyiz fakat farklı şehirlerde yaşıyoruz. Tartışmalarımız çok sık oluyordu azaltmaya çalışıyorduk çok şey aştık beraber fakat arada sırada ayrılıklar oluyordu bu ayrılıklar genelde hep ayrı şehirlerde olduğumuzda oluyordu ve erkek arkadaşım tarafından gerçekleşiyordu. O daha çok mantığıyla hareket ediyor bense duygularımla. İki hafta önce ayrıldı benden fakat ilk defa böyle oldu gün içinde ikinci tartışmamızdı beni her yerden engelledi geri de açmadı. Çok ulaşmaya çalıştım fakat geri dönmedi. Beni merak edip özelden de aradı ama bi yandan instagram kullanmaya başladı. Öfkesinden sayıp sayıştıran insan şimdiyse sessizce çekip gitti adeta. En son arkadaşımdan yazdığımda hayatında biri olduğunu düşündüğümü ve benim ona ihanet etmediğimi söyledim hoşçakal dedim bana artık yazmayı bırak hoşçakal dedi. Bana ne cevap veriyo ne açıklama yapıyo tartışmalardan mı bunaldı sevgisi bitti mi umursamıyo mu anlamıyorum. Lütfen yardımcı olun sizce ne yapmam lazım ? İlk defa böyle bi ayrılık yaşadık çok uzun ve ciddi sürdü bu yüzden kafam çok karışık tecrübelerinize sığınıyorum şu an...
Sana bundan hayır gelmez güzelim abla tavsiyesi şükret bittiğin

2 hafta kadar bir sürede başkasını bulacak kadar dünya güzeli değil ki yaşadıklarımızdan sonra 2 haftalık bi sürede bulucağını sanmıyorum açıkçası ben ama dengesiz ve bencil orası kesin
Ayrilmadan önce bula bilir. Burda ne konular okuduk. Adam nişanlisindan ayrilmis uvey ablasiyla filan evlenmisti. Bu tarz konular cok gorduk. Ayrilip 1-2 gun sonra bulanlar da var.

Herkese düşünceleri ve tavsiyeleri için teşekkür ederim. Kafamı toplamamda ve düşünce edinmemde hepiniz ayrı ayrı yardımcı oldunuz. Yaşadıklarımızla da yola çıkarak hepinizden bir fikir edinip o şekilde bir karara ulaştım tekrardan teşekkür ederim :)

sıkılmış, yorulmuş, daha 20 yaşında.gerçekten de başkası olabilir.arama sorma bırak üstüne düşme daha.

Uzun ilişki sorunsalları maalesef ilişkide heyecan kalmayınca bir tarafta göz direk dışarıya kayıyor.Büyük ihtimalle başka biri var asla aramayın.

X