Sizce ne yapmalıyım ?

Deniz956

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2018
167
96
Merhaba arkadaşlar sizlere danışmak istediğim bir sorunum var.Ailemle farklı şehirlerde yaşıyoruz.Ben onlardan başka bir şehirde çalışıyorum.Bir süre önce göğüs büyütme ameliyatı olmaya karar verdim ama annem şiddetle karşı çıkıyor.Ben de ondan habersiz yaptırmaya karar verdim ama yanımda gelecek kimse yok.Sadece iş arkadaşlarım var ama onlarlada fazla yakın değilim.Sizce tek başıma altından kalkabileceğim bir durum mu yoksa bana refakat edebilecek kimse yok diye vaz mı geçmeliyim ? Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.Şimdiden teşekkürler.

Bir arkadaşım göğüs küçültme ameliyatı olmuştu 3/4 ayda zor iyileşti bunyeden bünyeye degisir. Ne iş yapıyorsunuz yaşınız kaç yardımcı tutucak imkânınız varsa ona göre düşünün

Bünyem biraz hassas.Öğretmenim.Yardımcı tutabilirim aslında bir süre rapor alıp yaptırmayı düşünüyordum ama 3-4 ay alamam tabi

Gögüs büyütme ameliyatinin kücültme ameliyatina göre daha kolay oldugunu duymustum kesi dikis yapistirma artik ne ise onun boyutuda daha kücük elbette..
Yine de yaninda biri olmasi cok daha iyi sonucta narkoz alacaksin adi üzerinde ameliyat umarim anneni ikna edersin..

Ameliyat sonuçta birinin gelmedi uygun olur.

Ne gerek var ki o ameliyata ?
Sonuçta onunda belli zararları var .
Egzersiz yöntemi ile Göğüs büyütebilirsiniz.

Bünyem biraz hassas.Öğretmenim.Yardımcı tutabilirim aslında bir süre rapor alıp yaptırmayı düşünüyordum ama 3-4 ay alamam tabi
Rapor almak yerine yaz tatilinde yaptırsanız daha iyi olmaz mıydı?
Ben diğer meslek grupları neyse de öğretmenlerin keyfi rapor almasını doğru bulmuyorum,
tabii bu benim kişisel fikrim. Sonuçta çocuklar mağdur oluyor.
Not: Uzun yıllar Okul Öncesi öğretmenliği yaptım.

Birinin disarda beklemesi her bakimdan Iyi olur tabiki. Kimsesiz hissederdim ben kendimi öyle durumda.

Ayrica Ben kücük gôgüsleri cok begeniyorum bircok giysi cok daha hos duruyor.
Umarim ameliyat olunca pismsn olmazsin

Parayla birisini tutabilirsin ama ben olsam psikolojik açıdan yanımda ailemden birisi olsun isterdim. Göğüslerinin ölçüsü kaç ki ?

Yaz tatilinde olsaydınız keşle.şurda ne kaldı okulların açılmasına.bence erteleyin evlenince büyür bir de çocuk yaparsan.baktın hala büyümüyor ozaman düşün derim:)

Keske yaz tatilinde yaptrsaydiz simdi bunun icin cocuklarin hakkina girmis olacaksinz sonucta acik ameliyat degil, ben boylr raporlara karsiyim acikcasi, onun disinda ozelde olacaksanz size yardimci olurlar ama aileden birinn yerini tutmaz ama devlet hastanesinde olursanz zaten hasta sayisi cok is yuku fazla yardimci olacak biri olmaz refakatci bulun derler size

Sorduğum soru ne zaman yaptırayım sizce değildi.
Ben ücretli öğretmenim.Gelmediğim günlerin parasını almam yerime başkaları girer.Sadece okula neden gelmediğimi belirtmek için rapor almayı düşünmüştüm.Hatta bu yıl ücretli öğretmenlik yapabilecekmiyim o bile meçhul konuyu tam bilmeden çocukların hakkına giren zalim öğretmen sıfatını yapıştırıvermişsiniz.

Annenizi yada cok yakınınızdan bırını ikna edin. Yalnız kalmayın o psikoloji cok farklı insan destek bekliyor. Moral cok onemlı. Sımdıden gecmis olsun diyim.

Birinin disarda beklemesi her bakimdan Iyi olur tabiki. Kimsesiz hissederdim ben kendimi öyle durumda.

Ayrica Ben kücük gôgüsleri cok begeniyorum bircok giysi cok daha hos duruyor.
Umarim ameliyat olunca pismsn olmazsin
Aslında küçük değilde neredeyse yok gibi görünüyorlar.O yüzden pişman olacağımı düşünmüyorum ama uyardığınız için teşekkür ederim.

Ameliyat sonuçta birinin gelmedi uygun olur.

Ne gerek var ki o ameliyata ?
Sonuçta onunda belli zararları var .
Egzersiz yöntemi ile Göğüs büyütebilirsiniz.
.Egzersiz ve yöntemler çok uzun bir süreç gerektiriyor ama Tavsiyeniz için teşekkür ederim

Ben küçültme ve dikleştirme yaptırdım 3 ayda zor toparlandım ki bünyem çok sağlamdır. Doktorlara kalsa hemen 15 günde iyileşme 1 ayda tmm diyorlar benim doktorum açık açık söyledi 3 ay anca toparlarsın dedi ve dediği gb tam üç ay sürdü. Ortalama bir ay zaten dren oluyor o sürede üstünüzü bile tek başına değiştiremezsiniz. Hastane ve ev ortamında bir ay tek başınıza zor ama sonraki süreç daha kolay tek yapılabilir. Dediğim gb benimki küçültme ve dikleştirme. Büyütme farklı olabilir.