Sizce mümkünmü, Realist yorumlara ihtiyacım var!

bella-donna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
2.785
3.607
Merhaba kızlar,
benim derdimde kilolarım. Boyum 1.70 ve bugün tartıldım tam 67 kiloyum ya nasıl kendimi bu kadar koyverdim bilmiyorum :110: erkek arkadasımda sinir etti beni zaten, kimsenin dediğini takmamda ben kendimi hic iyi hissetmiyorum ya. iddiasına girdik kendisiyle ve Eylül'ün sonuna kadar 55 i görmem Lazım. Bu mümkünmü ya hic öyle diyet falan yapan biri değilim, ilk kez bu kadar kilo konusunda sıkıntı yasıyorum! Verilirmi sizce 7-8 haftada 12-13 kg falan. Cok hırslıyımdır bu iddiayı kazanıp ağzının payını vermem Lazım :KK62:

ben vermıstım lahana corbası ıle sok dıyetle eylule kadar tekrar benım de baslamam sart oldu aslında. bende 67 yı gordum bırkac gun once ve yıne aynı dıyetle devam etmem lazım gecen senekı gıbı.

Spora gidiyorum tatlım ama son zamanlarda acaip tembelleştim, 10 dk koşuyorum tıkanıyorum. Hayır cok sükür bi hastalığım yok

ben vermıstım lahana corbası ıle sok dıyetle eylule kadar tekrar benım de baslamam sart oldu aslında. bende 67 yı gordum bırkac gun once ve yıne aynı dıyetle devam etmem lazım gecen senekı gıbı.

lahana çorbası, şok diyetler vb. ile kilo verdikten sonra vücudunda da çok fark etti mi? elbiseler falan bol geldi mi? ne kadar verdin mesela bunlarla? yardımmm :)

benim bildiğim 1 ayda maksimum 5 kilo verilir ama öyle çok ağır diyetlerle nasıl olur bilemedim ben geçen yıl kilo verirken bol bol yeşil çay içmiştim. tarçınlı yağsız yoğurt da metabolizmayı inanılmaz çalıştırıyo + maydonoz ve limonlu su da yardımcı olacaktır

konu sahibi,

birkaç kez düzenli ve sağlıklı beslenerek 12 kilo kadar verdim. (boğazımdan dolayı aldım geri orası ayrı. :KK70:) o kadar sürede verebilme şansın var ama düşük ihtimal bence. çünkü belli bir kilodan sonra falan duraklama evresine geçiyor vücut. bir süre zorluyor. sonra tekrar devam ediyor falan filan. ama arada iki üç günlük şok diyetler de ekleyerek yapabilirsin. hedefine ulaşma şansın artar. mesela bu süre içinde 2-3 kez. Ayran detoksunu öneririm. çok işe yarıyor. 2 günlük.

Merhaba kızlar,
benim derdimde kilolarım. Boyum 1.70 ve bugün tartıldım tam 67 kiloyum ya nasıl kendimi bu kadar koyverdim bilmiyorum :110: erkek arkadasımda sinir etti beni zaten, kimsenin dediğini takmamda ben kendimi hic iyi hissetmiyorum ya. iddiasına girdik kendisiyle ve Eylül'ün sonuna kadar 55 i görmem Lazım. Bu mümkünmü ya hic öyle diyet falan yapan biri değilim, ilk kez bu kadar kilo konusunda sıkıntı yasıyorum! Verilirmi sizce 7-8 haftada 12-13 kg falan. Cok hırslıyımdır bu iddiayı kazanıp ağzının payını vermem Lazım :KK62:
Benim bildiğim böyle şok diyet yapan bir Sibel Can var:KK53:

konu sahibi,

birkaç kez düzenli ve sağlıklı beslenerek 12 kilo kadar verdim. (boğazımdan dolayı aldım geri orası ayrı. :KK70:) o kadar sürede verebilme şansın var ama düşük ihtimal bence. çünkü belli bir kilodan sonra falan duraklama evresine geçiyor vücut. bir süre zorluyor. sonra tekrar devam ediyor falan filan. ama arada iki üç günlük şok diyetler de ekleyerek yapabilirsin. hedefine ulaşma şansın artar. mesela bu süre içinde 2-3 kez. Ayran detoksunu öneririm. çok işe yarıyor. 2 günlük.
Nerdeyse aman vereyimde geri alsamda olur diyeceğim öyle sinir oldum, hırs Yaptım :63: tesekkür ederim tatlım hemen başlayacağım valla. Neyse yinede cok imkansız değilmiş ya zor olsada

Benim de boyum 1.70, en duşuk 58 falan olmuşumdur, yani en zayif halim. 55 olur musun bilmiyorum ama azmin elinden hic bisey kurtulmaz. Su an ben de 63 kiloyum 60a dusmek istiyorum:KK51:

Benim de boyum 1.70, en duşuk 58 falan olmuşumdur, yani en zayif halim. 55 olur musun bilmiyorum ama azmin elinden hic bisey kurtulmaz. Su an ben de 63 kiloyum 60a dusmek istiyorum:KK51:
Seninki 3 kiloymus tatlım verirsin, bende hep 57-59 arasıydım hic 55 hatırlamıyorum ama inat ya inecem o 55 e sonra yine alırım :rolleyes:

Nerdeyse aman vereyimde geri alsamda olur diyeceğim öyle sinir oldum, hırs Yaptım :63: tesekkür ederim tatlım hemen başlayacağım valla. Neyse yinede cok imkansız değilmiş ya zor olsada

evet 8 hafta desek 12 kilodan, haftalık 1.5 kg. gitmesi gerekiyor. ama her hafta işler tıkırında gitmeyebiliyor. :KK70: her hafta 1 kg. normal sayılıyor. biraz daha özenle ulaşabilme şansın var. yerinde olsam şansımı denerdim. :) tümden imkansız gelmiyor çünkü bana. hem ulaşamasan bile zayıflamış olursun. ki bahsetiğimiz şey de kilo... yani kazanamasan da biraz vermiş olman bile yeter sağlık ve görünüş açısından.

Onu nasıl yaptın tatlım, yazabilirmisin?
ben hayatımda ılk kez bu sok dıyet denen seyı yaptım cıddı anlamda cok ıyı kılo verdım.ama tamamen benım yuzumden kılo aldım cok duzensız beslenerek uykuma dıkkat etmeyerek ve en onemlısı suyu hıc sevmem ama dıyet yaparken 2 lt den fazla ıcıyordum tekrar suyu bırakarak bırbucuk beden gerı dondu bana maalesef:KK43:
bu arada sabah aksam yarımsar saat kostum.Sureklı aynı corbayı ıcerek aralarda haslanmıs patates sadece kımyon dokerek yedım 2 fınca n yesıl cay muhakkak ıctım.Pıramıt dıye satılanalr cok daha kolay ıcılebılıyor ona alıstım artık.
Hatta benım bıt pazarındakı konumda 38 36 beden pantolonlar vs mevcut ınanmayanlar bakabılırler kılo verdıgım ıcın aldım onları ozaman bır sevıncle..4 ay gecmeden kendı eserım kıloları gerı aldım.Tekrar 40/42 beden arasına dondum.Bu yuzden eylulde tatıle cıkmadan yıne bu dıyete gırmeye karar verdım.
Ben saglıklı bır dıyet oldugunu kesınlıkle dusunmuyorum bır kere sabah ne yıyorsan oyle devam etmek zorunda olmak gazlı ıcecek asla ıcmemek SOda dahıl buna cok zorluyor.Corbayı yapıyorsunuz bır hafta aynı seyı yıyorsunuz bırtek 4. gun aksam az bıraz ızgara yıyebılıyorsunuz.Karpuz kavun katıyen yok.Kırmızı meyvelerden yemek kosuluyla bunlar aklıma gelenler

verilir tabi ya bir haftada 5 kilo bile verilir mesela sadece sıvı besleniceksin çorba ve suyla ve spor yapıcaksın bu mevsim de de kolay veriliyor zaten sıcaktan ama azim şart tabi benim gibi her akşam löp löp dondurmaları götürmüycen :KK45:

X