Sizce kasımda antalya balayı için nasıl

cnm antalya kışın çekilmiyor.
otel odasına tıkılıp kalırsınız
bnce ocak ta veya aralıkta uludağ a gidin
balayınız çok daha güzel geçer

ben ce abant ı da düşünebilirsin çünkü o mevsim en güzel olacak yerlerden birisidir:eek:

Kısmetse kasımda düğünüm
balayı için antalyayı düşünüyorum
sizce kasımda antalya balayı için nasıl önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

asyaelif nereye gideceğine karar verdiysen beni de bilgilendirir misin ?
çünkü benimde düğünüm 5 aralık da ve hala karar veremiyorum:sinifsinif:
büyük ihtimalle bizde antalya ya gideceğiz ama araştırdığım otellerin ya çoğu kapalı yada sezon dolayısıyla ultra herşey dahillik kısmı yok geneli yarım pansiyona dönüyormuş ekimden sonra:nazar:

kasımın ilk haftası balayı için antalyaya gittik
balayında denize gitmek istiyorsan gidebileceğin tek yer antalya canım
hava soğuk olmuyor,ama aşırı sıcakta olmuyor
mesela sabah ve akşam 17:00 den sonra su biraz soğuk olduğu için denize giremiyebilirsin
ama öğle saatlerinde giriliyor
birde sabah ve akşam şortla kısa kollu badilerle üşüyorsun

Kısmetse kasımda düğünüm
balayı için antalyayı düşünüyorum
sizce kasımda antalya balayı için nasıl önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

antalya güzel olur
benim düğünüm ekimde biz abanta gidiyoruz
kafa dinlemeye çok yoruldukkaydirigubbakcemile2

Bende kasımda belek e gideceğim ilk hafta en dikkat etiğim şey kapalı bir havuzu olması :) tebrik ederim

Bende kasımda side tarafına gideceğim. kasımın 2. haftası, valize neler koymak gerekir ki ?

bende kasımın ilk haftası atalyaya gidenlerdeniz oralı olan arkadaşlarıma sorduğum zaman hava güzel olur diyolar bakalım şansımıza Allahtan otelin kapalı yüzme havuzu da var yoks şansa kalcaktı işimiz :KK3:

Bizde ekimde antalyayı dşünüoruz hillside veya titanic dedik 2si arasında karar vericez sanırım.3 gün orda kalıp birazda datçaya gidelim dedik bi yerde tıkılıp kalmak istemiorum :KK61:

denizler geç ısınır ve geç soğuduğundan kasımda da denize girilebilir. kavurucu bir sıcağı olmaz ama 20li derecelerde olur. Antalya biz genelde mayıs ayında gitmişizdir. oradaki ötel çalışanlarıyla görüştüğümüzde kasım da da denize girildiğini havaların iyi seyrettiğini söylemişti. ama tabi yağmura umarım denk gelmezsin hava soğuk olmasada yağmuru çok şiddetli oluyor :KK70:

antalyada yasayan biri olarak pek önermem tatlım ya :KK43: o dönemler hep yağmurlu geçiyor . dısarı cıkıp gezemezsiniz doğru düzgün sanırım.

X