Sizce Kafamda mı kuruyorum ⁉️ Kayınvalide Evi

Ben de hiç istemem bazen oğlum anne bizim evin yanındaki arsayı alıp ev yapacağım ileride bizde orada yaşarız diyor da yok annem diyorum uzaktan al sen bayramlarda gelirsiniz diyorum
Kardeşim evlenince bir süre aile apartmanında yaşadı, sonra yurtdışına taşındılar. Annem ' oh be dünya varmış, özlüyorum ama kendi başlarının çaresine baksınlar' demişti 😅

Ben kv ile yaşarken nasil sevisebiliyorlar bunu cozemiyorum. Ne zaman kayin evinde yaşıyorum diye konu acan olursa ayni hayrete düşüyorum. Hic soyle keyfe gelip salonda oynasamazsin, gece 3'te sevissen kalkip dusa giremezsin, adama azicik gozun oynasa saginda kv solunda kp otururken libidon cop olur gider.

Nasil oluyor nasıl ben anlamıyorum. Asmali konak gibi bir yer degilse kv evi, hicbir sekilde libido harekete gecemez ki?
Allah affetsin kuzenime sormustum kv ile yasıyordu o da. “Yatakta nasıl bagırıyosun veya sesin cıkıyo mu” vs demistim. Tabi annemin kas göz yapmasıyla susmustum.

Ben kv ile yaşarken nasil sevisebiliyorlar bunu cozemiyorum. Ne zaman kayin evinde yaşıyorum diye konu acan olursa ayni hayrete düşüyorum. Hic soyle keyfe gelip salonda oynasamazsin, gece 3'te sevissen kalkip dusa giremezsin, adama azicik gozun oynasa saginda kv solunda kp otururken libidon cop olur gider.

Nasil oluyor nasıl ben anlamıyorum. Asmali konak gibi bir yer degilse kv evi, hicbir sekilde libido harekete gecemez ki?
Ay hiç güleceğim yoktu 😂😂😂😂 sen çok yaşa.
Cilveleşme, oynaşma hak getire. Gece olur kapımızı kapatırız. En son ne zaman rahattık bu konuda hatırlamıyorum 🤦🏼‍♀️😂

Benim kaynımlar Erzurum'da görevde. Evler küçük değil, çoğu 4 ve üzeri odaya sahip çünkü cümbür cemaat yaşamayı seviyorlar diyorlardı. Bi kere misafirliğe gittik de onların dairesine çıkana kadar tüm dairelerin kapısında en az 10 ayakkabı vardı yarab bu ne dediydim. Hatta kayınvalidem eltimin kızlarına bakmak için oraya gitti, konu komşu hep kadının yanı kocasının yanıdır günah işliyosun cehennemliksin, sen memleketine git onlar senin evinde yaşamalılar gelini al yanına diyorlardı en son.

Yemin ediyorum benimde aklıma ilk gelen bu oluyor yaa düşünsene Şahsen ben odaklanamazdım hiç yaa aha biri geldi gelecek kapıya vuracak gibisinden

Bana ev senden sorumlu ama yaptığın yemeğe, çaya, temizliğe karışırım denilmedi 😂😂
Demiş olsaydı, evi bile olmayan oğlunu kime verecekti? Doğudaki kızların bile gözü açıldı, çoğu evi olmadan olmaz diyor. Düğün öncesi altın için liste yapıp, veriyorlar erkeğin eline. Siz ise daha otuzlu yaşlarda olmanıza rağmen, yaşım geçti deyip Erzurum'a, kaynana evine gelin gidiyorsunuz ve tek derdiniz de evi sahiplenmek! Evcilik oynamayı bırakın, önce iş bulup çalışın. En azından kiraya çıkarsınız ve bir şekilde geçinirsiniz.

Olan olmuş sen bundan sonrasına bakacaksın.
1- çocuk kesinlikle şimdi doğurma
2- herhangi bir işe başlamak seni inanılmaz rahatlatır
3- 1+1 bir ev bul ama kendi düzenin olsun
Çocuk olmazsa olur mu hiç?Yaş geçiyor diye kayınvalide ile yaşamaya bile tamam denmiş baksanıza.Bu sefer de yaşım geçiyor çocuğum olmasamıydı olacak.
Bir de o kadar kişinin içinde çocuk nasıl yapılacak çok merak ediyorum ben.

Aynı şeyi ben de okadar çok merak ediyorum ki

Yüzüme dan diye çarpması. Ama aslında doğruluk payının olması... ben böyle hayal etmemiştim aslında. Eşimin manevi desteği olacağını, telefonda görüştüğüm kayınvalidem başkası gibi. Sohbetimiz muhabbetimiz çok güzel ama işe gelince onu böyle mi doğrasan, onu şu tarafa mı koysan gibi cümleleri rahatsız etmeye başladı..
Bence çoğumuzun evliliği ve bu konudaki hayalleri farklı çıkmıştır. Ama sizin durumunuz farklı. Gerçekler ortadaymış, siz görmek istememişsiniz aslında.
Eşinizin sizin yanınızda durmayacağı sizin kayınvalidenizle birlikte oturmanızdan belli mesela. Ama siz görmek istememişsiniz.
Sizde ne kadar etkili olur bilemem ama ben bir iş yaparken karışan olursa işi bırakıp buyur sen yap diyorum. Genelde de bir daha karışmıyolar

Çocuk olmazsa olur mu hiç?Yaş geçiyor diye kayınvalide ile yaşamaya bile tamam denmiş baksanıza.Bu sefer de yaşım geçiyor çocuğum olmasamıydı olacak.
Bir de o kadar kişinin içinde çocuk nasıl yapılacak çok merak ediyorum ben.
Belki daha heyecanlı oluyordur gizli saklı 😀

Benim kaynımlar Erzurum'da görevde. Evler küçük değil, çoğu 4 ve üzeri odaya sahip çünkü cümbür cemaat yaşamayı seviyorlar diyorlardı. Bi kere misafirliğe gittik de onların dairesine çıkana kadar tüm dairelerin kapısında en az 10 ayakkabı vardı yarab bu ne dediydim. Hatta kayınvalidem eltimin kızlarına bakmak için oraya gitti, konu komşu hep kadının yanı kocasının yanıdır günah işliyosun cehennemliksin, sen memleketine git onlar senin evinde yaşamalılar gelini al yanına diyorlardı en son.
Evet burada evlerin odaları oldukça fazla şunan bulduğum ev 5+1. Ama yine de ev üstüne ev olmuyormuş geç anlaşıldı

Allah affetsin kuzenime sormustum kv ile yasıyordu o da. “Yatakta nasıl bagırıyosun veya sesin cıkıyo mu” vs demistim. Tabi annemin kas göz yapmasıyla susmustum.

Biz de kayin aile yanına asla kiz verilmez boyle şoray kanunlari gibi birseydir aile için, o duruma dusmeye calisan bir yegenimiz oldu, en son babasi damat adayini dovecekti, sen hayirdir copten mi bulduk biz bu kizi diye. Allah'tan kiz erken ayikti da evlenmeden yakayi kurtardi.
OAy hiç güleceğim yoktu 😂😂😂😂 sen çok yaşa.
Cilveleşme, oynaşma hak getire. Gece olur kapımızı kapatırız. En son ne zaman rahattık bu konuda hatırlamıyorum 🤦🏼‍♀️😂
Sen ise gir ablacim, sonra da hemen git ev tut bu adama hic danismadan yavas yavas evi dose, sonra kocani eve çağır bence ayri eve hazirda konunca sesini cikartamaz belki o da kacmak istiyordur artik anasından babasindan.

X