Sizce iri gözler mi daha etkileyici yoksa renkli gözler mi??

Renkli her göz güzel olur diye bi kaide yok bunu bazı insanlarda da gördüm .
Çok iri gözü de sevmem ben şaşı gibi duruyor :/ hafif çekik , biraz iri ve anlamlı olmalı bakışlar :)

Kendiminki gibi koca gözlere bayılırım. Muhteşem görünüyor.
Ve yeşil tonlu olması tercihimdir. =D Sarı tonlu gözler de harika.
Herkes kendinde ne varsa onu beğenmeye meyilli zaten.
Ben de öyleyim.

İri ve koyu renk olacak yaa :) Türkan Şoraya benzetirler benim gözlerimi genelde :) öyle gözleriyle dünyaca ünlü bir aktrise benzetilmek de çok hoşuma gidiyor haliyle...

renkli gözler de güzel tabii, ama bazıları çok keskin bakışlı oluyor sevmiyorum...
Çok açık olmayan koyu tonlarda yeşil ve ela tonlarına bayılıyorum mesela...

Bence cok buyuk olmasi o kadar guzel degil biyle badem gozlu olacak hafif çekik olacak birde ela gözlü olacak tıpkı benim gozlerim herkes benim gozlerime bayilir :)

Kim ne derse desin renkli göz artıdır çipil çipil küçücük olsada makyajla süper oluyorlar çifte standart resmen sıradanlıktan çıkarıyor.
tabi ela bal rengi demiyorum o çok varda yemyeşil masmavi offf

Evet Arkadaslar Sizce iri gözlermi daha etkileyici yoka renkli gözlermi??

Hayir guzel gozler etkileyicidir illa renkli olmasi gerekmez. Turkan Soray bence cok guzel gozlu bi kadin ve Arap guzelligi var cok Arap kadini gordum o gozlere sahip. Bizim Turk erkeklerinden baska renkli goze takan yok kizlar :-D renkli gozluler dunya guzellik yarismasini bile kazanamaz dikkat ettiyseniz hep siyas sacli siyah gozlu kiz dunya guzeli secilir. Birakin Turk erkeklerini keko zihniyetli hepsi gercek guzelden anlamiyolar kesinlikle

Bence gözlerin seklidir onemli olan.Renkli gozlu olup düşük gozkapagina sahipsen bir anlami yok bence.

İri ve renkli =) İkisi bir arada olduğunda cezbedici sonuçlar doğruyor :)

iri göz sevmem hele erkekte asla ..
uzun ama dar ve kısık gözleri beğeniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…