Sizce iri gözler mi daha etkileyici yoksa renkli gözler mi??

bence gözlerin sahibine bağlıdır göz güseldir surat fouldür hiç hoş olmaz bencede renkli gözler çok güseldir mesela fakat bu gözleri taşıyan insan çirkinse o gözlerin bir anlamı yok

tabıkıde ırı ve badem gozler. renklı veya renksız hıc farketmez. ırı ve badem olsun :) herzaman manalı ve cekıcıdır .

Son düzenleme:
iri gözler daha cekıcıdir bence..valla gozum ırı dıye demıyorum turkan sultan mesela..herzaman dha guzel gelır iri gozler.

bana sorcak olursaniz en önemlisi bakislar bir insanin gözlerine bakdiginizda sinsilikde hissedebilirsiniz, huzurda duyailirsiniz renkle sekille pek alakasi oldugunu düsünmüyorum , ki benim gözlerim hem yesil hemde iri satis elemani oldugum icin hergün bircok insanla karsilasiyorum ve geneldede 90% gözlerimle ilgili iyi yorumlar aliyorum :)

Kesinlıkle iri gözler : )
Bunun yanında buyuk goz bebegı ve cok hafif çekik..
Gerçekten aşırı dikkat çekiyor.
Hele ki bir de balrengiyse bu goz, o kişi cok sanslı

Kesinlikle iri göz diyorum ben de,,,ne cart renk gozler var hıc hos deıl,bır de goz seklı cok önemlı,çekik ya da iri gozler benım favorım

iri ya da renkli, küçük kahverengi çekik vsvs hiç farketmez sadece güzel bakan göz güzeldir...parlak bakan ışığı olan göz güzeldir...

not: ayrıca Türkan Şorayın gözlerini hiç beğenmem ben...şahsi kanaatim tabi, çok anlamsız geliyor bana...

bence badem gibi iri gözler daha etkileyicidir.özellikle kirpiklerde sürmeli gibiyse tmmdıırrr aldım gitti

İri göz, gür kirpikler ve gözün rengine, yapısına uygun makyaj her zaman dikkat çekicidir, renkli ve koyu gözde önemli olan budur.

Son düzenleme:
önemli iri ya da renkli olması değil kişiye yakışmasıdır
yoksa her renkli göz güzel olmuyo mesela kişiye yakışmazsa hiç dikkat çekmiyo iri göz için de aynı şey geçerli

iri yeşil gözlerim var,hem erkek hem bayanlardan iltifat alırım amaaa ben koyu kahve yani siyah gözlere bayılırım kendim olamadım bari kocam olsa kara kaşlı kara gözlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…