Sizce hangi sehpayı tercih etmeliyim. (Resimli)

Hangi Model?

• 1

OY: 19 50,0%
  • 2

OY: 12 31,6%
  • 3

OY: 7 18,4%

• Ankete Katılan
    38
1 cok hos farkli. Cardin'e baktiniz mi?

Burada mağazası yok ki. Kars'tayım ben. Instagram'dan baktım birkaç model. Onları da beğenemedim. 1'de mağazada son 1 tane kalmış. Üretimi durmuş. Bayramdan sonrası için sözleştik ama hâlen bakıyorum.

Bu arada 1-800 lira. 2- 1.000 lira. 3- 500 lira.
Bana normal geldi. Sizce de uygun mu?

Odaniz genel anlamda cok sade zaten bence 1 gayet hos olur. Bi hareket katar. Digerleri de guzel fakat zaten elemek icin mantikli sebepleriniz var.

Evet. Eşim de ben de hareketli, göz yormayan, soft şeyleri seviyoruz. Asgari düzeyde tutuyorum o yüzden. 1 biraz farklı diğer sehpa tasarimlarindan diye hoşuma gitti.

Bence 1

1 i daha fazla bekliyordum. Bence uygun. 4 yil once Cardin'den 500'e orta sehpa. Bellona'dan 350'ye 3'lu sehpa almistim cam.

1 i daha fazla bekliyordum. Bence uygun. 4 yil once Cardin'den 500'e orta sehpa. Bellona'dan 350'ye 3'lu sehpa almistim cam.

1'in üretimi durduğu için bu fiyat, indirimli hâli. Dogtas'a güveniyorum bir de. Alıp sorun yaşadığım hiçbir şeyi olmadı. Teknik servisleri de mükemmel. Cardin'in retro sehpasinin aynısı bende var. Masayla takım gibi duruyor diye kutusundan bile çıkartmadım.

Yan sehpa olarak şu bonibon olanlardan aldım ben de 3'ü 450 liraydı.

1'in yan sehpası da çok güzel ama yok.

Bir de bebis orta sehpanin üzerinde tepinecek mesela. Benim kizin icinde kaldi. Her sey cam olunca tepinemedi
Neyin uzerine cikip şarkı söyleyecek cocugu da düşünün

1.nin üstü cam sanırım ve o cam bütün retro görüntüyü almış götürmüş. O tarzda mutfak masası yapılıyor, desenli camlı. Onlara benzemiş. Tasarım olarak beğendiğim sadece 2 oldu. Ben de alabilirim yani çok beğendim.

Bence 3.
1.si cok spor kaliyor salonunuza.
2.de cok duz ve sade.

bence koltuklar renk seçimleri masa vs tam retro. country görmediğime mutlu oldum :)) çok şıklar. 1. sehpa bu havayı bencede alır götürür.. bi arkadas mutfak masası desenı gibi demiş bencede öyle 2. devriliyor ve sivri demişsiniz. doğrudur. ozaman onuda almayın ama 3. de kalitesizse onuda almayın biraz bekleyin yeni bir şeyler bakın bence ://

Şu an zemindeki halıyı düz bir renkle değiştirdim. Pembeli country evlerden ben de pek hazzetmiyorum. Bu evde bir erkek de yaşıyor, bir kadınla. 1 erkek daha yolda. :) Ortak kararımızdı teşekkür ederim. 1'i mağazada tutuyorum şu an. Devamı yok. Yeni koleksiyon gelecekmiş bu ay ona göre karar vereceğim. 3'ün firmadan orijinal gorselini istedim. Evidea yanıltmadı dandik. :/

cordeliac hatun bu senin konunmus aa.:) hangisini aldin?

Kız yavrum 1'i ayırttım. Tr'de devamı yok diye. Yeni koleksiyon gelecekmiş ona bakayım öyle alacağım. Birkaç tablo, yan sehpalar ıvır zıvır aldım ama çocuk işleriyle uğraşmaktan yerleşemedi daha.

Sen hangisini beğendin? Aslında bir gorselden çok daha güzel. Oturma odamdaki tv ünitesi ve köşeyle de uyuyor.
Oturma odasını da aynı yerden almıştık. Kız da oraya mı alacaksın falan dedi hattâ. Biraz da ondan bekliyorum. Daha güzel bir seri gelirse bunu oturmaya transfer ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…