Sizce hangi sehpayı tercih etmeliyim. (Resimli)

Hangi Model?

• 1

OY: 19 50,0%
  • 2

OY: 12 31,6%
  • 3

OY: 7 18,4%

• Ankete Katılan
    38

cordeliac

Benim minik keseli sıçanım. <3
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2015
2.688
3.866
Arkadaşlar merhaba salonumdaki orta sehpayı değiştireceğim. Salonum retro tarz olduğu için ve yaşadığım yerden ötürü seçenekler kısıtlı. Üçü arasında kaldım.

1- Doğtaş - En hoşuma gideni bu. Ancak bir süre sonra sıkılır mıyım bilmiyorum.

2- Dogtaş - Bu da 1. numara gibi hemen alabileceğim bir seçenek. Biraz yeşillik olsun, biraz da düz sıkmaz yormaz mantığı.

3- Evidea- Aslında önceden buradan 2 kere alışveriş yaptım. Inanılmaz dandik ürünler geldi. O yüzden çekiniyorum ama tasarım değişik geldi. Teslim süresi 1 ay. Oval modeli de mevcut.

Bu da salonumun ilk tasindigimizdaki hâli açıkçası sürekli şehir dışında olduğumuz için birkaç dekoratif zımbırtı, yan sehpalar ve yerdeki halıyı değiştirmek dışında bir şey yapamadım henüz. Şimdi misafir gelince normalde kullandığımız palet sehpayı çekiyoruz.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Mobilyalarinizin ayak rengine en uygunu hangisiyse onu alin derim. Ve haliniz desenliye orta sehpaniz düz olsun cunku dogtasinkinde de ikeaninkinde de desenler cok belirgin.
Ayrica ikeaninkini cok begendim.

Mobilyalarinizin ayak rengine en uygunu hangisiyse onu alin derim. Ve haliniz desenliye orta sehpaniz düz olsun cunku dogtasinkinde de ikeaninkinde de desenler cok belirgin.
Ayrica ikeaninkini cok begendim.

Evidea'ninkinde desen yok. Doğal kesilmiş ahşap kütükler var. Ayak rengine hepsi uyuyor aşağı yukarı. Halımı değiştirdim yazmıştım düz koyu krem su an. Desenden bir süre sonra sıkılırım diye korkuyorum ama beğendim de kafam çok karışık.

Bence 1.
Diğerlerini beğenemedim..
Halinizi da duz almissiniz 1. Nin deseni uyumlu olur bence.

Canlısını gördüm aslında resimdekinden daha güzel tonu. Anlaştık da ama yine şansımı deneyeyim dedim. Kendi masamın sehpası da var o da ikiz gibi duruyor. 1. alacağım bu gidişle.

Ben olsaydim evideaninkini alirdim o halde.

Kesinlikle 2 canım.
Hatta 1 dışındakilerin hepsi

Bence o desenli olan kac numaraydi unuttum farkli bir hava katar eve zaten kahve tonlu sanirim geneli odanin

Bence o desenli olan kac numaraydi unuttum farkli bir hava katar eve zaten kahve tonlu sanirim geneli odanin

O da açık ceviz. Bej, yeşil tonlarında. Masif ahşap her şey. Ayak rengine en yakın olan da o yuvarlak desenli sehpa. Ben mdf'yim diye siritmiyor diye en çok da onu düşünüyorum.

Kızlar mağazadan geliyorum.
1-2 numaranın teşhiri. 2 numarayı çok daha fazla beğendim görünce ama bir tarafına kuvvet verince hemen devriliyor. Bebeğim olacak, köşeleri de epey sivri. Üzerine devrilme riskini düşününce elemek zorunda kaldım. 3 numaranın da üzeri cam çocuk oyuncakla vurursa falan biraz büyüyünce tuzla buz. Onu da eledim. 1'i alacağım herhalde. Net çekemedim. Benim halim açık renk düz. Eminim daha hoş duracak.

1 numara

2 numara

1 cok hos farkli. Cardin'e baktiniz mi?

Odaniz genel anlamda cok sade zaten bence 1 gayet hos olur. Bi hareket katar. Digerleri de guzel fakat zaten elemek icin mantikli sebepleriniz var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…