sizce hamilemile olabilirmiyim??????????????

NEXSXELXIX:))

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2007
2.666
4
41
kızlar ben kızıma 3buçuk sene zar zor hamile kaldım eşimin sperminde kristalleşme vardı.
doğumdan sonra hep prezervatifle korunduk ama sadece bu ay adetimin 20.günü korunmasız ilişki oldu ve ben 32 ve 33 günde bir adet görüyorum.
ben kızıma hamile kalmadan önce ısı takibide yapıyordum ve vücut ısımı aşağı yukarı biliyorum ve bugün 33.günüm sabah ateşimi ölçtüm 36.7 çıktı ve ben kızıma hamile olduğumu öğrendiğimde ateşim 36.6 idi
kızım yarın 2 yaşını dolduruyor aslında bir yanda olmasını istiyorum yaşımdan dolayı ama bir yandanda çok korkuyorum.bugün test alıp yarın yapayımmı ne dersiniz???

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAPLARINIZ İÇİN:))

ferdat canım teşekkür ederim sana cvp attığın için tekrar evet hamileyim şuan kimse sevinmedi ne güzel dimi halbuki ilk bebekte herkes heyecanlıydı(

hayırlı olsun canım...darısı başımıza inşallah...alakasız olacak ama sperm kristalleşmesi nasıl oluyor açıklar mısın biraz...nette bulamadım...direk anlaşılabilir mi...afedersiniz, bende ilişkiden sonra parça geliyor da...:44:

canım kristalleşmeyi bende nette bulamadım ama dk umuz ultrasonda gördü klomen bi hap daha vermişti ama unuttum neyse ama benden parça falan gelmedi sen dk una danış bu durumu....
buarada çok teşekkür ederim ALLAH ım isteyen herkese nasip etsin..
ben sevindim herkesin yerine
tebrikler arkadaşım

saol canım çok çok teşekkür ederim vallah bende seviniyorum ama tek üzümtüm bugün kızımı sütten tamamen ayırdım(

neşeciğim hayırlı olsun canım. neden üzülüyorlarki maşallah 2 yaşında kızın daha ne kadar emzirecekmişsinki. bence çok ideal bi yaş farkı. nerdeyse 3 yaş olacak aralarında. ayrıca ben 2011 mart annesi olmuştum sende 2012 mart annesi olacaksın. sağlıkla kucağına al inşallah canım

saol canım benim yok şimdi üzülmüyorum ya tam tersi sevinmeye başladım
ilk başta üzülmemin nedeni bilgeden kaynaklanıyordu ama kızım saolsun anlamış gibi beni fazla üzmedi:))
doğru sende martta doğurmuştun benimde bilge gibi erken gelmezse mart 9 inşallah :))
vallah i doğan büyüyor bunu şimdi sen daha iyi anlıyorsundur:))
allah ım senin bebişinide nazarlardan korusun inşallah sıfır sorunsuz bir çocuk olur,değilsese ilerde inşallah
tebrikler canim. allah kucaginada almayi nasip etsin. allah anali babali büyütsün

aminnnnnnnnnn çok teşekkür ederim ALLAH ım olmayan herkese 1 tanede olsa sağlıklı saatli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…