Sizce hamilelik var mı ?

B1K2D3T4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2022
14
2
31
Merhaba kizlar sizlere sormak istedim 9 Şubat'ta regl oldum Şubat'ın 18-24 yumurtlama günümdü yumurtlama 23 denk geldi 21-22 Şubat'ta korunmasız ilişkimiz oldu dikkat ettik ama geri çekilme yöntemiyle korunduk o gün ve yumurtlama gününe yakın bir zamanda yumurtlama gününden 3-4 gün sonra sağ kasığımda batmalar ara sıra ağrı bacağa vuran ve bel ağrım var ama ben tüm gün ayakta çalışanım daha önce bu tarz ağrılar hissetmemiştim ve şuanda kasıklarda ara sıra ağrım oluyor beyaz akıntım oluyor özellikle kasik ağrılarımın olduğu günler yoğunlaşıyor 1 haftadır goguslerimde aşırı hassasiyet var üstüne yatamıyorum ve dolgun hissediyorum özellikle koltuk altına doğru ağrım var reglime 4 gün kaldı testte yapmak istemiyorum regl günüme kadar acaba hamile olma ihtimalim var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Kişiden kişiye değişir benimde göğsümdr hassasiyet vardı sizin dediğiniz gibi yatamıyordum ama test yapmadan bilemezsiniz gününüzü bekleyin isterseniz

Bu belirtiler regl belirtisi de olabilir. En iyi sonucu regl gününüz geçtikten sonra alırsınız.

adet gününüze kadar her sabah daha ayağınızı yere koymadan dil altından ateşinizi ölçün, not edin, adete yakın ateş düşerse adet olacaksınızdır. Aksine düşmez artar veya sabit kalırsa büyük bir ihtimalle hamilesinizdir. Bu bilimsel bir yöntemdir. Ben de sadece doğru mu diye denemiştim ve doğru çıktı. Diğer belirtiler de hamileliğe benziyor fakat illa ki adeti beklemek gerekiyor.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…