Sizce hamile miyim?

Bugün gündüz uykuya yatmıştım 3 saat uyumuşum bugün rüyamda eşimi gördüm gündüz niyetine anlatayım arkadaşlar bana kafasını göğe kaldırarak dediki bizim kızımız olacak buda çok etkiledi beni

İnşallah canım o güzel haberleri bende alırım rabbim herkesin kucağını melekleriyle doldursun

İnşallah canım o güzel haberleri bende alırım rabbim herkesin kucağını melekleriyle doldursun
Ben bir sene bekledim ama olduktan sonra acaba biraz daha mı bekleseydim diye düşündüm eninde sonunda oluyor asla kendini üzme anın tadını çıkar tek tavsiyem olur :)

Gogusumun etrafı ve kolt altına doğru bir hassaslık var ağrı var ucunda bişey yok normalmi yada herkeste olucak diye bişey yok galiba hiç belirti yaşamadan hamile ilanlarda var

Selamlar, ya ben bir şey merak ediyorum en sağlıklı sonuç yumurtlamanın üzerinden 12 gün geçince diyorlar ama erken gebelikler regle 6 gün doğru sonuç vadediyor :/ ben 10 gün geçince erken gebelik yaptım regle 4-5 gün vardı negatif verdi. Umutlanmalı mıyım bilemiyorum ya

Kimisi regl zamanı geçince verir pozitif bekle canım

Ben bir sene bekledim ama olduktan sonra acaba biraz daha mı bekleseydim diye düşündüm eninde sonunda oluyor asla kendini üzme anın tadını çıkar tek tavsiyem olur :)
Sağlıklı sıhhatli gelsin ve büyüsün inşallah melegin benim bir oğlum var 13 sene aradan sonra tekrar düşündük yaş oldu 39 bakalım ne olucak

Gogusumun etrafı ve kolt altına doğru bir hassaslık var ağrı var ucunda bişey yok normalmi yada herkeste olucak diye bişey yok galiba hiç belirti yaşamadan hamile ilanlarda var
Kesinlikle kişiden kişiye değişir mesela benim tek göğsüm diğerine göre daha hassastı normal bir durum değildi benim için gebelik belirtisiymiş ben anlamamışım. Sende olabilir veya olmayabilir kimisi ilk günden mide bulantısı çekiyor kimisi 6. Haftadan sonra ben hamileydim 6. Haftamdan itibaren mide bulantım başladı kişiden kişiye değişir

Regl tarihimiz aynı. Yumurtlamanız ne zamandı? Benim 20 si veriyordu. 16-22 full değerlendirdik ama 19 unda yumurtlama belirtilerim vardı 22 sine kadar test yaptım negatifti kafam inanılmaz karıştı. Dün erken gebelik yaptım negatif. Bir umut regli bekliyorum. Bu arada bende de nezle oldu. Baya benziyor sürecimiz inş hamileyizdir

Benim 13 Ekim regl günüm 4 gün surdu 18-19 Ekim'de beyaz akıntım geldi uzayan sefaf ama yumurtlama tarihi 22 Ekim gosteriyordu takvime göre

Merhaba test yaptınız mı
Yapmadım canım yapmicam beklicem normalde yarın olmam lazım 3 gün kaldı aslında 2 günde erken geliyor hep gününden onun için yarın olmalıyım bu hafta sonunu böyle bitiricem baktım olmadım pazartesi test yaparım çıkarsa salı kan vermeye giderim okuyorum yazılanları erken yapanlarda tek çizgi çıkınca bı hüsran bende yaşadım bunu birdaha yaşamamak adına reglimin gecmesini beklicem sabredicem

Umarım gönlünüzdeki gibi olur her şey

Bı kaç sayfada ateş ölçümü ile hamile kaldıklarını okudum regle yaklaştıkça ateş dusermis 35.5 ile 36.00 arası oluyormuş ama sabah bende ölçtüm yatakdan kalkmadan 36.9 iyi çıktı bakalım ddogrumu bazı bayanların cetvellerine baktım 36.8 36.9 36.7 gibi ateşle hamile olduklarını anlamışlar siz denedinizmi hiç ateş olayini

Hayırlı geceler arkadaşlar yokmu hiç güzel haber bı arkadasimizdan benim bata son 2 ama normalde yarın gelmesi lazım erken geliyor çünkü bakalım bizi neler bekliyo 22 günde bir oluyor ya bu arada bişey sorucam canlar şimdi ben 22 günde bir hasta oluyorsam bunun 4 günü regl günü sonra sonra birliktelik döllenme vs hesaplarsak 3 hafta yapiyo 3 hafta 21 gün ediyor 1 haftası karanbole regl zamanı yani gebelik olsa bile daha yeni 2 haftalık oluyor dimi ve regil zamanını da içine katarak 3 haftalık olmuş oluyoruz offfff ne zormuş be

Slm arkadaşlar benim kırmızılar sabah itibari ile geldi şaşmaz ya dediğim gibi zamanda geldi artık bu ayı degerlendiricem

Slm arkadaşlar benim kırmızılar sabah itibari ile geldi şaşmaz ya dediğim gibi zamanda geldi artık bu ayı degerlendiricem
Senle aynı gibiyiz benim 24 25 oynuyor döngüm 12 ekim regl 16 17 az kahve kahve geldi bitti 19 beraberlik 21 ne kadar 22 ara 23 basladik 25 yumurtlama degerlendirdim 26 27 aramız limoniydi olmadi bende bugün yaptım test rüyamdada gördüm hamilesin diolardi göğüslerine bak dediler uyanır uyanmaz yaptım negatif benimde 6 yada 7 olmam lazım bakalım umarım bu ay olur seninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…