Sizce hamile miyim?

Minimelo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
4
1
23
Herkese merhaba. Adet bitimimden sonra eşimle korunmasız ilişkiye girdik ve yumurtlama dönemime denk geldi. 1 hafta sonra kasıklarım aşırı ağrıdıği için test yaptım silik çizgi gördüm sonrasında kan testi yapınca negatif çıktı. Aradan 2-3 hafta geçti ve her gün kasık, rahim ve bel ağrısı çektim hala da çekiyorum. Adetim 3 gün gecikti. Ama erken gebelik testim negatif çıktı. Şimdi gecikmemin 5. Günü. Ağrılarım devam ediyo her an adet olacakmışım gibi sancım oluyo baş dönmem oluyo ama ne adet oluyorum ne testim pozitif çıkıyo tık yok. Göğüslerimde sertleşme de var ama test yapmaya korkuyorum artık. Bu durumu yaşayan var mı?

Merhaba, kan verip emin olabilirsiniz.

Merhaba, kan verip emin olabilirsiniz.
Tekrar yaptırdınız mı test

Hayırlı akşamlar arkadaslar bende 4 aydır deniyorum ama malesef gebelik oluşmuyor reglim düzensiz Dr gittim rahim içi olsun yumurtalıklar olsun herşey çok güzel bı engel yok yani ilk defa başka bir yol izledim çok tanınmış bir aktar var ve birçok insana yaptıklarıyla sifada bulunmuşlar 40 Ka yakın bitkiyi balla karıştırdı sabah akşam tok iç dedi birde çay verdi oglenleride onu iciyorum amacı rahimi temizlemek kalınlaştırmak yumurta verimini kalitesini arttirmakmis reglimin ilk gununden itibaren içmeye başladım ama şu durum kafamı karistiriyor bir bilginiz var mı ( Ekim 13 reglimin 1. Günü 3 gün sürdü akşamı temizdim korunmasız ilişkim oldu bir kez 18 ve 19 zu beyaz akıntım geldi ama yumurtlama günü. 22 Ekim biz 20, 21, 22 de yine birlikte olduk yani o dememki o akıntınin geldiği gün yumurtladim mi yada yumurtlamamin yaklastiginimi gösteriyordu şimdi 7 gün kaldı birdahaki reglime sağ kasığımda ara ara batma oluyor inceden bir sızı gibi bazende acaba bu sefer tuttumu çok merak ediyorum göğüslerimin etrafında ince bir sızı ve hafif dolgunluk var uçlarında bı d gisiklik yok bu belirtileri yaşayan var mı biraz uzun oldu şimdiden kusura bakmayın

Kizlar benimde kaç gundür kasik agrilarim bel agrilarim var kafam çok karişik sag kasigimda batmalar falan oluyor hafif agri adetimden 11 gûn geçdi ama adetda olmiyorum yani sizce gebelik belirtleri olabilirmi

Bendede öyle canim sag kasiğimda batmalar oluyor hafif hafif başka bi belirtide yok ama 11 gün oldu adetimde gelmiyor biraz bekliyorum doktara gitmeye

2 3 gün daha bekle. Erken gebelik testi al yada adet gecikmeni bekle insallah bebis vardır

Kizlar benimde kaç gundür kasik agrilarim bel agrilarim var kafam çok karişik sag kasigimda batmalar falan oluyor hafif agri adetimden 11 gûn geçdi ama adetda olmiyorum yani sizce gebelik belirtleri olabilirmi
11 gün geçtiyse niye test almadinnn bi test alıp yapsana varsa çıkar zaten

Bendede öyle canim sag kasiğimda batmalar oluyor hafif hafif başka bi belirtide yok ama 11 gün oldu adetimde gelmiyor biraz bekliyorum doktara gitmeye
Benimde hala batmalarim devam ediyor sefaf bir akıntı gelmeye başladı su gibi 7 günüm var ama normalind n hep 2 gün önce gelir yarın erken gebelik testi alıp salı sabahı yapsam mı diyorum

Biraz önce

Sefaf akıntı gelmeye başladı gebelik belirtisinde buda yasaniyormuydu
Ya genelde beyaz olur diye biliyorum ama akinti yani olabilir neden olmasin oyle cok okudum kendim yaşamadım insallah yaşayacağım.. ama aklını bulandirma burda xok şey yazıyor kafanın dolmasına izin verme stres yapma derim ben sana adet gününü bekle testini yap bizimlede paylasss

Benimde hala batmalarim devam ediyor sefaf bir akıntı gelmeye başladı su gibi 7 günüm var ama normalind n hep 2 gün önce gelir yarın erken gebelik testi alıp salı sabahı yapsam mı diyorum
Bence 3 4 gün kala yap en iyi sonux erken gebelikte 4 gün zaten oranları var acele etme

Bence 3 4 gün kala yap en iyi sonux erken gebelikte 4 gün zaten oranları var acele etme
Carsamba en uygun gün o zaman bakalım hayırlısı ile ne cikicam aslında bir yanım hiç yapma 1 veya 2 gün gecikmeni bekle diyor ama insan dayanamiyor ki

Carsamba en uygun gün o zaman bakalım hayırlısı ile ne cikicam aslında bir yanım hiç yapma 1 veya 2 gün gecikmeni bekle diyor ama insan dayanamiyor ki
Haklısın düşünmeden duramiyosun kimseye bisey diyemiyosun inan bu site olmasa kafayı yerdik heralde

Haklısın düşünmeden duramiyosun kimseye bisey diyemiyosun inan bu site olmasa kafayı yerdik heralde
Aynen öyle en azından burda anlatıp dertlesebiliyoruz kesin bişey olmadan ailene eşine bile bişey anlatamiyorsun sonu hüsran olur diye eşim asker hafta sonları yanımda benden çok o istiyor önümüzdeki hafta sonu gelmeden testi yapıp güzel haber vermeyi çok istiyorum

Rabbım gönlüne göre versin tatlım ınsallah istediğin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…