sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım?

suyuns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
101
1
arkadaşlar merhaba.Çok güzel bir ilişkim vardı ama son zamanlarda çok sık kavgalar ettik kıskançlıklar yüüznden filan soğuduk ve sevgilimle 4 ay önce ayrıldık.Ayrılan oydu. ayrıldıktan sonra bağlarımız bişekilde kopmadı diyebilirim az da olsa 20 günde bir irtibat halinde olduk.Bazen ben aradım geri dönsün diye ama istemedi sonra bıraktım 1ay sonra o aradı özledim sana sarılmak istiyorum filan dedi.Buluştuk sarıldı bana filan aradan 2 3 gün geçti tamamen hislerim bitmiş bunu anladım fln dedi.Sonra yolda karşılaştık ben suratına bakmadım geldi sarıldı yapma böyle üzülüyorum fln dedi hep böyle dengesizce davrandı.Ben her defasında onu tekrar istediğimi söylerken o Sevmiyorum bitmiş dediği de oldu eskiden kıskandığı insanlarla hala görüşüp görüşmediğimi sorup beni kontrol etmeye çalıştığı da oldu sarıldığı da oldu.Ve artık sonunda dayanamadım ben içim öyle demese de istemiyorum bidaha senle konuşmak madem tekrar birlikte olmamız imkansız o zaman arama bidaha beni dedim.bu konuşmadan sonra bidaha karşılaştık gelmedi yanıma tanımıyomuş gibi davrandı bende öyle yaptım zor oldu ama yaptım.Ve 40 gündür filan hiç konuşmuyoruz, Birbirimizi de görmüyoruz.Çok merak ediyorum ne yapıyor nasıl ama kendimi tutuyorum arayıp sormuyorum.Sizce bu taktik işe yarar mı? beni kaybettiğini düşünüp tutuşur mu bi tarafları? 4 aydır ona olan sevgim hiç azalmadı..40 gündür içim içimi yiyor ama aramıyorum çünkü her defasında hayal kırıklığı yaşadım..Tecrübesi olan arkadaşlar yardım edin lütfen sizce arayacakmıdır beni bir süre sonra? geri gelmesi mümkün mü sizce???

Son düzenleme:
canım arama artık düşünme de düiündükçe biz üzülüyoruz
sen yoluna bak arar döner diye bekleme hayal kırıklığı yaşama
ben de ayrıldım beklemenin sonu yok ararsa kendi bilir aramasa da ama geride bırak bu ilişkiyi

Bu erkeklerin hepsi bu kadar dengesiz olmak zorundami ya.
Bence geriye cekilerek cok iyi yaptin, ama bence kendi hayatini yasamaya basla artik.
Beklentin olmasin, keyfine bak hayatin tadini cikar.
Akli basina gelmedikden sonra donse geri gider tekrar,
Su sarilma meselesi sahsen benimde aklimi bulandiriyo hala.
Nisanlimdan yeni ayrildim, vedalasirken son kez sarildik donup gidecektim ucagima binmek uzere,
birdaha sarilip dedi yine sarildim. Ve ayrilmak isteyende o.
Neyse acim taze her firsatta konuyu kendime getiriyorum:KK17:

Bence çok iyi yapmışın sen hiç arama kendini tut zor biliyorum ama böyle yapmadıkça erkekler anlamıyor bir türlü değerimizi sanırım...
Bende sevgilimden ayrıldım ve sebepsiz bi şekilde bitti... Artık o benim değerimi anlasın eğer gerçekten sevdiyse diyorum...

yani çok garip sarıldı ağladı bile senin de suçun var diye ama sonra sevmiyorum dedi ben de bıraktım artık inş pişman olur, nişanlından ayrılmana da üzüldüm canım ya :KK43:

Umarım doğru yapıyoruzdur tugcecim ki bence de doğru yoldayız...

yani çok garip sarıldı ağladı bile senin de suçun var diye ama sonra sevmiyorum dedi ben de bıraktım artık inş pişman olur, nişanlından ayrılmana da üzüldüm canım ya :KK43:

Umarım doğru yapıyoruzdur tugcecim ki bence de doğru yoldayız...

Bende doğru yaptığımıza inanıyorum her şeyin hayırlısı olsun artık...

X