Sizce gebelik belirtisi mi

gulsen capas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
30
5
22
Arkadaşlar merhaba ben 4 ay once evlendim gebe kalmaya çalışıyorum bu ay ovulasyon kullandım yumurtlama günümü değerlendirdim regl olmama 7 gün var ve 3 4 gundür sabahları ve bazen gün içinde mide bulantısı oluyor yumurtlama günümden öncesi ve sonrasında da hala arada kasıklarım ağrıyor dün bi başım döner gibi oldu bugünde ama yerleşme kanaması göremdim akıntım oluyo arada test yapsam sizce çıkarmı ilişkinin üstünden 10 gün geçti erken gebelik testi yapmalı mıyım

Bende seninle aynı durumdayım az önce aynı konuyu açtım tesadüf. Benimde bi kaç gündür kasıklarım dayanılmaz ağrıyor. Sanki regl olacakmışım gibi ama göğüslerimde herhangi bir belirti yok. Reglime daha 13 gün var. 4-5 tane erken gebelik testi yaptım hepsi negatif. Ve bugün kasık ağrılarımda yok oldu. Bende tutmadığı için üzüldüm

Benim göğüslerim yumurtlamadan 2 3 gün sonra inanılmaz hassas dokunamıyorum regl olucam zamanda aynısı olur her zaman ama gebelik mi regl mi düşünmekten artık yoruldum allah herkesin gönlüne göre versin

Benim göğüslerim yumurtlamadan 2 3 gün sonra inanılmaz hassas dokunamıyorum regl olucam zamanda aynısı olur her zaman ama gebelik mi regl mi düşünmekten artık yoruldum allah herkesin gönlüne göre versin
Eğer regline 7 gün kaldıysa bugünde sabret yarın ilk idrarınla test yap. 6 gün erken gebelik testleri beklenen adet tarihinden 6 gün önce sonuç veriyor. Ama ilk idrarınla yapman lazım adet tarihin geçmeden öğrenmek istiyorsan.

Belirtiler herkeste çok farklı olur.Regl belirtileri ve hamilelik belirtileri hemen hemen aynı ayırt etmek zor.Bulanti baş dönmesi için de çok erken genelde 6 haftalık hamilelikten sonra ortaya çıkar bu belirtiler.Erken öğrenmek çok iyi olmuyor fakat çok merak ediyorsanız 6 gün önce öğrenilen erken gebelik testleri var.Onlarla yarin sabah ilk idrarla bi bakarsınız.Hakkinizda hayirlisi daha çok yeni evlisiniz olur inşallah hamilelik.

Ama siz daha yumurtlama döneminde olabilirsiniz.Yumurtlama ağrısı yaşıyor olabilirsiniz.Testte asla çıkmaz.Dönguleriniz kaç gün

Ama siz daha yumurtlama döneminde olabilirsiniz.Yumurtlama ağrısı yaşıyor olabilirsiniz.Testte asla çıkmaz.Dönguleriniz kaç gün
Benim döngülerim aslında değişiyor bazen cok düzenli bazen degil ama yıllardır tuttuğum programa göre ortalama 33 gün. Fakat geçen ay 40 günü buldu hava değişikliği vs. 8 ve 11 ekim pik gördüm değerlendirdik bu ay aslında neredeyse hergünü değerlendirdik. Size ovülasyon testlerimi atsam acaba yorumlar mısınız? Konu açtım ama cevap vermedi kimse

Eklentiler

• IMG_3396.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 20
İki defa pik nasıl oluyor ki.Açıkcasi bende hayatımda ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandim.Bir gün pik gördüm.Ben de size atayım testlerimi bakın isterseniz.9 ekimde sabah pik gördüm akşam yine yaptım yine pikti ertesi gün hemen siliklesti çatladı yumurta.Siz de pcos var mı?Pcos olanlarda ara ara pik goruluyormus burda okumuştum.

Eklentiler

• 20241010_112426.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 13
Hayır yok, bazen 1 ayda 2 kere yumurtalama olabiliyormuş. Ama 11’i daha koyu benim. 8’inde yumurta gelişmeye baslaşmıs anlamınada gelebiliyormuş 11’ide yumurtlama ya da 2 kere yumurtladım .

Hayır yok, bazen 1 ayda 2 kere yumurtalama olabiliyormuş. Ama 11’i daha koyu benim. 8’inde yumurta gelişmeye baslaşmıs anlamınada gelebiliyormuş 11’ide yumurtlama ya da 2 kere yumurtladım .
İki yumurtlama olsa da 3 gün arayla mümkün değil bir adet sonrası bir de regle yakın olur.Sizin büyük ihtimal 11 inde olmuş yumurtlama.

Ben sanki ikinci bir çizgiyi gördüm göz yanılması degilse tabi regl gecince tekrar yap bence.

İnsallah doğrudur bugun akıntı başladı ve kasıklarım da agrı var öğlenden sonra başladı regle 4 gün kala akıntim olmazdı acaba gebelik belirtisi mi

Kızlar merhaba adete 3 gün var soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım 2 dk içinde belirdi bu şekilde oldu sizce gebelik var mıdır ayın 7 sinde çatladı yumurtam doktora kontrole gittiğimde o gün catlayacagini söylemişti çatlamak üzere değerlendir demişti değerlendirdik sizce varmı ?

Gebelik ve adet belirtileri neredeyse ayni zaten o yüzden adet gününüzün gecmesini bekleyin test icin insallah hamikesinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…