Anket sizce en güzel alışveriş merkezi hangisi?

sizce en iyi alışveriş merkezi hangisi?

• capıtol

OY: 0 0,0%
  • profilo

• capacity

• carousel

• galeria

• Ankete Katılan
    5
  • Anket Kapalı .
vallahi benim için en güzel alışveriş merkezi semt pazarları salı pazarı ulus pazaı falan.hem şıkır şıkır hem çok eğlenceli...hiçbirşeye değişmem vallahi..

vallahi benim için en güzel alışveriş merkezi semt pazarları salı pazarı ulus pazaı falan.hem şıkır şıkır hem çok eğlenceli...hiçbirşeye değişmem vallahi..

canım ben de ulus pazarını çok merak ediyorum açıkçası sanırım ucuza çok güzel şeyler satılıyomuş ama nası gidiliceğini bilmiyorum senağlama

Bunlarin arasindan secim yapamiycam ama cevahiri hic begenmedigimi soyleyebilirim.Labirent gibi nedir o yahu! Isini bitiriyorsun, gezdigin vakitten fazlasini bi kere cikisi aramakla geciriyosun :mymeka:

Bunlarin arasindan secim yapamiycam ama cevahiri hic begenmedigimi soyleyebilirim.Labirent gibi nedir o yahu! Isini bitiriyorsun, gezdigin vakitten fazlasini bi kere cikisi aramakla geciriyosun :mymeka:

cevahire ilk bi iki gittiğimde bende senin gibi düşünmüştüm ama şimdi aradığım her mağazayı elimi koymuş gibi buluyorum en sevdiğim alışveriş merkezlerinden birisidir:lepi:

ben metrocity ve kanyonu çok begeneniorum cevahir büyük ama pek hoşuma gtmio sadece sineması güsel .bende arkadaşlarn dediği gibi pazarlarıda çok severim .ulus pazarı artık izmitte arkadaşlar

İstinye Park'ı çok beğendim hele bir İstinye Çarşısı diye bir yer yapmışlar kendinizi mısır çarşısında zannediyorsunuz....

İstanbuldaki AVMlermi bunlar. Öyleyse işimiz var demektir. 81 il için ayrı ayrı anket açarsak yandık. Genel bir anket olmadığı için kilitliyorum bilginize.

X