Gelin Makyajı Sizce düğünümde yaptirsam mi ?

Canim düğün makyaji olmak zorunda cunku hem cekim olsun hem salon olsun onca ışığın flasin altinda kalacaksin. Çok doğal yaptirabilirsin. İlla öyle boyanmana gerek yok

Canim en azindan fondoten ve pudra ile cildini purussuzlestir cunku o sicakta yuzun terleyecek ve tum dugun fotolarinda yuzun terli ve parlak gorunecek...

Ben en özel günümde çok güzel olmak isterim .
Makyajsız çok kötü görünür yüzün ama sen bilirsin tabi .

sade makyajlarda var ya en iyisini yaptr yada hç yaptrma. güzel gelin demesinler tmm ama çirkin gelinde dedittirme!
nikah salonunda sade bi ewlilikte yapabilrdinz. bu kadar gerilmeye gerek yok.

nude tonlarda yapılabilir

ten makyajı olmalı bence hafif bir fondoten ve pudra .

allık sürdürme istersen
sürme ya da eyeliner da yaptırmazsın
ruju da dudak tonlarında sürersin

Ben de tesettürlüyüm.
Ve hep çok hafif makyajla gelin olacam derdim.
Hakkaten de öyle yaptık, kuaförüm beni yanıltmadı, çok açık, sade tonlarda yaptı, varla yok gibi..
Güzel oldu:cool:

Zaten gelinlere sade makyaj yakışıyor, fazlası kötü duruyor

Bence ten makyajı mutlaka olmalı
yoksa yüzünüz çok sönük kalır beyaz renk icinde
far kullanmazsiniz sadece rimel kullanırsınız
dudakta da nude hafif pembemsi mat ruj oldu mu tamamdır

İyi de düğün gününüzde sizden daha çok dikkat çekecek kimse olmaz ki.....yani gelinlikle vd herkesin gözü üzerinizderken dikkat çekmemeyi nasıl bekliyorsunuz....makyaja kimse bakmaz emin olun

Kızlar tesetturluyum hiç makyajı sevmem pardesumu çıkartmam geçen kuaforu ayarladik gelin başı için felan en fazla yaptirsam kirpik taktırmak istiyorum ..çünkü doğal daha güzel bence bayanlar ve hani zaten kapaliysaniz bu hos olmuyor nisanlim sade makyaj yapıyorlarmış askim sen bilirsin dedi offf bi kere bugün gelecek ..bende şey dedim fotogracimiz bayan ve düğünden 3 gün önce dış çekim olacak o zaman yaptırım dedim fotoğraflarda güzel çıksın kimse görmeyecek zaten nisanlim dan başka ..sizce böyle daha iyi değil mi salonda onca erkek olacak ve kapalıyim korkuyorum dikkat cekmekten ..
Doğal duran porselen makyaj düşünebilirsin

No makeup yaptirabilirsin... Bir de gelinlerin makyaj yaparken amaci salondaki erkeklerin dikkatini cekmek degil yanlis anlamissin :KK49:
Fotograflarda yuzun parlamamasi, soluk ve yorgun gorunmemek vs. vs. Zaten cogu kadin makyaji bu amacla kullaniyor. Kirmizi ruj mavi far makyajlari cok eskide kaldi.

Kızlar tesetturluyum hiç makyajı sevmem pardesumu çıkartmam geçen kuaforu ayarladik gelin başı için felan en fazla yaptirsam kirpik taktırmak istiyorum ..çünkü doğal daha güzel bence bayanlar ve hani zaten kapaliysaniz bu hos olmuyor nisanlim sade makyaj yapıyorlarmış askim sen bilirsin dedi offf bi kere bugün gelecek ..bende şey dedim fotogracimiz bayan ve düğünden 3 gün önce dış çekim olacak o zaman yaptırım dedim fotoğraflarda güzel çıksın kimse görmeyecek zaten nisanlim dan başka ..sizce böyle daha iyi değil mi salonda onca erkek olacak ve kapalıyim korkuyorum dikkat cekmekten ..
Gelin sen olduğun için o makyajı yaptırsan da yaptirmasan da dikkat çekeceksin zaten. Gelinlik giyeceksen yaptır. Ya da haremlik selamlık yap düğünü. Gelinliği makyajsız giyersen daha çok dikkat çekersin hele de kafanda o kuaforde yapilan koca turbanlardan olacaksa. Makyajı da sade yaptirirsin. Zaten gelin makyajı aslında sade olur. Boya kupune banmak sadece bizim gelinler de var.

Dugunde naparsaniz yapin dikkat cekeceksiniz gelin sizsiniz cunku, dikkat cekmekten korkan insan dugun yapmaz zaten ilk defa duydum böyle biseyi

şimdi o kadar natural kibar makyaj yapıyorlarki :) dikkat çekmeniz memkun değil( makyaj konusunda)

Makyaj yapınca dikkat çekeceksinde ,kirpik takınca çekmeyecekmisin :) doğal dediğin şey takınca direk bakışları üstüne toplayan bir detay.ayrıca sen gelinsin naparsan yap dikkat çekeceksin.bence yaz gününde solgun görünmemek için hafif ten rengi makyaj iyidir.mutluluklar

tv programları öncesi erkeklere bile fondöten sürüyorlar.
o kadar profesyonel fotoğrafınız video çekiminiz olacak, cildiniz ne kadar güzel olursa olsun bakımsız durursunuz.
masmavi farlar kıpkırmızı rujlar sürmediğiniz sürece "nude" dedikleri tonda bir makyaj iyi olur. makyajlı gibi durmazsınız ama gündelik bir görüntü de olmaz.
(bu arada kırmızı rujlu gelinler alınmasın ben açığım fazla makyaj yapmam sevmem ama evlenirken kırmızı rujumu sürdüm :deli: tabi göz makyajım çok hafifti çiğ durmadı. )

X