Sizce dubai nasıl ?

gur_bet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.275
23
arkadaşlar şubatta evleniyoruz... 4 şubatta balayı planımız var..Sizce nereye gidilebilir.Yurtiçinde olabileceği gibi yurtdışıda olabilir.Aslında yurtdışı istiyorum sıcak olan ülkeler olursa denize girebileceğimiz bi yer..Fikirlerinizi acil bekliyorum...Bu arada bizim dubai planımız var ama nasıl olur.orada sosyal hayat nasl bilmiyoruz..:nazar:

Merhaba
Öncelikle hayırlı olsun.Dubai'ye eşim daha önce gitmişti.Çok beğendiği için birlikte gitmeyi düşünüyoruz.ocak-şubat gibi gitmeyi planlıyoruz.bu arada ben uzakdoğuyu çok merak ediyorum.singapur da düşündüğümüz yerler arasında.eşim oraya da gitmişti.iki yerin de sıcak olması tercih sebebim.araştırma yapıyoruz.Dubai'de 20 ocak/20 şubat tarihleri arasında alışveriş festivali var.ilgini çekebilir belki.

Merhaba
Öncelikle hayırlı olsun.Dubai'ye eşim daha önce gitmişti.Çok beğendiği için birlikte gitmeyi düşünüyoruz.ocak-şubat gibi gitmeyi planlıyoruz.bu arada ben uzakdoğuyu çok merak ediyorum.singapur da düşündüğümüz yerler arasında.eşim oraya da gitmişti.iki yerin de sıcak olması tercih sebebim.araştırma yapıyoruz.Dubai'de 20 ocak/20 şubat tarihleri arasında alışveriş festivali var.ilgini çekebilir belki.

çok teşekkür ederim..bizde sıcak olduğu için dubaiyi tercih ettik..Siz ne zaman gitmeyi düşünüyorsnuz

Özel msj kısmından yanıtlayamıyorum(100 msj altında olduğum için).Tatil planımızda değişiklik yapmaya karar verdik.Büyük ihtimalle uzakdoğu turuna katılacağız mart sonuna doğru.Aslında benim en büyük hayalim uzakdoğuyu görmekti.Dubai planını şimdilik erteledik.Bu hafta içi erken rez. indiriminden faydalanmak için tur şirketine gidip rezerv. yaptıracağız.Siz ne yaptınız tatil için.

Son düzenleme:
bizde dubai ye gideceğiz ama tarihleri uymuyoo.. o ssebepten siz bi sorayım dedim. tşk ederim cvp için..:KK3:

bizde dubai ye gideceğiz ama tarihleri uymuyoo.. o ssebepten siz bi sorayım dedim. tşk ederim cvp için..:KK3:
Bu arada Dubai alışverşiş 2012 festival tarihi 5 ocak-5 şubat mış .Dubai balayı için hem yakın olması hem de sizin gideceğiniz dönemde sıcak olması ile güzel bir seçenek.Kararınızı merak ediyorum.Umarım istediğiniz gibi bir düğün ve balayı geçirirsiniz

Balayı için dubai ye gittik..muhteşemdii..herkese tavsiye ederim ..kış ayların sıcacık bi tatil..

X