Sizce çizgi var mi kizlarr

simsim507

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
391
178
26
İyi aksamlar kizlarr , bu sabah rüya görerek uyandim test yapiyordum oyle olunca regle 5 gün var ama yinede test yapayim dedim , biliyorum henüz erken ama sizce cizgi var mi ben cok hafif bi cizgi görüyor gibiyim ama fikrinizi almak istedim, regl gunu tekrarlayacagimm

Eklentiler

• IMG_20240724_092338.jpg
    147,9 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_20240724_092052.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 102
Benimkine de bakabilir misiniz ya predictor yaptım

Eklentiler

• IMG_7895.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_7891.jpeg
    36,1 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_7900.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 89
sy ben gördüm inşaAllah yanıltıcı değildir

Gölge var gördüm umarım yalancı pozitif değildir

İnşallah bende hafif bişey gördüm ama tabi daha regl tarihine 5-6 gün olduğu için hic cizgi olmamasi da normall inşallah vardir cok istiyorum rabbimden
inaşAllah vardır umarım hepimiz sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi kucaklarımıza alırız rabbim bize emanetini nasip etsin inşaAllah güzel haberlerinizi bekliyorum

Cok silik var gibi gördüm ben

inaşAllah vardır umarım hepimiz sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi kucaklarımıza alırız rabbim bize emanetini nasip etsin inşaAllah güzel haberlerinizi bekliyorum
Cok teşekkür ederim ne guzel yazdın amin inşallah dun gece hep dua ederken dedim ki Allah'ım emanetine ömrün yettigince en guzel sekilde sahip çıkacağım, en şefkatli en merhametli anne olmak icin her seyi yapacagim , kucagimi bos bırakma Allah'ım diye dua ettim hep , sen ben ve bizim gibi anne olmaya layik her kadina nasip olsun inşallah

Yarın ilk idrarla yap bakalım koyuluk olacak mı

çok güzel dua etmişsiniz gözlerim doldu :,)
rabbimiz ol derse olur biz lutüf eyler inşaAllah o güzel nimetini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…