Sizce Bunu Atlatabilir miyiz? Ya da Nasıl Atlatırız Çok Utanıyorum

50k verdiginizi bi de kardesinizden duymus, ustelik 10k vermek icin size danismisken. Sacmalar sacmasi bi duruma dusmussunuz ve cikamazsiniz cok zor. Hickimse dusmedi mi sizin gozunuzden, gozden dusmek ne demek bilir misiniz? Nisanliniz seni nasil sevmisim derken bence baya kalpten konusmus ve gozunden dusmussunuz. O kadar hakli ki.
Danismasini kotu bulmadim ben, evlilik oncesi her seyi hesapli yapalim motivasyonu bu. Birlik beraberlik kafasi. Adam ne bilsin 10 bin tl icin sacmaliycaginizi.
Siz bu nisani atarsiniz ailevi sorunlariniz sizi mahveder. Mutlaka terapiye baslayin smdiden. Yazik olmus.

Kaynanam araya girdi barıştırmak için çırpınıyor.Görümcem başka şehirden telefonla abisini ikna etmeye uğraşıyor.Ya onların bu çabasını görünce yerin dibine giriyorum.
Bence de yerin dibine girmelisiniz o utançla.

Nişanlılık dönemi çok önemli gerçekten, kayınvalide ve görümceniz de bi tuhafmış. Çok net söylüyorum, evlenirseniz oğlanın başını yakmış olursunuz

Annemin baştan kontrolü eline al sonu gelmez bu işin laflarına verdiği bir ton örneğe kandım
O kadar örneğe rağmen yine de kendi ailenize para yedirmişsiniz. Onu ne yapacaksınız? Evlendikten sonra da para yedirmeye devam edeceğiniz anlamına gelmiyor mu bu?
Bence tam da bu anlama geliyor. Nişanlınızın ailesine para yedirmesini(!) engellemeye çalışırken kendi ailenize para yedirecek kadar basiretsiz olmak!

nişanlının iki hatası var ,birincisi kardeşinin ihtiyacını sana duyurması olmuş .hiç söylemem direk verirdim kardeşime .ikincisi de sizin aklınıza uyup tek başına işini düzenini kuran kardeşine kuş kadar yardımı yapmaması .
hikayede tek üzüldüğüm tüm bunlara rağmen abisini ikna etmeye çalışan görümce.

Utanmalısın cidden
Keşke hiç barışmasaaaaa ..
Nasıl seni dinlemiş nişanlın orasıda ayrııı terbiyesizz.. yazık günahhhh
Bu dünyada anneden başka ne var yaaa şaka gibisiniz

Nişanlımı seçim yapmak zorjnda bıraktım.Gönderirsen bitiririm diye.

Annemin baştan kontrolü eline al sonu gelmez bu işin laflarına verdiği bir ton örneğe kandım
Baştan kontrolü eline al bu demek değil ama kardeşine bi 10 bin vermek için size danışması bile saçma be bu devirde kardeşime de borç vermeyeceksem paranın gözü batsınnn

Allah anne babalarımızı çoluk çombalaklarımızı konu sahibi ve sizin gibi insanlara düşürmesin, muhtaç etmesin inşallah.

Adamın yerinde olsam bir daha affetmezdim sizi.

onun annesi haklı ama kendisinin 50 bin vermesi sadece garip mi? başka bir şehire taşınan babası olmayan kardeşine 10 bin vermek hiçbir şey

İşte ben ne zaman eşim tarafından biri borç istese benim bir akrabam olsaydı eşimden beklediğim hareket ne olurdu derim ve ona göre hareket ederim. Düşmez kalkmaz bir Allah çünkü. Benim annem babam çift maaş mesela ama onların bile desteğimizi aldığı zamanlar oldu. O yüzden büyüklenmeyin empati kurmayı unutmayın. İnşallah barışırsınız hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…