Sizce Bunu Atlatabilir miyiz? Ya da Nasıl Atlatırız Çok Utanıyorum

Çok seviyorum.Hatalıyım pişmanım.Nasıl affettiririm kendimi fikir verin nolur
Çok seviyor olsaydın bence annenin gazına gelmeyi bırak annene ağzının payını verirdin
Yani ben eşime hiç bir zaman laf ettirmem ona haksızlık yapılmasına da izin vermem
nişanlına açıkça söyle bence ben seni bu kadar çok sevdiğimin farkında değildim çok pişmanın gibi
Ayrıca annenle arana mesafe koy hatta gerekirse görüşme nişanlınla aranı bozduğu için, nişanlın o zaman kendini değerli hissedebilir belki

Kız atanmış ihtiyacı olmuş babası bile hayatta değil bir abisi var kol kanat germesi gerekirken borç için bile (ben borç vermez hibe ederdim) nasıl hayır dedi suratlarına acaba beş para etmez bir çift ya inanılmaz üzüldüm ben o kardeşe.. bilmediğin yere gidiyorsun ele muhtaç ediyor baba yerine koyduğun abin..

Para değil ya on bin asgari ücret bile değil. Belli ki kız darda kalmış. Ne utanç verici.

Hayır zaten kısa süre sonra öderdi de eminim. Göreve başlayınca bir kaç gün içinde yatıyor hemen maaş. Ben kardeşin yerinde olsam abime de kızar küserdim. Sinir oldum hepsine iyice

Nişanlımla ilgili hiç sorun olmamıştı.Daha önce böylede davranmamışlardı.Bende hayret ediyorum nasıl böyle oldu diye
Bu iş düzelir mi bilmiyorum ama annenizi bundan böyle ilişkilerinize karıştırmayarak kendinize iyilik edersiniz. Evli olsanız yuvanıza zarar.
Ama tek suç annenizde de değil. Suçun büyüğü annenizin aklına uyan sizde ve sizin aklınıza uyup da kardeşine zor durumda destek olmayan abide. Nişanlınız kardeşine yardım etmeyip sizin sözünüzü dinlediyse bence tekrardan barışma ihtimaliniz de var. En azından bundan sonrası için ailenizi karıştırmayın..

Hata yaptım biliyorum ama bu kadar kolay olmamalı
evet hata yapmışsınız da -ben mesela 2-3 ay için 10 bin lira gibi bir miktar gönderecek olsam zaten kimseye bilgi vermem de mesela o an yanımda olup gönderirken fark etse diyelim, gönderemezsin dese nişanlıya sana ne oluyor derdim. daha film orada kopardı.

hem 10 bin lira borcu bile haber ver hem göndereme (bu kısımda nişanlınızın da suçu var tabi) hem de böyle dalga geçer gibi karşı taraf 50 bin göndersin...

herhalde nişanlınız o göndermedi diye sizden de bu konuda aynısını bekliyordu
şu anda adamı enayi yerine koymuş aşırı aşağılamış durumdasınız

aynı şehirde misiniz? yüzyüze gelebileceğiniz nişanlınızın kaçamacağı bir ortam varsa yüzyüze diyin bari dolduruşa geldim büyük hata yaptım çok pişmanım diye...

bu arada 10 bin lira muhtaç olduğunuz bir para da değilmiş (evlilik öncesi eliniz darda olsa diyelim, siz 50 bin veremezdiniz) neden bu kadar sert yaptınız ki? annenizin her dediğini yapıyor musunuz?

siz aslinda yaptiginiz davranis icin degil yakalandiginiz icin pismansiniz .yoksa oncesinde ozur diler ustune ailenize para vermezdiniz .
Hadi diyelim baristiniz omur boyu huzursuzluk sebebi .bu kadar cirkinlestikten sonra yollari ayirmak daha mantikli .tat vermez artik bu iliski

Son düzenleme:
Aynı ilcedeyiz memleketimiz.Görmek istemiyor beni.O da ailesine karşı çok utanç içinde

Çok hatalısınız çok sizde bir kadınsınız bir kadın başka bir yerde evsiz kalabilirdi geri dönebilirdi gerçekten çok ayıp ya hele sizin 50bin hibenizi hiç katmıyorum bence o adam dönmez geri siz kendinizi buna hazırlayın

Nişanlısını dinleyip kardeşine para göndermeyen abiye tükürüyüm.
Bide geri vereceklermiş hiç mi utanmadınız ya hayır derken? Sizin kardeşinize 50 bin feda olsun ama onun kardeşine 10 bin fazla. Nisanliniz aramamakta haklı. Muhtemelen ilişkiniz biter daha evlenmeden senin ailen benim ailem olayı başlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…