Sizce Bunu Atlatabilir miyiz? Ya da Nasıl Atlatırız Çok Utanıyorum

onun yerinde olsam yüzüne bakmam bu ne ailende paranı sadece onlar için harca diye işini bozmuş resmen ne biçim aileler var

Nişanlımı seçim yapmak zorjnda bıraktım.Gönderirsen bitiririm diye.

Annemin baştan kontrolü eline al sonu gelmez bu işin laflarına verdiği bir ton örneğe kandım

Zaten annen bu meseleyi niye biliyordu ki?
Saçma.
Sen kardeşine para vereceğine izin almayı geçtim haber verdin mi biricik nişanlına.

Yooo değil pişman falan. Adam ayrılacak diye 3.5 atıyor sadece.

Kaynanız aklını kaçırmış sanırım, niye barıştırmak için uğraşıyor bi? Nişanlınızın her bir cümlesi doğru. Anne gazına bu kadar çabuk geliyorsanız daha evlenecek olgunlukta değilsiniz demektir. Nişanlınız daha ilk kardeşine para göndermesine müdahale ettiğinizde sizden ayrılmalıydı

Aynen bu..10 bin adama çok görüp 50 bin vermek..utanmalı gerçekten konu sahibi..
Ve konu sahibinin saf olduğunu da düşünmüyorum nasıl toparlayacak diye akıl istiyor

Böyle bir konuda size nasıl laf etmek düşüyor hiç anlamadım hele annenizin dolduruşuna geldim diyorsunuz ama hiç mi düşünmediniz ki. Nişanlınızın sizin karışmasına izin vermesi de saçmalık size ne oluyor yani onun kardeşi daha evli bile değilsiniz. On bin şuan için öyle atla deve bir para da değil ki çok ayıp etmişsiniz gerçekten ailesi nasıl hala sizi istiyor onu da çözemedim

Ayy bu konu beni çok etkiledi arkadaşlar. Şurda okuyup etkilendiğim nadir konulardan. Sanırım hepimiz ailelerimizi düşünerek empati yaptık.
Çocukla barışıp evlenecekler konu sahibi baş tacı olacak görün bakınkocişim kocişim yeni bir Dilan Polat kesilecek başımıza.

Geri donulmeyi haketmiyorsunuz.bu hata degil,sizin tarafta kasit var..bile bile lades yapmissiniz.simdi sira sonuclarina katlanmakta..yok oyle hep bana hep bana...

Adamın ailesi ne akla hizmet barıştırmaya çalışıyor hiç anlamadım. Onlar da bi garip. Sizinle evlenirse kulağının arkasında görürler oğullarını halbuki.

Adam bu olayla zaten kardeşlik ve aile bağlarını zerre kadar önemsemediğini göstermiş. Ailesinin adamı göresi var mıdır sizce ?

Öğretmensiniz 10 bin maaşınızın 3 te 1i neredeyse.Çok ayıp etmişsiniz.Evlendiğimizden beri eşim kardeşlerine annesine para verir geri alır.İhtiyacı olana destek olurlar aile içinde , sonra da borcu olan borcunu bir kaç ayda öder.O kadar güzel düzen oturtmuşlarki.hiç karışmam.Nişanlınızın Babası da yokmuş.çok üzüldüm kayınvalide adına .oğlum kardeşine 10 bin lira borç veremeyecek mi kendi kazandığı paradan.Borç bile değil öylesine yardım diye bile verebilir.Kime ne Ah kahroldum ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…