Makyaj Ürünleri Sizce boyle eyeliner kullanilir mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

litha

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2013
1.195
2.212
Merhaba ben evde bos vakit buldukca farkli sekillerde makyaj denemeleri yapiyorum. Bir nevi kendime yeni bir tarz olusturmaya calisiyorum :) aklima eyeliner imi bu sekilde uygulamak geldi. Denedim bence fena degil ancak gunluk bu sekilde kullanabilir miyim? Boyle kullanan gordunuz mu daha once? Sizce nasil olmus? Yorumlarinizi bekliyorumm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401288501185.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 149

Ben biraz naturallikten yana olduğum için fazla süslü geldi canım bana ama çirkin demiyorum tabi ki biraz önce başka bir sayfada paylaşmıştım ben eyeliner ı olabildiğince sade bırakmaktan yanayım hatta mümkünse çok ince olsun sadece göz şeklini çekikleştirecek kadar,rimel bile sürmüyorum eyeliner çektiğimde.. Bir bak fikir olsun

Eki Görüntüle 1136412

Ben begendim canim bende altina beyaz surerim ama far gibi eyeliner yapismasin diye belli belirsiz ten rengine yakin bi ton benimki, ama senin beyazin parlak ve simli sanirim ben yakistirdim, gozlerde guzel masallah😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Anladim tesekkurler yorum icin :)

Tesekkur ederim :)

Güzel olmuş ama günlük her zaman kullanabileceğini sanmıyorum canım:) ben de sadece göz bebeğine kadar bazen kalın bazen ince çekiyorum.

bu şekilde belli oluyodur inşallah .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eyeliner en sevdiğim ve hiç vazgeçemeyeceğim bi makyaj malzemesi..
kişiden kişiye değişir ama bence far sürmüyorsan günlük kullanlabilir..ben genelde kuyruklu eyeliner kullanrım günlük..çok hoş olmuş gözleriniz

Tesekkur ederim :)

Değişik olmuş. Bende eyelineri hep kuyruklı çekerim.
Öyle çok seksi duruyor bence.
Ama genelde klasikliği severim yani süslemem sonra rimelimi sürerim bazen göz altımada beyaz kalem çekiyorum aydınlatması açısından:)

Merhaba Kızlar;

Herkesin göz yapısı farklı olduğu için herkese ince eyeliner gitmez yada kalın göz yapınıza ve nasıl görünmesini istediğinize bağlı gözü zaten çekik ve küçük olan biri ince sürerse iyice çekik görünür o yüzden küçük gözlere kalın ve kısa uygulanması daha hoş olur..

Bence göze batmıyor günlük kullanılabilir hoş olmuş..

bayıldım kullanılabilir aslında çok hoş olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…