Sizce boşanmalımıyım acil fikir

Bunları yapan adam nasıl iyi oluyor benim de aklım almıyor. Çalışıyor musunuz, çocuğa bakabilecek maddi imkanlarınız var mı ? Ortalama 12 yıldır hayatınızda olan adami hiç tanimadiniz mi? Çocuğun baba rol model alacağı dönemde mi dank etti ?

Adam deccalden iki dk önce doğmuş nasıl iyi adam oluyor

Keşke aldatsaydi daha kolay bırakırdım vicdan yapmazdım en azindan
Ee o zaman da çocuğunuz babasız kalırdı. Olay çocuksa eğer her türlü ne pislik yaparsa yapsın babasız bırakmamak için katlanmanız gerekir. Sizi aldatırsa boşanırım ama kumar oynar hepimize hakaret ederse boşanmam çocuğum için çünkü iyi bir adam. Kesinlikle destek almanız lazım bazı şeyleri doğru düşünmeniz için. Bişeyler düşünüyorsunuz ama çok yanlış düşünüyorsunuz acilen iyi kötü kavramını doğru yanlış ayrımını çözmeniz lazım.

Sen de söylüyorsun arkadaşım. kendini kandırıyorsun. iyi filan değil.

iyi bir adam diyorsunuz sonra da kumar, içki, küfür diyorsunuz

neye göre iyi oluyor sizin için anlayamadım cidden !

Şöyle düşünün eşiniz iyi bir adam, ailesede çok iyi ailesiylede çok iyi anlasiyorsunuz.

Ama velasıl YALAN, KUMAR,İÇKİ,HAKARET,KÜFÜR var. MANİPÜLE var, HERSEYDE HAKLI CIKMA HUYU var

Ablacım dalga mı geçiyorsunuz?
İyi adam tanımınız buysa kötü adam tanımınız nedir? Bu erkekler ne yapınca kötü olarak tanımlanıyor merak ediyorum.

Dururlar her türlü destek olurlar ederim rahat ailem bana çok düşkün babamda öyle yani ben gitsem ailemin yajina kalkıp beninkisitlamazlar annem sen çalışma istersen Dior biz sana oğluna yine bakarız diyor benim orda odamda var bozmadilar bile yani ailesel yönden problemim yok

Maşallah çok iyi adammış

Benim eski eşte "içki hakaret küfür" zerre kadar olmadığı halde sadece kumar ve yalan olduğu halde bile iyi bir eş diyemiyorum....S

Çalışmıyorum ama çalışma imkanım var ee iste demekki biyerde artık tak ediyormuş insanın tahammülü

Tamam kendimi kandiriyorum biliorum ama bu boşanma korkumu nasıl aşabilirim kendine bişey yapar çocuğundan ayiricam diye çok vicdan yapiyorum bide yaşanacak sureclerdende korkuyorum biraz
Kendine birşey yapar çocuğundan nasıl ayiricam pardon da o size küfür hakaret ederken kumarla çocuğun rizkindan çalarken sizi düşünüyor mu
Bı empat kişiliğini araştırın derim
Acima acınacak hale gelirsin diye boşa dememisler

Adam yalan, kumar, alkol, hakaret ve küfürü öyle normalleştirmiş ki büyütülecek bişey olmadığını sanıyor. Sende normal bakmaya başlamışsın ki bunca şeye eşiniz iyi biri vs yazmışsın. Eşin iyi bir adam değil. Eşin adam değil. Ailesi iyi olabilir ya da sen adamdan boşanıp başlarına kalmasın diye sana karşı iyiler. İyiyse cennete gitsin.Hayatın bu kadar değersiz mi? Değersizlikle aynı döngüyü yaşıyorsun.

Eşini bırakır mısın bilemem ama şu kafayı bırak.

Yalan var, kumar var, hakaret var, küfür var, içki var, ama iyi insan!
Allahtan iyiymiş kötü olsaydı düşünemiyorum.

Ay yok ya mesela şiddet yok psikolojik siddetnuyguladi evet ama sınırlı olmasinin sebebini hem askerliğe hemde kumar oynadığım için böyleyim.dior birazda yapı meselesi ben sinirliyken sen sussan böyle olmaz diyor
Nasil bir hayatınız vardı da bu adam size nimet gibi geldi vallahi çok şaşkınım
Fake hesap misiniz eğlence olsun diye mi açtınız
İyi insan taniminiz nedir bilmek isterim gerçekten
Su durumda benim anlasamadigim eşim melek üstü melek yani kumar yok içki yok şiddet yok borç yok bizde
Bilemedim ki dengemi sarstiniz

Bendede denge kalmadı çok güzel bir hayatım vardı eşimden önce eğer bunlar yoksa esinizde bencede nimet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…