Sizce boşanmalımıyım acil fikir

Boşanır mısınız boşanmaz mısınız ona siz karar vereceksiniz ama saydığınız olumsuz yönler benim için boşanma sebebi.
Bu tur konularda neden kisinin iyi yonleri sayilir anlamam, ne demek istiyorlar?
Bize karsi iyi, cocuguna karsi iyi vs vs diyip ardindan küfür, hakaret, yalan, kumar, içki diye tum felaketleri siralamis. Ne dememizi bekliyorlar anlamiyorum, cok iyi dedikten sonra nasil küfürü hakareti soyleyebilir, boyle mi iyi? Ardindan da duzelmesi mumkun olmayan aliskanliklar.

yapma arkadaşım senin ne suçun var bu olayda adam seni suçlu hissettirmeyi başarmış başımdan bi bela geçtiği artık bu narsistlerin uzmanı oldum tam da böyle yaparlar. adam da falso olmayan hiç bir hareket yok ama gene de sen vicdan yapıyorsun. bu konuyla ilgili videoları izleyip aydınlanmalısın bence. tülay kök ve serhat yabancı bunların videolarını izle.
Birşeylerin farkında olupta birseylere cesaret edememek kendinden çok karşı tarafı düşünüp acımak buda çok kötü bir hastalık olsa gerek teşekkürler izleyecfgim

Ay yok ya mesela şiddet yok psikolojik siddetnuyguladi evet ama sınırlı olmasinin sebebini hem askerliğe hemde kumar oynadığım için böyleyim.dior birazda yapı meselesi ben sinirliyken sen sussan böyle olmaz diyor
Arsız şiddete meyilli erkeklerin klasik cümlesi o. Sen sussan böyle olmaz. Ben niye susuyorum pardon? Haksız olan sen iken hem de? Asker şaşırtmadı. Kumarda bonus özelliği olmuş.😬

Bu tur konularda neden kisinin iyi yonleri sayilir anlamam, ne demek istiyorlar?
Bize karsi iyi, cocuguna karsi iyi vs vs diyip ardindan küfür, hakaret, yalan, kumar, içki diye tum felaketleri siralamis. Ne dememizi bekliyorlar anlamiyorum, cok iyi dedikten sonra nasil küfürü hakareti soyleyebilir, boyle mi iyi? Ardindan da duzelmesi mumkun olmayan aliskanliklar.
Hayatın ne getireceğini bilememe korkusu kaygısı ya bundan daha kötü bir hayatım olirsa ya pişman olursam hep endişeler yüzünden zaten yoksa herşeyin farkındayım siz kiziyorsunuz bende kızıyorum kendime

Arsız şiddete meyilli erkeklerin klasik cümlesi o. Sen sussan böyle olmaz. Ben niye susuyorum pardon? Haksız olan sen iken hem de? Asker şaşırtmadı. Kumarda bonus özelliği olmuş.😬
Hep asker ve poliste olduğunu duymustim bende bujun zaten hata bende izin verip gozyummucaktim iste gerçi ozamanda gene gizli yapardı hep kendimi sucluyorum ya çünkü bana sen izin verdin diyor

Adam haklı evlenmeden önce böyleymiş siz bile bile lades demişsiniz.Kadınlar hep travmalı insanları belki annelik iç güdüsü ile düzeltirim diye düşünüyorlar.. Onu da sevgi sanıyorlar..Çocuk büyüdükçe babasının küfürünü de yaşam tarzını da benimseyecek asıl böyle çocuk için deyip çocuğunuzun hakkına girersiniz..Bu adama karşı vicdan yapmanız yanlış asıl o sizi sevse o vicdan yapar kendini düzeltmeye çalışır..Tek taraflı çaba da bir yerde patlak veriyor ne yazıkki..İçki kumar küfür hiç kabul edilemeyecek şeyler..Eskidenmiş o koca ne yaparsa yapsın çekeceksin.Şimdi herkes kendi kıymetini bilmek zorunda..

Bırakmazdı muhtemelen çünkü eşim babasını kaybetmiş bir annesi bir kız kardesi var bide benle çocuğu onu bırakınca yada o beni bırakınca bu memlekette yanlız kalıcak cocugunuda goremicrk istediği zaman asker diye yanlizlik psikolojisinden bırakmazdı herhalde zaten bende ona acidigim için birakakiyorum sorun orde
Ne güzel. Size 2 tane hayat verildi herhalde. Çok şanslısınız..
2 hayatınızdan birini acıdığınız birine harcayın tabi sevaptır

Daha ne yapacak. Ne güzel hayat ya adam ebu cehilin günümüz versiyonu ama iyi adam etiketiyle sunuluyor. Ben biraz dırdır etsem cadaloz kadın etiketini yerim. Çoluk çocuğun rızkını yiyor adam kumar oynuyor hakaret küfür evlatların böyle bir evde büyüsün daha mı iyi?
Ailem hep arkamda gerçi hem maddi hem manevi de işte vicdanım beni mahfedicek bide aliskanliklar

Hep asker ve poliste olduğunu duymustim bende bujun zaten hata bende izin verip gozyummucaktim iste gerçi ozamanda gene gizli yapardı hep kendimi sucluyorum ya çünkü bana sen izin verdin diyor
Bende çok duydum ve buralarda da çok okudum. Maalesef. Senin suçun bu herifle evlenip çocuk yapmak olmuş. Klasik manipülatif bir tip. Seni suçluyor sende suçluluk hissi uyandırmaya çalışıyor. Birkaç hafta önce burada bir konu vardı. O da kumar oynuyormuş sonra eşine kartını vermiş beni durdur diye. Daha sonra da evi başına yıkmış kızın senden harçlık mi alacağım ver paramı diye. Yani ne yapsan etsen gene kumar oynardı bu. Mesleğin var mı ailen arkanda durur mu boşansan?

Ailem hep arkamda gerçi hem maddi hem manevi de işte vicdanım beni mahfedicek bide aliskanliklar
Kendinize ve çocuğunuza merhamet etmeyin ama kumar oynayan, içen küfür eden kocaya edin. Aman da ne vicdanlı kadın!
Bunun adı vicdan, merhamet değil başka bir şey de yazmayayım şimdi.

Bende çok duydum ve buralarda da çok okudum. Maalesef. Senin suçun bu herifle evlenip çocuk yapmak olmuş. Klasik manipülatif bir tip. Seni suçluyor sende suçluluk hissi uyandırmaya çalışıyor. Birkaç hafta önce burada bir konu vardı. O da kumar oynuyormuş sonra eşine kartını vermiş beni durdur diye. Daha sonra da evi başına yıkmış kızın senden harçlık mi alacağım ver paramı diye. Yani ne yapsan etsen gene kumar oynardı bu. Mesleğin var mı ailen arkanda durur mu boşansan?
Mesleğim vardı onun için bıraktım televizyon uydum.ben medya sektörü izin vermedi çalışmama ama başka meslek dallarında da çalıştım bilezigim var yani iş konusunda çok şükür şanslıyım ailem destekçi maddi manevi senin için herşeyi yaparız cocuhunuda kendi çocuğumuz biliriz bakarız istediğin gibi yer içer gezer yasarsin destek oluruz diyorlar

Kendinize ve çocuğunuza merhamet etmeyin ama kumar oynayan, içen küfür eden kocaya edin. Aman da ne vicdanlı kadın!
Bunun adı vicdan, merhamet değil başka bir şey de yazmayayım şimdi.
Söyleyin söyleyin Allah aşkına kizmicam doğruları duyuyim kendime geliyim lutfen

Mesleğim vardı onun için bıraktım televizyon uydum.ben medya sektörü izin vermedi çalışmama ama başka meslek dallarında da çalıştım bilezigim var yani iş konusunda çok şükür şanslıyım ailem destekçi maddi manevi senin için herşeyi yaparız cocuhunuda kendi çocuğumuz biliriz bakarız istediğin gibi yer içer gezer yasarsin destek oluruz diyorlar
Eşin izin vermesi vermemesi diye bir şey yoktur. Şunu okudukça sinirleniyorum. İzin vermeyin şu muameleye. Diğer taraftan altın bileziğinde var ailende destekse hiç düşünme bile derhal yoluna bak. Bu stresle üzüntüyle yaşamana değer mi? Hem de çocuğunda var.

Eşin izin vermesi vermemesi diye bir şey yoktur. Şunu okudukça sinirleniyorum. İzin vermeyin şu muameleye. Diğer taraftan altın bileziğinde var ailende destekse hiç düşünme bile derhal yoluna bak. Bu stresle üzüntüyle yaşamana değer mi? Hem de çocuğunda var.
Çocuğum beni suclarmi babamdan ayırdın diye yada babasını ararmi onuda düşünüyorum alisirmi yani

X