Sizce Bebek mi?

Karacamyerli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2016
308
515
34
İyi akşamlar kızlar,

Bir haftadır nette buradaki hamilelik bilgilerini okuyup dururken neden üye olmuyorum ki dedim ve buradayım işte..

19 günlük evliyim. Tam yumurtlama dönemime geldi düğünüm ve hiç korunmadık ki çocuk istiyoruz zaten.

5 gün evvel gece üşümelerim oluştu ama ondan da evvel bel ağrım. Ama sonradan anladım ki kapıyı çalan soğuk algınlığı imiş böylece üşüme işi yaş oldu. Hastalığı atlattım fakat şimdi halen belim ağrıyor ki regl tarihime 6-7 gün var. Bu normal değil yani. Ama diğer taraftan da göğüslerime dokununca onlarda hafif ağrılar olduğunu farkettim bu akşam. Şimdi bu göğüs+bel olayı hep regl belirtisidir ya fazla umutlanmak da istemiyorum ama acabada da kaldım. Dünden beri sıcaklar basmaya başladı bana devamlı pişer haldeyim. Çok afedersiniz normalden fazla gaz sıkıntım var ve çok çabuk idrara çıkıyorum ki ben gün de en çok beş kez wcye uğrarken bu ara hayli fazlalaştı. Sizce psikolojik mi? Yoksa hamilelik belirtisi mi? Bir de ben gebelik testi aldım ama eşim hemen bakma bekle dediği için bakamadım henüz. Ne zaman bakmalıyım? Regl gecikip gecikmeyecek mi onu beklemeden bakmak istiyorum da.. Çok uzun yazdım ama kafam karışık ve bilenlerin fikirlerini almak istiyorum.. Herkesin belirtisi ayrıdır elbette ama hamile kaldığımı regl gecikmesi olmadan nasıl anlarım?

Son düzenleme:
Ay inşallah eşim tarafında ikiz de var ben de ikiz delisiyim.. Belki diyorum ayy umutlanmak da istemiyorum ama.. içten içe de inşallah deyip duruyorum.

Ay inşallah eşim tarafında ikiz de var ben de ikiz delisiyim.. Belki diyorum ayy umutlanmak da istemiyorum ama.. içten içe de inşallah deyip duruyorum.
Bende de ikiz geni var inşallah olmaz diyorum ben onlar koşturacak enerjiyi kendimde bulamıyorum allah herkesin isteğine göre versin

kaç günde bir adet oluyorsunuz. hesapta bir tuhaflık var çünkü. düğün gününüz yumurtlama gününüz ve 15 günlük evlisiniz. ama adete 20 gün var? nasıl oluyor.50 günde bir falan adet olmanız gerekir bu durumda

Tam detaya girmedim kafa karışıklığı doğması normal :) düğünümün olduğu gün regl oldum. Haliyle ilişkiye girmek icin bitmesini bekledik ilişkiye girdigimiz günden sonra biraz bekleniyor ya ağrı acı olayları işte sonra ki ilişki de yumurtlamaya denk geldi çünkü ben bittikten sonra da biraz beklettim korkudan. Bu arada çok afedersiniz hesap da hata olmuş 19 günlük evliyim. Ama adet döngüsünde düğünüm olduğu için biraz karışık duruyor yoksa günü gününe gelir ve bir sonraki regl tarihim 9 Ekim. O 20 de aradaki hesabı yaptığım için çıktı diyorum ya kafam çok karışık ortalığı da karıştırdım az buçuk. 20 veya 22 gündür de benim döngüm..

Cnm bnmde 5 gun kldi adetlerime bndede bel agrisi mide bulantisi var.Ama adet gunum gecerse test ypcam esin dogru soyluyor adet tarihin gecisin oyle yap.Ins hamilesin

Grip falan mı oldun ben ilk gebeliğim de ve şimdi ki gebeliğim de de grip oldum. Arada sıcak basıyordu ve bazen de donuyordum.inş vardır rabbim gönlüne göre versin ve mutlaka haber verin bize de ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…