Siz olsaydınız ne yapardınız ?

3 tane çocuğum var diyosunuz demekki yeni evli değilsiniz..
tamam eskiden sevdiği olabilir ama yıllar sonra aklına gelmesi saçma....bence yalandır İNANMAYIN
yoksaa evlenirken 3 çocuğu yaparken aklı nerdeymiş
hadi yeni evli olsanız belki diycem ama
Saçma ve karışık geldi

allah öylelerine akıl fikir versin.....eşin madem unutamadıgını söylüyor ozaman defolup gitsin onun yanına,haaaa sizi bırakmıycaksa niye söylüyor bilmem kaç senenin sonunda..erkekler anlaşılmaz yaratıklar..

3 çoçuk olmuş aradan seneler geçmiş,geçim derdide yok heralde. E napıcak adamın canı sıkıldı hayata baktıki monotonlaştı sırf heyecan yaratmak için böyle aptal muhabbetlere başvuruyo işte tamamen bu

bu ne demekmiş aklı başına şimdimi gelmiş, geldiyse bile bunu sana niye söylüyor, ben anlamadım bunu . Eğerki maddi olanakların yeterliyse beş dakika bile durma terket et. Aklı başına gelecektir. onun gözünü biraz korkutmak gerekki elindekilerin kıymetini bilsin. Elinki tatlı gelirmiş hep.

şimdimi aklına gelmıs yaÇok üzgünüm çoook yuuh yani
biraz zamana bırak bakalım sakin olmaya calıs cok üzüldüm senin adınabenneyaptımki

eğer eski sevgilisini sevdiğini söyleme cesaretini gösterebiliyorsa sizi zaten gözden çıkarmış.kapanacak yara değil aldığınız.gururunuzu incitmesine izin vermeyin daha fazla bence.allah yardım etsin sabır versin.

canım çok üzüldüm Allah yardımcın olsun ama bence kadının eşine falan söyleme
bu sefer de eşi terkeder merkeder kadın iyice kocana kalır
Allahın cezaları evli erkeklere musallat olan kadınları Allah nasıl biliyorsa öyle yapsınklava:

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.....
Bu ne cesaret. Madem unutmamış seviyorda niye sizinle evlenip, hayatınızı alt üst ediyor o zaman.
Böyle erkeklerden nefret ediyorum. Bir de 3 çocuk. İnsan çocuklarının annesine bunu nasıl yapar...
Geçmişi hatırlatacak bir şeyler mi olmuş. Yoksa hiç mi unutmamış eşiniz????
Ayrıca birisiyle görüşüyor dediniz bu geçmişteki sevgilisi veya değil. Başka birisylede görüşmesi üstüne tuz biber...Allah akıl fikir versin. Sizede sabır ve güç. Bunlar midenin kolay hazmedebileceği şeyler değil....

Eh hadi diyelimki gercekten unuttamadi, be adam söyleme bari...

Yuhhh yani, insan karisina cocuklarinin annesine bunu söylermi hic ya...:mymeka:

Kusura bakma arkadasim ama seninki ya saf, ya deli yada delirdi....CADIARZU

Allah sabır versin sana canım, yani şok oldum şok,nutkum tutuldu,nefreti bile aşan bi duygu uyandırdı bende

çocuklarının annesine böyle bir cümle kurabilen erkeğin ne size nede bir başka kadına olan sevgisinden hayır gelmez.bu kadar rahatlık görmedim.sizi ne kadar acıtacağının farkında değilmi bu sözlerin.bence ölürcesine sevilmek eşiniz için çok büyük bir lüks.çocuklarınızın babasıdır.saygı duyabilirsiniz evliliğiniz boyunca birşey diyemem.ancak ölürcesine sevmekten biraz alıkoyun kendinizi.yıpranmanız ve alacağınız psikolojik zarar o sevgiyle doğru orantılı oluca çünkü.çekin kendinizi.uzak durun biraz.siz evlisiniz.lise yıllarında fört etmiyorsunuz.duygularını bu kadar kolay ve cüretkar bir şekilde dile getiriyor.ne demek unutamadım.unutamadıysan.defol git.derler adamakötükedihüso

Madem onu seviyordu niye sizinle evlenmiş
3çocuktan sonra mı aklı başına gelmiş :mymeka:
ben olsam parçalardım o herifi
defol git sevmiyorsan derdim
sürüm sürüm süründürürdüm
ne demek onu seviyorda senle nasıl evleniyo evlilik bu çocuk oyuncağı değilki
böyle adamları napsak yola gelmezler :mymeka:
birde utanmadan söylüyo bunu ayyyyy sinirlerim tepeme çıktı kötükedihüso

büyük ihtimalle şu anda hayatında başka birisi var ve size bunu söyleyemediği için kafadan bir eski sevgili masalı uydurmuş

ya da bunalımda ya da kaşınıyor

ama her halükarda terkedilmeyi hakediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…