Siz olsaydınız ne düşünürdünüz !?

lizzie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
544
1
eşimin kız kardeşi gecenlerde istanbula geldi(kendisi baska bir şehirdeydi)2 gün kaldı ve kaldgı zamanda arkadasında kaldı.herneyse geldigi gün yemege cıkalım dısarıda demiş eşime.neyse gittik biz bunun ayagına...cokacimcoookama beni şaşırtan 2 kız arkadasını da alıp getirmesi oldubenneyaptımki(üniveristeden arkadasları)herneyse,beni onlarla hiç tanıstrmadı ben kendi kendimi tanıstrdım.ortada kendi aralarında muhabbet döndürdüler.devamlı kendi aralarında konustlar.eşimin kızkardeşi nerdeyse benimle hiç konusmadı.acaip sinir oldum ve çayı beklemeden eşimi aldım ve kalktık.kaydirigubbakcemileyaptıgını hala sindirmiş deilim sonucta ben yeni evli bir kadınım,sen ne yapmaya getiriyorsun kız arkadaslarını!madem getirdin,tanıstır,ben mi atlıycam onlara,beni dahil etmesini bilmeliydi.sonucta ben deger verdiğim bir insanın sıkılmasını istemem ve onunla ilgilenirim ya da ne bilim bu böledir yani...eşimle kızlar konustu,benim yüzüme bile bakmıyor tabi kimse.(bu arada sunu da belirtim kızlar popoma benziyordu hani:) kendimi övmek için sölemiyorum ,güzel kızım.eşimin kızkadeşi gibi asla da rüküş deilim:)):1closedeyes:

neyse bu seninkisi,ertesi gün bizim evimize geldi.tabi kapıyı ben acmadım gittim odamda oyalandım baya.5 dk sonra geldim yanlarına.sıcak davranmadım.ama dikkatimi çeken şey şu;eşime devamlı surda tanıstıgımız kızın adı neydi tarzı seyler soruyor..tabi ben tın!hoşuma gitmiyor tavırları.siz olsaydınız ne düşünürdünüz?merak ediyorum.(bu arada eşimin kızkardeşi benden 2 yaş büyük.25 yasında)

Son düzenleme:
Canım bence kesinlikle kıskanıyor seni. Hatun resmen huylanmış. Ben olsam açık açık konuşurdum. Zaten konuşmasından derdi neymiş belli olur. Baktın anlaşamadınız sende tavrını koyarsın.

Umursamazdım....
İki gün gelmiş gitmiş kafama bile takmam....
Ama sonuçta eşimin kardeşidir...

Yanlız hakaret etmeniz diğer kızlara hoş olmamış...Sonuçta onların sizinle alakası yok bence...

Atı alan üsküdarı geçmişş:nazar:
Görümcene poh yemek düşer bu saatten sonra. Belliki seni kıskanıyor ve abisine yakıştıramıyor.
Boşver sen gül geç. Büyüklüğü sen göster ve tanımadığın insanlar hakkında kötü konuşma.

bence hiiç ilgilenme tersine o yanınızdayken eşinle daha iyi vakit geçirmeye çalış. kızın var bir karın ağrısı belli:nazar: senin suratının asıldığını görmek için yapıyor sanırım. bu durumda senin daha çok gülmen gerekiyor ki amacına ulaşamasın. a.s.

Atı alan üsküdarı geçmişş
Görümcene poh yemek düşer bu saatten sonra. Belliki seni kıskanıyor ve abisine yakıştıramıyor.
Boşver sen gül geç. Büyüklüğü sen göster ve tanımadığın insanlar hakkında kötü konuşma.

tatlım kayınvalidem bile beni eşimden üstün görüğünü söyler.allah sana çirkin şansı vermiş demişti eşime.beni sever yani...ama şöle bir durum var: eşimin kızkardeşiyle 1 saatlik konusmuslugumuz bile yok ki..ilk yemegimizde yaptıgına bakar mısınız?nişanlı ve sözlüyken de alay eder gibi bi patik yollamış!!ben yollamaya utanırım kimse kusra bakmasın!kiiiii bir memurun 5 katı maas alıyor.2 kat el bile birbirine hediye secerken itina gösterir!bu karsındakine verdiğin deger deil midir kızlar...

Atı alan üsküdarı geçmişş

tatlım kayınvalidem bile beni eşimden üstün görüğünü söyler.allah sana çirkin şansı vermiş demişti eşime.beni sever yani...ama şöle bir durum var: eşimin kızkardeşiyle 1 saatlik konusmuslugumuz bile yok ki..ilk yemegimizde yaptıgına bakar mısınız?nişanlı ve sözlüyken de alay eder gibi bi patik yollamış!!ben yollamaya utanırım kimse kusra bakmasın!kiiiii bir memurun 5 katı maas alıyor.2 kat el bile birbirine hediye secerken itina gösterir!bu karsındakine verdiğin deger deil midir kızlar...

Bazı insanlar kompleksli oluyor işte ne desen boş canım.:nazar:
En iyisi olması gerektiği kadar hayatına çok fazla sokma her zaman resmiyetini koru.a.s.

canım hiç umursama , çünkü onu kahleye aldıkça onu daha çok sevındırısın..
ve onun sevıyesıne ınmiş olursun..
hem üzülme yemekte gelmiş geçmiş bitmişş
evli evine köylü köyüne .. ben olsam öyle insanları kahleye almam ..tın olurum.. zaten ben böyle yaptıkca.. onlarda daha sinir olur..canım allah herkesın kalbıne göre veriyor..
sen eşinle mutlu yuvanızda huzurun sevgının tadını çıkar..
bunları falan dert etme..
hem tanıştırmadıysa tanıştırmadı.. senın eşin ailen kendi arkadaşların komşuların var...o kızlara ihtiyacın yok..
yaşının küçüklüğüne şımarıklığına kıskançlığına ver geç..

Açıkça konuş onunla canım,seninle derdinin ne oldugunu sor,alacagın cevabı da,bundan sonraki tavırları da hiç kafaya takma...

bence daha önce sohbetiniz olmadığından kardeşinin evlenmesini henüz kabullenememiş, dolayısıyla sizi kabullenmesi de zor olacaktır. bence iyimser tavrınızı bozmayın. size alıştıktan sonra ayrıca sizin iyimser tavırlarınız karşısında utanacağından ve tavırlarını olumlu yönde değiştireceğinden eminim. ayrıca ne de olsa ayrı şehirlerdesiniz, 2 günlük misafirlikte bence sorun etmeyin, çünkü dğer türlü hem siz hem de eşiniz üzülebilir. sevgiler a.s

görümcenin değil eşinin tavırları önemli senin için
eşin neden soruyor kız arkadaşlarını CADIARZU

teşekkür ederim kızlar,haklısınız:lepi:.Ama bu tarz seylere ne gerek var..kötükedihüso.2 yaş var aramızda aslında ne güzel anlaşılabilinirdi.Beraber alışverişe cıkardık,dedikodu yapardık,kaynatırdık..iyi gecinebiliridk en azındangamyoncuiremsu.böyle yapınca iyi mi oldum sanıyor insanlar,anlayamıyorum!CADIARZU nişanlıyken bile ilk ben aradım kendi iade bile etmedi aramayı.

eşim aradı onu,'özür dile ara bi gönlünü al.gecen yaptıgın cok da olumlu diildi' dedi.ama hala aramadı.lülülülülülü hıh eşimin öyle sölemesi bile yeterrrrr.:1closedeyes:

ilk olarak esime tanistiklari kizin kim oldugunu sorardim ikidebir esine kizin ismi ne diye soruyormus ya

Bende dusunecek birsey yok. Kesinlikle seni ksikaniyor:) Bak kendinden solemissin guzelim die.. Acikca kiskanior ve sanirim sizin huzurunuzu bozmaya calisiyor. Bu tur seylere onemseyip kafanı takmaya bile degmez canım. ama c zaten senin kafani bulandirmak. Onun amacina ulasmasini istemiyorsan bu konuyu unut derim sana.

görümcenin değil eşinin tavırları önemli senin için
eşin neden soruyor kız arkadaşlarını CADIARZU

eşimin kızarkadası diil ki...biz nişanlıyken ayrı yerlerdeydik.eşimi gece kulübüne götürüo daha dogrusu eşim kızkardeşini yalnız bırakmak istemedgnden gözkulak olmak için gidio.sonucta içkisi felan gece hayatı yok eşimin.orda bunun bir arkadasına denk geliyor,ondan bahsedio bize..yani ne gerek var bunlara fikirsiz deme de dur şimdi!!! :uhm:

düşünebiliomusunuz....

Alinma ama Dengesiz bir kaynin var:) ole deniyordu sanirim dimi:) evli olmadigim icin tabirleri bilemiyorum ama :) Artik bu esinin kizkardesi neyin oluyorsa tem bir dengiz:)

Atı alan üsküdarı geçmişş:nazar:

aynen katılıyorum.bir derdi var görümcenin seninle...ama bu şekilde yansıtıyor.

X