Siz olsanız ne yaparsınız?

Siz olsanız ne yaparsınız?

• Beklemeden biyopsi yaptırırım.

OY: 19 28,4%
  • Randevuyu bekleyip kararı doktora bırakırım.

OY: 21 31,3%
  • Randevuyu beklerken farklı doktorlara göstermeye devam ederim.

OY: 27 40,3%

• Ankete Katılan
    67
Çok şükür Allahım.

Kuzey’e çok sevgiler!!!

Çok geçmiş olsun louder çok sevindim. Bence çok basit bir sebebi var daha basit düşünün belki de gelip geçecek hiç gelmeyecek
Akrabamin çocuğu alerjiden hastahanelik oldu sonra sebebin bahçedeki ıhlamur ağacı oldugunu cozduler birde evdeki ahşap parke cila kokusu çok zor bulmuşlardı taşınıp kurtuldular

Öncelikle çok geçmiş olsun farklı bir görüş istersen prof Osman kose var çocuk dermatolojisinde iyi . Bende kendim icin gitmiştim deri hastalığı çok Zor iyileşmesi de tedaviside tanısı da Allah yardımcınız olsun

Çok teşekkür ederim bebeğimin biyopsisini kendisi aldı :) kendisiyle devam etmiştik sürece

Alerji açısından bir şey yapamadık 1 yaş öncesi önermedikleri için ama düşünüyorum bir test yaptırsam mı diye

Çok teşekkür ederim bebeğimin biyopsisini kendisi aldı :) kendisiyle devam etmiştik sürece
Aaa çok iyi denk gelmiş Osman hoca çok iyi bir hoca çevremizdeki çocuk hastalar la çok iyi ilgilendi doğru teşhis koydu . Bende de kronik kaşıntı ve nodüller var geçmiyor 8 aylık hamileyim inşallah bebekte dermatolojik bişi olmaz

Alerji açısından bir şey yapamadık 1 yaş öncesi önermedikleri için ama düşünüyorum bir test yaptırsam mı diye
Aa bende alerji testi yapıldı sanıyordum . Bak muhakkak asıl alerji testini yaptır . Gerçi gittiğin doktor isteyebilir. Hacettepe bu testlerin en iyi yapıldığı yer bu arada . Test sonuçları geç çıkabilir ama bence muhtemelen alerji çıkacak

Merhaba bende Sibel hocadan randevu almak istiyorum kendisine ulaşmak bu kadar zor ve imkansız mı Ankara'da iyi bir dermatolog bulmalıyım bebeğim icin

O doktora mail atın ulaşmaya çalısın erkene çekebilir randevuyu. Millet randevu alıp gitmiyor. Kapıda bile beklesenizngelmeyen birinin yerine girer gösterirsiniz bence. İçinize sinen bir doktor bulmadan işlem yaptırmayın

Hacettepede bir ekip çalışması sözkonusu, acil bir durum olursa harekete geçin hatta imkanınız varsa hacettepenin acilinden giriş yapın.

Özel hastanede yaptıra biliyorsanız bi an evvel yaptırın derim biyopsi ertelemeyin ocağa çok var öğrenip içiniz rahat etsin çok geçmiş olsun inşallah ciddi bir şey değildir

Merhaba bende Sibel hocadan randevu almak istiyorum kendisine ulaşmak bu kadar zor ve imkansız mı Ankara'da iyi bir dermatolog bulmalıyım bebeğim icin
Web sitesindeki numaradan randevu almıştım ben, ulaşmak imkansız değil ama çok geç tarihe veriyorlar… çok geçmiş olsun nesi var bebeğinizin

Web sitesindeki numaradan randevu almıştım ben, ulaşmak imkansız değil ama çok geç tarihe veriyorlar… çok geçmiş olsun nesi var bebeğinizin
Çok sağolun saçlarında iltihaplı akıntılı yaralar ortaya çıktı ve hızla yayılarak büyüyor çok geç tarihe verirlerse başks birine götürmek zorundayım çok bekley3cek vaktim yok canı yanıyor yavrumun özelde doktor öneriniz vwr mi peki

Instagram da mikotoksin.rehberi diye bir hesap var. Küf çeşitlerini ve nelere sebep olduğunu görünce çok şaşırmıştım. Hiç umulmadık yerlerde oluşup insanların hayatını karartıyor resmen.

Dr İlke Topçu instagramda bir hastalık paylaşmıştı. Konunuzu okuyunca çağrışım yaptı. Tekrar baktım da benziyor olabilir. 21. gönderisi galiba. “Sinek ısırığı şüphesi ile…” diye başlayan bir yazı ve bebek eli var. İsterseniz okuyun.

Merhabalar şimdi baktım mastositoz hastalığından bahsediyor o da negatif çıktı bizde. Taşındıktan sonra bebeğimdeki lezyonlar bitmişti. Bu ara tek tük yeniden çıktı. Artık çok kafama takmıyorum elden gelen her şeyi yaptığım için, kötü huylu olmadığı da netleşti çok şükür

Valla şu doktor harika diyeceğim kimse yok maalesef. Biz de ordan oraya süründük durduk. Osman Köse nispeten daha iyiydi.

Herhangi bir şeye alerji tepkisi vermiş olabilir mi ?
Ben kronik ürtiker hastasıyım. Bu lezyonlar kabarıp bir süre sonra sönüyor mu ?
Böcek sokması gibi farkında olmadığınız bir durum yaşanmış olabilir mi ?
Ocaktaki doktora da 3,5 ay var daha süre çok uzun geç kalınmış olursa ne olacak bence hızlı bir şekilde aksiyon alınmalı.. bulunduğunuz bölgede dermatoloji alanında uzman araştırması yaptınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…