Siz olsanız güvenir miydiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bitter64

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2015
1.916
546
Kızlar ocak ayında tanıstıgım biriyle ilişkimiz var. Ve ben zaten cok zor güvenen bir insanım ama hani bazen olur ya güvenirsin içimdeki ses öle der bununla da hersey öyle paylastı.. yaşlarımız 25. benden önce 3 tane ilişkisi olmus .. ama ölesine takıldıgı kızlar varmıs bunu bana söledi . biz chat sitesinde tanıstık acıkcası bende karsıydım hel e netten biriyle olacagım hiç mi hiç aklıma gelmezdi.. ama oldu demekki kader kısmet olacagı varmıs bu ilişkinin ona güvendim basladık.. Genele bakarsak güzel bir ilişkimiz var körkütük asık olmadım ama zamanla seviyorum bunu farkettim sevgim artıyor diyorum.. dün bulustuk pikniğe gittik cok güzel bir gün geciriyorduk.. bunun telefonu caldı bi kız sesi -alo dedi bu kapattı turkcel ya dedi. ama bn duydum ve anladım hıı bana öle gelmedi yaa ssanki kız sesiydi dedim .. bu da ya reklam işte dedi. neyse sonra telefonu eline aldı mesaj geldiğini gördü demekki.. baktım göz ucumla gördm göstersene sen sunu dedim
-bilerek kapattıysan mesgule al ben şeyma
bunu yazmıs bu ne dedim .. o da ' yaaa askım cok eski dedi' ne demek eski kim bu filan dedim taa 2012 de twitterda tanıtıgı bir kızmıs izmirliymiş birkez istanbulda görüşşmüşler önceden konusuyorlarmıs baya dır konusmadık 1 sene oldu dedi. ne alaka aramıs dedim birde şifreli gibi mesgule at yazmıs .. valla bilmiyorum filan dedi üstüne arıyordu numara ac dedim. actı telefonu. Hayırdır filan dedi kıza baska nodan aramıssın dedi sonra bn ters ters bakıyorum telefonu istiyorm tabi vermedi suan kızarkadasımlaym dedi kız da he tamam önemli bişe yok yani ölesine aradım dedi duydum bu da kendine iyi bak dedi kapadı. kızdım bn buna baya söledim işte sevgilim oldugunu daha aramaz dedi. sonra mesaj attı kıza birdaha aramanı istemiyorum yazdı kız cevap vermedi. konuyu kapattık. gün bitti eve dönüyoruz ben facebook ta bir erkek hocamla konusmustum üni teden bir hoca ama samimi oldugum yakınen tanıdıgım biri deil. sanatla ilgili bir adam cok iyi bir insan diye duymustum hep namını hocaya iltifat ettim o da bana sonra kalp yollamıstı ama adamın tavrı herkese böyle canımlı cicimli hani bana özel dğeil. ben bu anlamaz yanlıs anlar die face ten silmiştim konusmayı. ekran görüntüsü almıstım onları unutmusum gördü vay efendim nasıl böle smaimi olurmusum sonucta erkekmiş nasıl yüz verirmişim benim agzıma sıctı küs ayrıldık. sonradan ilk kendimi suclu buldum .. ama düşündüm ya ben aptal mıyım ben niye heen inanıyorum ki diye konuyu actım sabahtan beri tartısıyoruz bana yalan söledin turkcel die dedim işte kesinlikle öle bişe yok diyor bn hepsini sildim engelledim.. turkcel dökümana bakmak için sifresini istedim onu da verdi al bana yüzün kızarsın filan dedi baktım cok detaylı göstermiyo bişey bulamadım.. nasıl güveneyim sana filan dedim o da misilleme yapıyor şimdi snde konusup siliyosun bnde sana güvenemem vs diyye.. içimdeki ses hala ona güvenmek istiyor en yakın arkadasım bnce yalan söylüyor direk ayrıl dedi ama o da sacma geliyor ona göre cok kolay ya cidden kız kendi kafasına göre aradıysa sucu yoksa ki kıza dedi zaten sevgilimleyim bir daha arama da yazdı..
size sorayım dedim siz olsanız ne yapardınız

Uyanik hemen uste cikmis kendi olayini kapatmak icin.Ben pek guvenemedim belki nette cok kizla gorusuyor ya da senden skilinca gorusme ihtimali var

güvenme herkese boncuk dağııtıyor kim kaparsa boncuğu ona yönelecek bu bir kızda olabilir 10 kızda.senle adam akıllı düşündüğünden beri eski uyduruk ne varsa ona ulaşacağı tüm yollarıkapatmalıydı.alenen yakalanmış karaktersizliği açığa çıkmış.

güvenme herkese boncuk dağııtıyor kim kaparsa boncuğu ona yönelecek bu bir kızda olabilir 10 kızda.senle adam akıllı düşündüğünden beri eski uyduruk ne varsa ona ulaşacağı tüm yollarıkapatmalıydı.alenen yakalanmış karaktersizliği açığa çıkmış.

sildim engelledim dio

Katılıyorum arkadaşlara.
Sizinle de nette tanışmış,bir sürü diğeriyle de gayet tanışacak.Bunu ön göremiyor olmanız ilginç.

öle capkınlık peşinde değil ve bni sevdiğini de biliyorum hissettiriyor..
öle düşünecek olursak ben de onunla nette tanıstım hep nette adamlarla mı tanısacagım ?

öle capkınlık peşinde değil ve bni sevdiğini de biliyorum hissettiriyor..
öle düşünecek olursak ben de onunla nette tanıstım hep nette adamlarla mı tanısacagım ?
Çapkın ruhunuz varsa evet,karşıdakinde bu fazlasıyla mevcut.
Sevdiğini göstermek kadar kolay bir durum mu var,alışmış adam bu duruma.Robotik davranıyor da olabilir.
Bu kadar da gözünüze girmiş aslında,diğer kızlarla görüştüğü ,savunmanız neden?

Katılıyorum arkadaşlara.
Sizinle de nette tanışmış,bir sürü diğeriyle de gayet tanışacak.Bunu ön göremiyor olmanız ilginç.

Piknik anında arayan kişi bile netten tanışılmış biri. Yok turkcell kayıtları istemek falan...
Acaba kaç kişi daha vardır bu üye ile birlikte aynı anda idare ettiği.
Arayan kızda sanki adamın gönül ilişkilerini kabul eden biri gibi geldi garip şekilde fb takılıyor olabilirler sevgili konu sahibi.

hocanızla konuşmanızı enden siliyorsunuz. hadi sildiniz ekran görüntüsü niye. nasıl bir ilişki ki iki tarafta korkuyor diğerinden. birşeyler saklıyor. bana çok saçma geldi kusura bakmayın...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X