siz nasıl yaptınız?

Ben 63 ile hamile kaldım 73 ile doğuma gittim 10 kilo almıştım doğumdan 10 gün sonra hemen gitti kilolar şimdi eski kilomdayım her akşam yürüyüş yapıyoruz bebişede gezme oluyor.kepekli ekmek tüketmeye çalışıyorum.bebişler sayesinde bu hareketlilik kilo bırakmaz inşallah kimisinde uzun vadede kimisinde kısa vadede inşallah en kısa zamanda kurtulursun

88le hamiş kaldım doğuma gittiğimde 115 tim doğüm sonrası 107 dim 21 gün öncesine kadar da 105 şuan 101 gibi geliyorum doktorum bebeğin emmesinin daha önemli olduğunu söyledi fersanın ballı elma sirkesi karışımı var ama doktor sütü etkiler dedi ben de erteledim ama 21 gündür kepek ekmek tüketiyorum ara öğünlerde meyve öğle sebze yemeği yoğurt akşam da et salata yoğurt yiyorum ama bazen hem öğlen hem de akşam iksinde de sebze yediğim de oluyor belli olmuyor haftada iki gün yumurta ama haftada bir gün istediğim öğünde de ödüllendiriyorum kendimi geçen hafta künefe yedim mesela
kortizon iğnesi kullandığım için öncesinde şişman başaldım hamileliğime iştahım da iyidir yani sanırım biraz da tembelim ama bebek doğunca metobolizmam daha hızlı çalıiıyor yediklerimin azlttım işe yardı eylüle kadar hedefim 88 sizin kilolarınızın yanında benim hedefim biraz çok ama ne yapalım emzirmeyi düşünenler lütfen ballı sirke işini biraz erteleyin

werirsin inşllh cnm..ya bende sormuştum doktora etkilemez demişti..hatta ben 1aydır içiyorum azalma yada aksi bi durum olmadı alla allaaa kafam karıştı..hatta dediler ki elma sirkesi çok faydalı olduğundan bebeğede faydası bile olurmuş..bak bu 5 gündür içmiorum kilo wermemde durdu resmen baya atkisi oluomuş demek ben bukadar olacağını hiç düşünmemiştim...

4kaşık elma sirkesi 4 kaşık bal 4 su bardağı su karıştırıyorum günde 3 defa yemeklerden önce 1er bardak

merhaba arkadaşlar kilolarımı veremediğim için konu benimde ilgimi çekti.64 ile hamile kaldım 86 ile doğum yaptım.eve geldiğimde 77 idim şimdi de 76 yım.kilo veremiyorum.sütüm çok olmadığı için diyet filanda yapamıyorum.hamilelikten önce ballı sirke karişimiyla 10 kilo vermiştim üç ayda ama sütüm etkilenirmi diye şu dönem cesaret edemiyordum ama yarından itibaren 3-4 gün deneyip bakacağım sütüme.hepimize kolay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…