Siz de geceleri yemek hayali kuruyor musunuz ?

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Yarın diyetimin 2.haftasına gireceğim diyetimi hiç bozmadım ilk hafta 2 kilo verdim . Gece çok acıkırsam bi lokma eekmek peynir 1 bardak süt içtim cnm çok tatlı çektiğinde 1 bardak sıcak çikolata ile portakallı form yedim . Ya da muz portakal elma yedim . Gel gelelim en sevdiğim şeyler ççikolata pasta ve sucuklu ekmek .
Her diyette karnım çok acıktığında 1 bardak kola ile yarım ekmek sucuğun hayalini kurarım ardındanda bir koskoca fındıklı çikolatanın . Benim sanırım en sevdiğmi şeyler bunlar ki hep hayalini kurarım acıktığımda .
Kendime enngel olamıyorum . Geceleri karnım çok acıkıyor çok geç yattığım zaman faalan çok acıkıyorum .
Tamam diyetimi bozmuyorum bu mükemmel birşey ama ağzımın suları akıyor resmen yemek hayalleriyle .
Bir insanın yemek yemesi istediği şeyleri yiyebilmesi gerçekten önemliymiş diyorum sonra kendime .
Canım iskender çekiyo kebap çekiyo . Nebiliym sucuklu ekmek çekiyo pasta istiyo . Çikolata çekiyo .
Bunların hayalini kurmaktan kendimi alamıyorum . Mesela gece karnm çok acıkınca yediğim bi lokma ekmek peynir öyle tatlı geliyoki biran önce sabah olsun kahvaltı yapayım diyorum sabah kahvaltıya oturuyorum dün geceki kadar tatlı gelmiyor . 1 dilim ekmek kk kadar peynir yiyorum doyduğumu hissediyorum .
Bu hayalleri kurn var mı ? İşim gücüm yok yemek hayal ediyorum diye kendime gülesim geliyo bazen gerçekten .. Sizdede yemek hayal eden var mı ? Diyette bu normal mi ?

yemek konularına biraz göz attım.bence sende emotional eating denilen durum;yani duygusal açlık dediğimiz şey var.
insanın aşık gibi bu derece yemek düşünmesi,hayal etmesi pek normal değil.bir nevi ağız tiryakiliği bu da.
bence diyetine devam ederken bu konunun üzerine yoğunlaşıp çözüm ararsan daha mantıklı

yemek konularına biraz göz attım.bence sende emotional eating denilen durum;yani duygusal açlık dediğimiz şey var.
insanın aşık gibi bu derece yemek düşünmesi,hayal etmesi pek normal değil.bir nevi ağız tiryakiliği bu da.
bence diyetine devam ederken bu konunun üzerine yoğunlaşıp çözüm ararsan daha mantıklı

Sadece çok acıktığımda oluyor .

bende her gece bakıyordum ve benimle diyet yapan arkadaşlarımda bakıyor hatta bi beni motive ediyor izin günümde neler yiyeceğimi düşünüp seçiyordum :KK70: anormal bir durum yok bence içiniz rahat olsun . yemek hayali kurarak 10 kilo verdim bi sıkıntı da olmadı

X