Makyaj Ürünleri siyah_hayal makyaj malzemeleri buyrun:))

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

siyah_hayal

tatlı_hayat=)
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
255
2
öğrenci olduğum için fazla makyaj malzemem yok.zaten hep belli şeyleri kullanıorum.far falan sevmem .günlük hafif makyaj yaparım.işte bunlar benim makyaj malzemelerim:

rimelsiz dışarı çıkmam .maybeline rimeli tavsiye ederim.çok seviorum onu.
avonun üç aşamalı rimeli bana her aşaması aynı geldi nedense

bunlar da rujlarım :

ruj sürmeyi çok severim .her gün dışarı çıkarken mutlaka birini kullanıırm :)

bunlar da yüz için kullandıklarım:

ilk resimde gördüğünüz 1. pudra max faktör . 2. si oriflamın leke kapatıcısı . 3. sü flormar alllık 4. sü loeral true match pudra. benim favorim o :)
2. resimdeki benim tek fondotenim.. nadir sürerim.onun yerine pudra tercihimdir.
3. resimdeki pastelin allığı.severek kullanıyorum

kalemlerim:

sağdan sola:
oriflame siyah eyeliner, flormar dudak kalemi, nivea siyah göz kalemi ,avon mavi ,flormar dudak kalemi, avon ruj fırçası,avon colortrend yeşil ,avon siyah eyeliner göz kalemi,innova asansörlü göz kalemi,flormar dudak kalemi,max faktör siyah göz kalemi, pastel siyah göz kalemi, avon gri eyeliner göz kalemi

tercihim siyah göz kalemidir.kullandığım en iyi göz kalemi max faktör asansörlü göz kalemi.hiç akmazdı.sıcak yaz günlerinde bütün gün gözümde dururdu.pahalı diye alammamştım.niveayı deniyim dedim .onla aynı performansı gösterdi .fakat artık ikisinden de bulamıorum ( ne kullanırsam akıyor.pasteli akmıyor diye aldım ama o da akıyor.

her neyse şimdilik ek
ekleceğim makyaj malzemelerim bu kadar.bazıları yurtta kaldı.eksik kalanları ,yeni aldıklarımı eklerim.yorumlarınızı, sorularınızı bekliyorum

Eklentiler

• $SAM_0568.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 193
bana sanki fondötenin renkleri hem koyu çalışılmış gibi geldi.kac no kullanıyorsun ten rengin ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…