Siyah Lekelenme neden olabilir anlamadım ?

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.249
17
38
Merhabalar ben 2 aydır diane35 kullandım 8 gün önce bitti en son hapım ve 8 gündürde hergün ara ara siyah leke geliyor ama hergün geliyor bazen yumurta akı gibi sıvı bişeyde geliyor ama oda siyah kahverengi gibi bişey.. Eskiden adet olurken belki 1 gün olurdu ama 8 gündür var anlamadım neden bitmiyo adet olmam gerekiyor ama olmadım sadece leke geliyor korktum hiç bu kadar uzun sürmemişti sizce neden olabilir? Yardımlarınız için şimdididen tşkler

Canim bende de çok uzun bi deönem oldu..hatta ben 1,5 yil ginera kullandim..biraktiktan sonra böyle oldum..yumurtlama problemi olduğu zaman böyle oluyormuş..ben de adetimen önce 1 hafta kadar lekelenme oluyor sonra 2-3gün kanama sonra bitiyor..bende yumurtlama problemi var

didipırçık anladım canım belkide ondandır gerci bende pko var muhtemelen yumurtlama problemi her ay oluyor ama hiç böle olmamıştı inş. gecer yaa artık anlamaaıdm hala devam ediyo...
özgeceylan diane35 dogumkontrol hapı

1 yıldır yasmin kullanıyorum ve artık gebelik düşündüğümüz için bu ay kutu bitince bir daha başlamayacağım,Aynı sorunlarla mı karşılaşacağım acaba ...:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…