Göz Makyajı Siyah far önerileri?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

- Janna -

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ekim 2011
13.907
10.710
29
Yılbaşı yaklaşıyor malum makyajımda da siyah kullanmak istiyorum. Şöyle akma yapmayan siyah uygun fiyatlı bir far markası tavsiye edebilecek var mı kk kulübünden bakalım???

maybellinede tatto far var bakabilirsin
bende bronz rengi var ve çok kalıcı siyahıda kalıcıdır eminim

Bugün flormar tekli fardan matte serisinden aldım. Pigmentasyonu çok güzel ve yoğun bir siyah tam istediğim gibi.

kesinlikle ama kesinlikle l'oreal color infallible eyeshadow Eternal Black (resimlerini de ekliyorum)

Eklentiler

• $Black-Eyeshadow-3.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 309
  • $Black-Eyeshadow-4.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 285
bayılıyorum siyah fara yaa çok hoş bi büyüsü var resmen
benim gözlerim yeşil ve her seferinde ısrarla siyah farın yakıştığını düşünüyorum
her renkten ayrı duruyo ve diğer güzel tonlarla da birleştirmek mümkün..

siyahı far olarak kullanmıyorum ama söyle bişey yapıyorum cok güzel duruyo.göz kalemini göz kapagının üstüne nokta nokta 5-6 kere dokundur sonra elinle yada adını bilmiyorum ama hanı farların yanında olur ya ıkı ucu pamuklu gıbı onunla dagıt gözünün üstüne sonra sür rimelini süper süper :)

hahaha evet canım yaa bende çok yaparım onu
ama bünye siyah far istiyo bi süre sonra :90:

tekliside var ama genelde 4lüdeki siyahı kullanıyorum canım yeni yıl gecesi özel günler vs uzun saatler beni yarı yolda bırakmadı şiddetle tavsiye ediyorum canımm :)

tekliside var ama genelde 4lüdeki siyahı kullanıyorum canım yeni yıl gecesi özel günler vs uzun saatler beni yarı yolda bırakmadı şiddetle tavsiye ediyorum canımm :)

tamam şekercim çarşıya çıkınca ilk işim kozmetikçiye girip bi dünya şey almak olucak

kızlar içinizde ysl siyah far kullanan varmı netten baktım hafif simliydi mat olanı mevcutmudur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…