Göz Makyajı siyah far kullanımı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım benim de çok koyu kahve hatta siyah sayılır gözlerim, genelde siyah far kullanırım smokey eyes hatta, önce far bazını sür, sonra gri far kullan, gözkapağının ortasından başlayarak kuyruğa kadar siyahı sür, tabi o birleşme noktasında renkleri kaynaştır, gözünün altına da sür siyah farı tabi, sonra eyeliner çek, anlatabildim mi bilmiyorum ama yarın bi foto da koyarım, daha net görürsün:KK34:

tatlım demek ıstedıgını anladım ben sondakı fotografı begenmenden .sole yapabbılırsın bı fırca yardımıyla gozun ustune dagıt goz kapagının tamamına deıl ama kırpıgının ustune,fırcayla dagıt,alt kırpıklerının dıbınıde fırcayla dagıt rımelını cok koyu yap sık sık sur kırpıgıne sora beyaz bıaydınlatıcıyla gozun ustune sur bıde goz torbana yedır fondoten sur en son dudagınada bı parlatıcı oldu bıttı sana fıstık gıbı

en iyi siyah far markası hangisi

ben siyah farımı astoria da sephora diye bir kozmetikçi var ordan almıştım çok güzel çıktı çok beğendim kendiliğinden siyah farın içinde simleri var hafif ama göze sürdüğünde harika duruyor tavsiye edebilirim

X